Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Laba vakara smile.gif

Kadangi mums irgi jau 3 men tai ir as pareiksiu savo nuomone ax.gif Galvyte jau laikom tvirtai smile.gif vos tik isikimba delniukais i mamos pirstus iskart riecia galva ir kojas ir nori keltis smile.gif labai juokingai atrodo bigsmile.gif jeigu pasodinu keliom sekundem tai labai tiesiai laiko nugaryte, bet daktare dar sake jokiu budu negalima sodint, nes stuburiukas dar minkstas ir gali greit iskrypt. Sodinti galima tik sportuojant keliom sekundem ax.gif apverstas ant pilvo kartais paguli kokias 5 min, kartais neguli visai ir pradeda verkt, o kartais ir ilgiau isguli ir ziuredamas i save veidrodi kalbasi bigsmile.gif
Laikas nuo laiko pakilnoju ji visu ugiu - idedu jam nykscius i delniukus, jis stipriai suspaudzia ir pakeliu palaikau mazumele, daktare sake labai gerai, nes taip pramankstinami raumenukai smile.gif
Maitinam tik misinuku, nuo pat pradziu Aptamil 1, labai tinka, nei beria nei ka, nors mes ir siaip nesam labai alergiski smile.gif (tfu tfu tfu) ... Dar per diena isgeria apie 120 ml pankoliu arbateles ir cia jau visas musu meniu smile.gif Iki 6 men neketinu duoti jokio kito papildomo maisto, kadangi mes ir taip gerai priaugam, per men virs 1 kg, dabar 3 men proga jau sveriame 7100 gr ir esam 65 cm ugio smile.gif thumbup.gif
Jau zenkliai pradejo reaguoti i zaisliukus, idejus barskala i rankute mazumele pamojuoja smile.gif o i pakabintus virs loveles jau paliecia rankom ir ziuri isputes akis smile.gif

Maciau mamytes klausia kokiu misinuku primaitint jeigu vaikelis alergiskas ir nepakanka mamos pieno - mums ligoninej dave aptamil AR - alergiskiems vaikams, bet jis mazumele kartokas ir po mamos pieno ne visi mazyliai ji pamegsta... kiek teko girdet.
O del Hipp, kiek draugiu maitino juo, visos skundesi, kad labai blogai tirpsta vandenyje ir dauguma keite i kitus misinukus.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivelka @ 2009 01 23, 16:48)
labas, visu pirma siulyciau skatinti pienuko gamyba, o ne primaitinima misiniais, man irgi buvo taip nutike, poto keleta deinu vis skatinau mazyli zysti ir siaip gulejom abu jovytej ir laikiau ji priglaudus prie krutines, man padejo, pienuko vel uztenka, mazyliai daro stebklus wub.gif


Tame ir reikalas, kai mumis paskiepijo, dukrytei sumazejo apetitas,tai ir man sumazejo per savaite pienukas. O dabar jau trecia diena duodu valgyti kas pusantros valandos, kad atsistatytu, bet nzn kazkaip per 5 minutes viska isvalgo is vienos, tas pats ir su antra krutine
Atsakyti
Na mes siandien buvome pasitikrinti 4u.gif tai jokio rachito nera, nors plaukeliai pakausyje isslinke truputi. Dar specialiai pasiklausiau daktares apie rachita blush2.gif iesko galvyteje minkstu vietu, o tas vietas radusios vadina zidiniais. Taip kad SPINDULI gali buti rami jei tik pakausiukas paretejes 4u.gif .
O misikuka NAN 1 ir mes nakciai dasimaitiname, nes pritruksta MP blush2.gif nors labai noriu nors iki 10 men maitinti pati, stengiuosi skatinti pieno laktacija, sakau nors per ziema, kad uztektu pienuko. Siaip sesute dave literaturos visai tokios nieko... apie vaiku maitinima ir augima, nes knygu tokiu kaip seniau as nemaciau, kad viskas issamiai butu aprasyta apie musu leliukus.
Apie Rotavirusa, dave tik brosiurele pasiskaityti, bet skiepytis nesiule
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 01 23, 19:36)
Na mes siandien buvome pasitikrinti  4u.gif  tai jokio rachito nera, nors plaukeliai pakausyje isslinke truputi. Dar specialiai pasiklausiau daktares apie rachita blush2.gif  iesko galvyteje minkstu vietu, o tas vietas radusios vadina zidiniais. Taip kad SPINDULI gali buti rami jei tik pakausiukas paretejes 4u.gif .
O misikuka NAN 1 ir mes nakciai dasimaitiname, nes pritruksta MP  blush2.gif  nors labai noriu nors iki 10 men maitinti pati, stengiuosi skatinti pieno laktacija, sakau nors per ziema, kad uztektu pienuko. Siaip sesute dave literaturos visai tokios nieko... apie vaiku maitinima ir augima, nes knygu tokiu kaip seniau as nemaciau, kad viskas issamiai butu aprasyta apie musu leliukus.
Apie Rotavirusa, dave tik brosiurele pasiskaityti, bet skiepytis nesiule


Tai smagu, kad gydytojas nieko blogo nerado. As kai gryztu is gyd. dazniausiai ir bunu nuraminta. Man svarbu, kad butu sveika ir priaugus reikiama svori. Kad nesigautu vyro akivaizdoj, jog as vaika marinu badu.(as cia biski su jumoru parasiau) O ta misinuka NAN 1 valge is kart?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spindulys: 23 sausio 2009 - 19:38
kai mums jau truko MP tai pradeom nuo nan1,pradejo kieteti viduriukai,tada i hipp1 pabandem uzkietejo dar labiau,kakis paliko plastalinas doh.gif buvo baisu,tada gydytoja sake kad imtumeme nan ha1,bet nuo jo mus isbere doh.gif .Kadangi mes gyvename danijoje tai cia liko toks Alominas,jis yra su pieno rugstim.Sitas mums tiko nekietino viduriuku ir ji iki siol valgome.Cia tik sitos trys misinuku rusys,baisu unsure.gif nera pasirinkimo.Tai va tokie mano keliai buvo su misinukais.O as planuoju jau nuo kokiu 4,5men pradeti duoti morkienes kosyte.Nes matau kad vaikuciui reikia jau daugiau,ji kaip neprivalgo,tad bandysim su kosytem.Gal ir nakti jau ramiaumiegos kai bus sotesne.Tai va... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 23, 21:36)
Tai smagu, kad gydytojas nieko blogo nerado. As kai gryztu is gyd. dazniausiai ir bunu nuraminta. Man svarbu, kad butu sveika ir priaugus reikiama svori. Kad nesigautu vyro akivaizdoj, jog as vaika marinu badu.(as cia biski su jumoru parasiau) O ta misinuka NAN 1 valge is kart?

Taip, sita misinuka iskarto valge. JIs gerai tirpsta vandenyje, o be to sesute parekomendavo, sako rekomenduoju visus misinius tik ne Tutteli.
Kaip sunu auginau (pries 10 metu thumbup.gif ) tai misinius keisdavau kas savaite, niekas netiko, vis atpilinedavo, tiesiog vemdavo, tai nuo 2 men koses davinejau, kad svoris augtu doh.gif , buvo gaila vaiko, visada budavo alkanas, nes ka suvalgo ta ir isvemia, o daktarai nieko gero nesiule verysad.gif . O piena sunus tik 5 metu pradejo gerti, uzaugo ant vandens thumbup.gif kaip sakoma.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 24 sausio 2009 - 13:02
QUOTE(benomama @ 2009 01 24, 14:00)
Taip, sita misinuka iskarto valge. JIs gerai tirpsta vandenyje, o be to sesute parekomendavo, sako rekomenduoju visus misinius tik ne Tutteli.
Kaip sunu auginau (pries 10 metu  thumbup.gif ) tai misinius keisdavau kas savaite, niekas netiko, vis atpilinedavo, tiesiog vemdavo, tai nuo 2 men koses davinejau, kad svoris augtu doh.gif , buvo gaila vaiko, visada budavo alkanas, nes ka suvalgo ta ir isvemia, o daktarai nieko gero nesiule verysad.gif . O piena sunus tik 5 metu pradejo gerti, uzaugo ant vandens thumbup.gif  kaip sakoma.

Sveikute kokias kosytes duodavote , kaip negerdavo pienuko, gal ir man reiketu pabandyti,nes pienukas vaikui mano kazkoks tabu.. atnesi buteliuka ir saukia jau kad nenori, tai dabar bandysiu duoti kas 4 val gal labiau isalks, nes kas 3 nenori...
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 01 24, 17:04)
Sveikute kokias kosytes duodavote , kaip negerdavo pienuko, gal ir man reiketu pabandyti,nes pienukas vaikui mano kazkoks tabu.. atnesi buteliuka ir saukia jau kad nenori, tai dabar bandysiu duoti kas 4 val gal labiau isalks, nes kas 3 nenori...

As duodavau kukuruzu miltu kose, per buteliuka skysta darydavau, arba susauksteliu tai jau tirstesne. Dar gali isvirti ryziu klijukus. Daug darbo, bet del vaikelio ko nepadarysi 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės SM mirksiukas.gif
Mums jau taip pat 3 mėn ir 8 dienos, todėl viskas apie ką čia diskutuojate labai įdomu ir aktualu.
Norėjau užduoti vieną gal kvailoką klausimą blush2.gif , kol kas pati maitinu MP ir man būna kartais neaišku ar tikrai mano dukrytė pavalgo, iš kur jūs žinote, kad jums pritrūko pienelio ar jūsų kūdikėlis neprivalgė? blush2.gif 4u.gif Maniškė pavalgo ir tiek iš kur žinoti ar tikrai sočiai prisivalgo 4u.gif . Beje mes ir sveriam labai nedaug, mus svėrė 2mėn 3 savaičių, tai svėrėm 5500g, o ūgis 62 cm buvo, dabar tikiuosi būtų daugiau svorio 4u.gif. Bet gydytoja nieko nesakė, kad trūksta svorio ar panašiai, o ir nekūdutė ji pas mane, normali lotuliukas.gif . Aš taip pat gana smulki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivute @ 2009 01 24, 20:33)
Sveikutės SM  mirksiukas.gif
Mums jau taip pat 3 mėn ir 8 dienos, todėl viskas apie ką čia diskutuojate labai įdomu ir aktualu.
Norėjau užduoti vieną gal kvailoką klausimą  blush2.gif , kol kas pati maitinu MP ir man būna kartais neaišku ar tikrai mano dukrytė pavalgo, iš kur jūs žinote, kad jums pritrūko pienelio ar jūsų kūdikėlis neprivalgė?  blush2.gif  4u.gif Maniškė pavalgo ir tiek iš kur žinoti ar tikrai sočiai prisivalgo  4u.gif . Beje mes ir sveriam labai nedaug, mus svėrė 2mėn 3 savaičių, tai svėrėm 5500g, o ūgis 62 cm buvo, dabar tikiuosi būtų daugiau svorio 4u.gif. Bet gydytoja nieko nesakė, kad trūksta svorio ar panašiai, o ir nekūdutė ji pas mane, normali  lotuliukas.gif . Aš taip pat gana smulki  ax.gif

Sveika 4u.gif
As ir pati maitinu MP, o vaikas sotus tai nzn, pas mane ji valgo tol kol iskrenta is burnytes. O jei truksta pienuko pradeda krutine tampyti. As tik pagal tai atskiriu, bent taip manau. Normalu yra tai, kad vaikas per men turi priaugti maziausiai 600 gr., kitaip gydytoja siulo pridet misinuko
Atsakyti
Aivute, jei mazylis neprivalgo jis buna neramus, godziai traukia tutuka g.gif o kai privalgo, bent jau mano supermenas, tai pats papuli liezuviuku stumia lauk tongue.gif ir kai yra sotus tutkos neikisi schmoll.gif manau turi pabandyt suprasti savo laiali, stebek kaip elgias ir per laika perprasi thumbup.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivelka @ 2009 01 25, 13:00)
Aivute, jei mazylis neprivalgo jis buna neramus, godziai traukia tutuka g.gif  o kai privalgo, bent jau mano supermenas, tai pats papuli liezuviuku stumia lauk tongue.gif ir kai yra sotus tutkos neikisi schmoll.gif manau turi pabandyt suprasti savo laiali, stebek kaip elgias ir per laika perprasi thumbup.gif  sekmes  4u.gif



as irgi pritariu Pamaivelkai, jau kai sotus vaikas, tai ilgam po to budrauja, buna ramus
Atsakyti