Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

QUOTE(LaVitaea @ 2009 01 20, 15:26)
Mums buvo ta pati situacija kai nuejome pas gyd.ir ji pamate musu nutrintus plaukucius pasake kad tai rachito pozymis ir padidino vit.D doze
kiek jum skyre gyd vitamino D lasu?


pries tai 1a diena 1 lasiukas, kita diena 2 lasiukai. Dabar padidino kiekviena diena 3 lasiukai. Bet man atrodo kad tai nesamone. Taigi mazas vaikas, pazindinasi su aplinka ir trinasi pakausis uz tai
Atsakyti
Sveikos,

pas mus irgi prasitrinęs pakaušiukas. Ir pirmam taip buvo, nors jokio rachito nebuvo. Mums liepė padidinti D iki keturių lašų, bet aš nedidinu, duodu tris, kol saulės mažai. Maumenėlis nesuminkštėjęs, tai manau to D užtenka.
Nuo roto pirmojo neskiepijau, antro irgi neskiepysiu. Reikia mažiau visur vežioti ir rankas dažnai plauti, svečiams taip pat, nes per rankas daug ligų persiduoda.
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 20, 16:39)
pries tai 1a diena 1 lasiukas, kita diena 2 lasiukai. Dabar padidino kiekviena diena 3 lasiukai. Bet man atrodo kad tai nesamone. Taigi mazas vaikas, pazindinasi su aplinka ir trinasi pakausis uz tai

na as ir visada buvau isitikinusi kad tie plaukiukai nusitryne, bet nzn dabar kai ne is pirmo zmogaus isgirdau kad tai rachito pozymis, o jum delniukai neprakaituoja?
Atsakyti
QUOTE(LaVitaea @ 2009 01 20, 18:29)
na as ir visada buvau isitikinusi kad tie plaukiukai nusitryne, bet nzn dabar kai ne is pirmo zmogaus isgirdau kad tai rachito pozymis, o jum delniukai neprakaituoja?


Net nzn, gal ir prakaituoja, bet kai buna is po miegu. Nors sunku pasakyti, kai buna uzkaitusi, tai ir atrodo kaip suprakaitave. Nors gyd minejo, kad turetu delnukai ir pedutes prakaituoti.
Atsakyti
Nu va gryzom is gydytoju tai priaugom tik 400gr dabar 5,300 o ugis 60cm,tai nezinau ,gydytojas sako taip ir vargsite g.gif nu nezinau net ka daryti.Paguldytu i ligonine tai gal istirtu.Kiek jusu maziai suvalgo per para misinio, kas nemaitina MP g.gif
Atsakyti
Eida, o kodel maziukas tiek nedaug priauga? Gal misinuka blogai pasisavina ar daug atpila? As siaip maitinu pati, tik nakciai duodu misinuko, tai suvalgo jau nuo 3 menesio 120 ml (aisku, kai isideda milteliai, tai gal kiek padideja, buna kokia iki 140 ml turbut).
Atsakyti
mums 3 men ir 9 dienos, visu pirma-nutrinti plaukikai tai normalu, ne is pirmo gyd.girdziu, vitamino doze irgi 3 lasiukai, bet manau kai toks oras-kaip tik. o del prakaituotu rankiciu ir kojiciu-o cia sake rachito pozymis, bet mes padidinom D doze taciau viskas tas pats.
turiu pora klausimeliu:
ar pakeitet ciulptuka maitinimo buteliuke i 3 nr.? ne mums 2-vaikutis pavargsta ir normos nesuvalgo, beje, kokia norma butu? mes 6700 ir 65 cm, taciau daktare kaz kaip nutylejo ir nepasake del misinuko normos, o kas parasyta ant pakuotes-nelabai pasitikiu,
ir dar klausimelia-kuo tepat veiduka, nes nuo seiliu spuogiukai atsiarnada, kuo tepat galvute-mums jau 2 menesi pleiskanos nenueina,sako cia normalu, bet gaila ziuret i ta g.gif galvute,
ir paskutinis pastebejimas-nejaugi nuo 3 men jau duodat sulciu? man rodos net sovietu laikais to neleisdavo.(klausimas maitinantiems misinukais)
Atsakyti
mums irgi plaukai issitryne. gyd.sake - truksta vit.D. ir delniukai su pedutem dreksta.
Atsakyti
manoji suvalgo misinio nuo 160 iki 180ml.sveriame 7,5kg mums 3 men ir 20d.siaip savo mazykvori padalinkite is kofeciento 6 tada gauta suma is 6 arba 7 maitinimu,ziurint kiek kartu jus valgote ir gausit suma kiek jusu vaikui reikia valgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaite30 @ 2009 01 20, 23:46)
Eida, o kodel maziukas tiek nedaug priauga? Gal misinuka blogai pasisavina ar daug atpila? As siaip maitinu pati, tik nakciai duodu misinuko, tai suvalgo jau nuo 3 menesio 120 ml (aisku, kai isideda milteliai, tai gal kiek padideja, buna kokia iki 140 ml turbut).

Sveikute, misinio isvis neatpila,jau nebera ka g.gif mano vaikis valgo visaip buna nuo 50gr iki 130gr, nakti tai du kartus valgo tai nuo 100-130 visada suvalgo.Tai kaip ir nelaba suprantu , as rasaus visada kiek per para suvalgo , tai vidurkis 750gr, tai kaip ir neblogai,jei jis valgo maziau pvz misinio, tai valgo per para 10-9 kartus unsure.gif nu tas svoris vistiek neauga g.gif Daktarai pasiziuri i mane ir panikos nekelia mano ugis 156 o sveriu 50kg,o vyro ugis 168 sveria apie 70kg,tai mes kaip ir prie mazesniu esam.Ir su pirmu savo vaiku taip vargau nevalge ir viskas g.gif Dabar gavom masaziuku, sake gal pades ir pas neurologa pasiziureti, nu siuncia per gydytojus ziuresim gal pades.Sakyciau misinis neskanus, bet kad jau visus isbanziau ir tas pats schmoll.gif liko tik milumil, bet jis labai sotus tai isvis tada dideles pertraukas darys ir dar baisiau bus, tai va ir nezinau g.gif Taip geras vaikas , stiprus ,guvus, nu bet ka daryti su tuo nevalgymu tai nezinau.Jau pati einu maitinti ir meldziuosi kad valgytu, sapnai mano vien apie vaiko maitinima, nu biski jauciu jau vaziuoja stogas g.gif
Atsakyti
vekoni, aš kokia val. ar dvi prieš maudymą galvytę ištepu aliejumi (aš tepu balmandolio aliejumi), o prieš pat maudymą iššukuoju tas pleiskanytes thumbup.gif

Dėl to D vitamino, tai gydytoja sakė, kad 3-4 lašiukus drąsiai galima duoti, nes perdozuot neįmanoma, o tipo jau kai gydo dėl rachito, tai ne tokiais kiekiais reik gert g.gif Sakė, kad D trūkumas dažniausiai pasireiškia 4 mėn. ir tada didinama dozė.

Aš kai auginau vyresnėlę, būdavo D vitamino kažkokios ampulės. Ją visą vaikas sugeria ir paskui organizmas tą vitaminą savinasi tiek, kiek jam jo reik ir nereik kas dieną gert lašiukų. Bet lyg tada mano mažei buvo apie metukus g.gif Reiks pažįstamos gydytojos pasiklaust dėl šio.
Atsakyti
4u.gif kas dėl mišinuko - mes valgome Aptamil 1 tai gaunasi kad per parą valgom kokius šešis kartus - suvalgo kartais visą porciją, kartais lieka koks dešimt ar dvidešimt mililitrų... Darau 150 + mišinukas, tai gaunasi 170 ml... ax.gif Valgom maždaug kas tris valndas - ant pakuotės parašyta, kad reikia maitinti kas keturias, bet mes nelabai jau ištempiam... g.gif Aišku, galiu siūlyti vandenuką tarp maitinimų, bet kad nelabai geria... schmoll.gif O dėl vitamino D - tai mes vartojame keturis lašiukus... Manu jei bus jau ligos požymiai - tai ir gydytoja pastebės...O pas mus ppalukučiai taippat prasitrinę pakaušyje, bet man atrodo kad tai normalu, juk didžiąją laiko dalį vaikiukas guli... g.gif
Atsakyti