Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

QUOTE(spindulys @ 2009 01 22, 14:41)
Laba diena.Tokia niuria diena visom po 4u.gif

Kyla dar vienas klausimas. O Jusu vaikuciai ilgai isguli ant pilvuko? Ir kiek laiko islaiko galvute pakelta? Manoji tai ilgai neisguli, na kokias 5 minutes, o po to pradeda labai pykti, o as kazkaip nenoriu, kad vaikas labai isiverktu. O galva zymiai ilgiau islaiko ir auksciau kelia, kai guli ant krutines, nei savo lovyteje apversta ant pilvuko.


Na, musiskis tai turbut net 5 min neisguli.. g.gif pradeda pykti.. nors siaip galvyte gerai laiko, nes megsta ant krutines gulet, o ypac buti nesiojamas ant rankos ant pilvuko. Tai , manau, svarbiausia, kad galvyte laiko, o kokiu budu ja stiprina, tai jau maziau svarbu..
Atsakyti
QUOTE(zivka_z @ 2009 01 22, 16:54)
O tu spindulys pati maitini ar misinuku?kokiu jei misinuku?kada planuoji kosytes pradeti duoti?Ar tavoji nebando sestis?manoji tai siaubingai,zinai ta vadinbama banano poza biggrin.gif visada ji taip keliasi kai guli,jau vibro keduteje padariau statesne padeti,bet jei nepatinka doh.gif reikia staciai kaip suaugusiai sedeti,tai kai ant keliu pasisodinam tai staciau palaikom,o tai patenkinta tada biggrin.gif


as maitinu pati vis dar. Saldiklyje turiu 5 dozes pasidariusi MP, bet vis nepanaudoju dar, nes uztenku. Daug kas patare nusipirkt misinuko, bet as vis to nepadarau, nes nzn kokio mum reikia. Manau, kad reikes misinuko alergiskiems vaikams. Sestis gal ir noretu, bet as neleidziu, o riestis tai rieciasi. Kai vakare buna irzlesne, tai pasodinu i auto kedute, tai ji ten ir uzmiega. Labai patinka ten pasedet, o jei dar pasupi...
Aisku po to perkeliu i lovyte
Atsakyti
QUOTE(Aivute @ 2009 01 22, 12:21)
Sveikutės, nelabai jus suprantu  g.gif , juk tokio amžiaus vaikučių nei nerasi , kad būtų nenusitrynę plaukučiai, juk jie nuolatos guli ir jei nėra plikučiai, nuo pastovaus gulėjimo ir galvytės sukinėjimo į šalis (blogiau būtų jei nesukinėtų), bet kokiu atveju dėl savo plonumo ir silpnumo plaukučiai nusitrina  g.gif . Jau tikrai čia ne nuo to priklauso rachitas ar ne, tiesiog jei jau vaikučiui rachitas, tai jis nustatomas pagal kitus jam būdingus požymius, o nusitrynę plaukučiai tik dar vienas, tikrai ne pats svarbiausias rachito požymis  schmoll.gif

Aš irgi taip galvoju ax.gif , nes kai pradeda atsigulęs sukinėti galvytę, tai net storiausi plaukai nusitrinti gali doh.gif.
Atsakyti
Eida, kauciukinis zindukas dar kitaip vadinamas latekso arba geltonos gumos. Tikrai zinai, kaip trodo smile.gif
Atsakyti
kada planuojat mamytes savo vaikucius kosytemis primaitinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zivka_z @ 2009 01 23, 00:01)
kada planuojat mamytes savo vaikucius kosytemis primaitinti? g.gif


Na, as saviski maitinu MP, taciau vakarais primaitinu vienu misiniu. Tai kol pienuko bus, matinsiu taip - bent iki 5-6 men. O tada jau koseles.. arba jeigu prades trukti anksciau pienuko, tai tada anksciau su kosytemis pradesim..
Atsakyti
QUOTE(zivka_z @ 2009 01 23, 00:01)
kada planuojat mamytes savo vaikucius kosytemis primaitinti? g.gif

As tai galvoju nuo ketvirto menesio jau bandysiu duoti, gal valgys g.gif jei pienuko nenori, gal bus mesiniukas biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena

Vakar vakare apturejau problemyte. Mano mazyle vakare paliko neprivalgius, tai teko traukti doze is saldiklio. Ir siandiena esu susimascius, kad reikia nusipirkt misinuko. gAL galite patart koki reikia pirkti? Mano mergyte yra elergiska verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 23, 12:58)
Laba diena

Vakar vakare apturejau problemyte. Mano mazyle vakare paliko neprivalgius, tai teko traukti doze is saldiklio. Ir siandiena esu susimascius, kad reikia nusipirkt misinuko. gAL galite patart koki reikia pirkti? Mano mergyte yra elergiska verysad.gif


Na, kai is pradziu galvojom, kad musiskis alergiskas, tai pediatre rekomendavo HIPP alergiskiems misinuka. Taciau mes buvom nusipirke Milumil 1 (ekstra atvejui), tai pabandem ji ir visai viskas tiko - pasirodo, vaikas netgi nealergiskas thumbup.gif . (pfu pfu pfu)...
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 23, 12:58)
Laba diena

Vakar vakare apturejau problemyte. Mano mazyle vakare paliko neprivalgius, tai teko traukti doze is saldiklio. Ir siandiena esu susimascius, kad reikia nusipirkt misinuko. gAL galite patart koki reikia pirkti? Mano mergyte yra elergiska verysad.gif


yra dar alergiskiems NESTLE NAN 1 H.A., mes nors ir neelergiski, bet naudojam. O siaip gal paklauskit gydytojos, gal ka patars.
Atsakyti
labukas,mes alergiski bet mums tiko nan1,damaitinu kai neustenka pieno.bet dabar kazkaip tfu tfu uztenka

Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 23, 12:58)
Laba diena

Vakar vakare apturejau problemyte. Mano mazyle vakare paliko neprivalgius, tai teko traukti doze is saldiklio. Ir siandiena esu susimascius, kad reikia nusipirkt misinuko. gAL galite patart koki reikia pirkti? Mano mergyte yra elergiska verysad.gif

labas, visu pirma siulyciau skatinti pienuko gamyba, o ne primaitinima misiniais, man irgi buvo taip nutike, poto keleta deinu vis skatinau mazyli zysti ir siaip gulejom abu jovytej ir laikiau ji priglaudus prie krutines, man padejo, pienuko vel uztenka, mazyliai daro stebklus wub.gif
Atsakyti