Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Sveikutes mamos 4u.gif
Jungiames prie jusu. Jau uz keliu dienu ir mums 3 menesiukai bus.
Prisiskaiciau apie jusu vaikucius, manau, kad visi tokio amziaus vaikuciai elgiasi panasiai bigsmile.gif . Va tik dantuku mes dar neieskome, bet kumstukai tai pastoviai burnoje, kol kas ir su seilytemis problemu neturime.
O del skiepo nuo ROTA viruso jums cia medikai patare skiepytis???
Del tu skiepu tai net nezinau kaip pasielgti, nes kiek kalbu girdejau, kad ir nuo gripo kaip skiepijasi zmones. Paskiepija nuo praeitu metu gripo, o kaip ateina gripo epidemija, jis jau buna kitos rusies ir gaunasi, kad skiepas veltui, nes ne nuo to gripo paskiepijo. Sunku ka ir pasakyti. Dar girdejau mamas kalbant apie skiepa nuo vejaraupiu. Gal kuri is jusu daugiau apie tai zinote, butu idomu isgirsti ir jusu nuomone.
Su dienos miegu ir as turiu problema, mazoji nenori miegoti viena, kartais tenka panesioti verysad.gif , uzmiega stacia smile.gif , o geriausiai tai miega lauke thumbup.gif tai buna dienu, kad po 2 k einu i laukuti.
Maitinu MP, gydytojai sako, kad iki 6 men nieko papildomai neduoti verysad.gif , o jus kaip darote? As tai nakciai damaitinu misinuko, nes nebeuztenka pienelio unsure.gif
Vitamina D taip pat lasinu po 1 lasiuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 20 sausio 2009 - 11:34
Labutis visoms, mums jau irgi siandiena trys menesiukai , jungiames prie jusu ... Vaziuosim pas gydytoja pasisverti ir pasimatuoti ugi, esam is maziuku blush2.gif dvieju menesiu svere 4.900 o ugis 58, tai dabar neaisku kiek uzaugo,siaip tai tik po kelis simtus gr priauga blush2.gif Maitinu misiniu, nes MP neturiu nuo dvieju savaiciu, labai nevalgus yra , taip ir vargstam doh.gif Yra labai linksmas , juokiasi garsu, galvyte laikom nuo menesio pilnai, naktele keliames kas tris valandas, diena miega neblogai, valandele pabuna ir vel miega, pilvukas jau susitvarke, bet labai didels seiletumas, kulokiukas is burnytes neiskrenta g.gif gal dantuku greitai sulauksim , net nezinau...Del ROTO viruso as man sesute sake kad jis neduoda 100% kad vaikutis nesirgs ir dar kokia kaina g.gif , o del vejaraupiu tai skiepisiu, kiek zinau nuo metuku liktai skiepija, nes mano kitas vaikas labai sunkiai pernese liga ta. Zaisliukus paima jau pats kaip paduodi, tiutiuka issiima pats ir juokiasi, kad mama vel idedu doh.gif Apsivercia jau nuo dvieju menesiuku, palikti vieno jau nebegaliu, labi judrus biggrin.gif Nu kaip kaip grysiu parasysiu kiek priaugom g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Eida, parasyk, idomu smile.gif
O del to Rota viruso tai ir as lauziau galva, kaip cia geriau, bet taip ir likom nepaskiepije. Nzn, ar gerai, bet kazko bijau, o jei tik bus blogiau? Gal tikiuosi neprireiks mums ligonines, gal isvengsim.
Atsakyti
as ir del to Rota skiepo pasimetusi esu blink.gif
Atsakyti
labukas.mes irgi labai ilgai galvojam,bet padarem pirma vakcina.nes giditoja papasokoja kokios gali but pasekmes.ir ligonines ir lasalines stato vaikams,o su vakcina lengviau pernesa jai pagaus ta virus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzite: 20 sausio 2009 - 12:50
O mums daktare asmeniskai, tyliai sake, kad savo vaiko ji neskiepijo... Neskiepysism ir mes, kiek su draugais pakalbejom kas turi tokio amzias leliukus, tai irgi neskiepijo... 4u.gif
Musu sunytis valgo misinuka, MP nebera gal nuo pusantro menesio... verysad.gif Sypsosi mamai ir teciui, ir visiems kurie pakutena smakriuka thumbup.gif Naktim miega kaip kada, jeigu jau vaikas nuo kokios 23 val migdosi tai reiskia, kad ir nakti gerai miegos bet jei ne... Tai vargstam visa nakti, uzpraeita pravargom iki 6 val ryto... verysad.gif Siaip dienom megejas pamiegoti, o nakti pakukuoti... doh.gif Nemegsta but vienas, po to savo kalba pradeda sauktis ka nors i kompanija, jeigu pradeda cypt, ir niekas neprieina suniui nedalaiko nervai ir jis nueina pas maziuka... Tada maziukas nuziurinejo suni ir kuri laika buna ramu... thumbup.gif Praeita savaite turejom bedu su ausytem.... Issigydem alyvuogiu aliejum thumbup.gif irnesakyk.gif didis.gif Pakeitem visa johsons produkcija, nes nuo jos ismete kaip nudilginta vaika.... cry.gif Dabar naudojam SebaMed, gal kas naudoja? victory.gif Pakolkas nesiseileja, kumstuku i burnyte nekisa, megsta stebet zaisliukus virs lovytes, jau baigiam pripratinti miegoti lovytej... first.gif yahoo.gif Tai kaip ir tiek. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir ju mazyciai stebuklelei.

Mano lelyte yra nusitrynusi galvytes plaukucius nuo intensyvaus sukinejimo lovyteje, o gydytoja pasake jog tai yra rachito pozymis, esu linkus tuom abejoti, bet vis delto nerima kelia tai. Kaip jusu vaikuciams plaukuciai? Ir ka jus manote ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(laputaite30 @ 2009 01 20, 13:06)
Sveikos mamytes  4u.gif Eida, parasyk, idomu  smile.gif
O del to Rota viruso tai ir as lauziau galva, kaip cia geriau, bet taip ir likom nepaskiepije. Nzn, ar gerai, bet kazko bijau, o jei tik bus blogiau? Gal tikiuosi neprireiks mums ligonines, gal isvengsim.

Blogiau tikrai nebus. O,kad mes isvengsim, galvoja labai daug mamu, taciau si liga labai paplitusi ir pavojinga, geriau nerizikuoti, nes nuo jos ir numirti galima. Mes pasiskiepijom, nes kai eina kalba apie vaika, nes maziausia rizika nereikalinga.
Atsakyti
aisku kad ta vakcina brangi,bet cia gi vaikas.tegul geriau nors kiek butu apsaugotas
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 20, 14:33)
Sveikos mamytes ir ju mazyciai stebuklelei.

Mano lelyte yra nusitrynusi galvytes plaukucius nuo intensyvaus sukinejimo lovyteje, o gydytoja pasake jog tai yra rachito pozymis, esu linkus tuom abejoti, bet vis delto nerima kelia tai. Kaip jusu vaikuciams plaukuciai? Ir ka jus manote ar tai tiesa?

Mums buvo ta pati situacija kai nuejome pas gyd.ir ji pamate musu nutrintus plaukucius pasake kad tai rachito pozymis ir padidino vit.D doze
kiek jum skyre gyd vitamino D lasu?
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 20, 14:33)
Sveikos mamytes ir ju mazyciai stebuklelei.

Mano lelyte yra nusitrynusi galvytes plaukucius nuo intensyvaus sukinejimo lovyteje, o gydytoja pasake jog tai yra rachito pozymis, esu linkus tuom abejoti, bet vis delto nerima kelia tai. Kaip jusu vaikuciams plaukuciai? Ir ka jus manote ar tai tiesa?


Na, musiskis dabar kazkaip irgi pradejo stipriai makaluotis - rankom, kojom ir galva bigsmile.gif . Tai gali buti, kad irgi pakausiuke sumazes plaukuciu .. . nors esu girdejusi, kad pakausyje nuslinke plaukuciai - vienas is rachito pozymiu g.gif .
Atsakyti
Pirma syki girdziu, kad plaukiukai nusmuke nugaryteje rachito pozymis, jau antra maziu auginu ir nieko apie tai negirdejau, juk vaikutis mano guli nakti ant nugarytes ir automatiskai galvyte pasitrina atoje vietoje, tai nezinau g.gif nu eisiu siandien paklausiu tycia g.gif O del roto viruso serga didesni maziai, kur jau patys sliauzia arba vaiksto, tokie maziukai kaip musu retai serga.Mano vyresnis sunus susirgo kaip jam buvo 1 metai, jokiu lasiniu neprireike ,gere daug skysciu, kur su vaistukais sutaisyti ligonineje ir pasveiko.As manau cia nuo vaiko organizmo priklauso, kaip mazius ta liga pernesa g.gif
Atsakyti