Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

na o mes vakar per maudynes taip juokemes su garsu pirma karta, na gal anksciau netycia ir buvo kas panasaus iseja bet vakar ji tiesiog nuo sirdies juokesi kai kojytes teskenau ir taip ilgai koki 10min gerai kad tevelis salia buvo sspejo iamzinti pirma toki gryna juoka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zivka_z @ 2009 01 19, 14:09)
Na mes dar neturime dantuko,bet va jauciu kad jau auga po biski,nes mazyle pasidare neramesne,kumstukus su nervais tiesiog po ta burna makaluoja,kai patepu su  dentanox tai rami.Ir va tos slogytes manau todek atsirado,nes skaiciau kad gli atsirasti slogos,gali pradeti atpilineti,o mums visas sitas prasidejo g.gif  Na sveikinu vaikuti kuris jau dantuka turi cia musu grupeje thumbup.gif

O atpylineja del dantuku? g.gif Manasis ir pradejo atpylinet kelinta diena,susirupinau,gal su skranduku kas negerai unsure.gif
Atsakyti
as taj nesu girdejusi kad del daantuku atpylineja
Atsakyti
QUOTE(LaVitaea @ 2009 01 19, 15:48)
na o mes vakar per maudynes taip juokemes su garsu pirma karta, na gal anksciau netycia ir buvo kas panasaus iseja bet vakar ji tiesiog nuo sirdies juokesi kai kojytes teskenau ir taip ilgai koki 10min gerai kad tevelis salia buvo sspejo iamzinti pirma toki gryna juoka 4u.gif



kaip smagu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

Turiu pora klausimeliu:

1. Del nosytes valymo - kiek girdejau, siuloma kiek galima reciau lysti i nosyte. Taciau gal as perdetai vertinu, taciau mano maziukui praktiskai kasdien reikia valyti nosyte, nes jis paskui nakti neprakvepuoja - ji uzsikemsa (tirstais snargliukais). Ar tiesiog palikti vaika kankintis, tikintis, kad jo mikroflora pati issivalys nosiuka? blink.gif

2. Del skiepu nuo ROTA viruso - ar skiepijote / skiepysite savo leliukus?
Atsakyti
del atpylinejimo,mano gydytoja pasake kad gali pradeti atpylineti ,o netgi kiti vaikai vemti,gali sutrikti kvepavimo takai,tad gali kipti sloga,kosulys.Ta kaiciau sausio menesio mazylio zurnale.Taip kad yra dalis tiesos.Tik sunku suprasti ar cia butent del dantuku,bet jei smegeneles pabalusios ar patinuisos,tai visko galDar sake kad gali viduriukus paleisti,arba visai uztraukti kelioms dienoms.Tai va... O kas liecia nosyte,tai tiksrai neleidziu savo vaikui kankintis.Dabar turim slogyte,tai po pries kiekviena miegeli as jai issiurbiu snargliukus,nes girdziu kaip pradeda ga,kam kankinti vaika,aisku ta procedura irgi kankinimas,bet kaip kitaip ta sloga isvalyti,didesni vaikai moka ispusti,o ka ji mazute juos ryja o po to springsta.Nene as valau ja visada.
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 01 19, 23:29)
Sveikos, mamytes,

Turiu pora klausimeliu:

1. Del nosytes valymo - kiek girdejau, siuloma kiek galima reciau lysti i nosyte. Taciau gal as perdetai vertinu, taciau mano maziukui praktiskai kasdien reikia valyti nosyte, nes jis paskui nakti neprakvepuoja - ji uzsikemsa (tirstais snargliukais). Ar tiesiog palikti vaika kankintis, tikintis, kad jo mikroflora pati issivalys nosiuka?  blink.gif

2. Del skiepu nuo ROTA viruso - mirksiukas.gif  ar skiepijote / skiepysite savo leliukus?

del nosytes tai tikrai neleidziu savo mazutei kankintis, nes jei neisvalau ji springsta doh.gif
taip pat pries kiekviena miega issiurbiu nosyte
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif Kiek jūsų mažuliai sveria? Mes beveik 6 kg, tai gydytoja sakė, kad pagal visas kreives esam per patį viduriuką smile.gif O paklausus dėl D vitamino, tai sako galit duot ir 3-4 lašiukus per dieną (nors gerdavom po 2), savo nuožiūra (nelabai patiko man toks jos pasakymas), tai dabar po 3 lašiukus duodu g.gif

Kaip smagu, kad jau tokio amžiaus kai kas turi dantuką 4u.gif Mes ir seiliojamės, kumštukus kišam, lyg ir smegenėlės pabalę, sakau gal ir mums jau kalas g.gif

Nosytę valom esant reikalui, kai reikėjo, tai ir siurbėm, bet mano mažiukei visai patikotas siurbimas, tik pykdavo jei lašindavau vandenuką į nosį doh.gif

O kaip jūs migdote mažuosius? Mūsiškė užmiega tik supama ant rankų ir suvystyta doh.gif Dar reik akis uždengt biggrin.gif

Daug šnekam, šypsomės ir bandom kryštaut, bet toks paspigavimas gaunas ir iš to didelio stegimosi kartais net užsikostim lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Labas visoms, na mes sveriame lygiai 6 kg, vitamino D geriam po 4 lašiukus - taip liepė gydytoja... Na o kas dėl miegiuko,tai maniškis taip pat neužmiega pats - reikia pasupti, suvystau kartais ir akis uždengiu smile.gif VA dabar tai didžiausias kalusimas dėl Roto viruso skiepo, turim iki ketvirtadienio apsispręsti g.gif Nežinau net ką ir daryti... Ką jūs, mamos, darot - skiepijat savo mažylius?
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 01 20, 10:49)
Sveikos mamytės  4u.gif Kiek jūsų mažuliai sveria? Mes beveik 6 kg, tai gydytoja sakė, kad pagal visas kreives esam per patį viduriuką  smile.gif O paklausus dėl D vitamino, tai sako galit duot ir 3-4 lašiukus per dieną (nors gerdavom po 2), savo nuožiūra (nelabai patiko man toks jos pasakymas), tai dabar po 3 lašiukus duodu  g.gif

Kaip smagu, kad jau tokio amžiaus kai kas turi dantuką  4u.gif Mes ir seiliojamės, kumštukus kišam, lyg ir smegenėlės pabalę, sakau gal ir mums jau kalas  g.gif

Nosytę valom esant reikalui, kai reikėjo, tai ir siurbėm, bet mano mažiukei visai patikotas siurbimas, tik pykdavo jei lašindavau vandenuką į nosį  doh.gif

O kaip jūs migdote mažuosius? Mūsiškė užmiega tik supama ant rankų ir suvystyta  doh.gif Dar reik akis uždengt  biggrin.gif

Daug šnekam, šypsomės ir bandom kryštaut, bet toks paspigavimas gaunas ir iš to didelio stegimosi kartais  net užsikostim  lotuliukas.gif

sveriam ja tikriausiai virs 7 kg, nes pries pora savaiviu sverem lygiai 7kg, gydytoja sake, kad saunu kai taip augam, svarbu sveiki esam ax.gif

o mano maziukas daziausiai uzmiega pats, paguldau i lovyte kai ateina laikas pasizvalgo ir uzmiega wub.gif nepratinu prie supimo, o kol kas ir nereikalauja schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(jurstai @ 2009 01 20, 11:38)
4u.gif  Labas visoms, na mes sveriame lygiai 6 kg, vitamino D  geriam po  4 lašiukus - taip liepė gydytoja... Na o kas dėl miegiuko,tai maniškis taip pat neužmiega pats  - reikia pasupti, suvystau kartais ir akis uždengiu smile.gif  VA dabar tai didžiausias kalusimas dėl Roto viruso skiepo, turim iki ketvirtadienio apsispręsti  g.gif  Nežinau net ką ir daryti... Ką jūs, mamos, darot - skiepijat savo mažylius?

tikarai tikrai neskiepysiu schmoll.gif esu labai pries skiepus, nu aisku kur privalomi,tai jau nesakau nieko, bet papildomai neskiepysim schmoll.gif daug tuom domejaus, pati apie tai mokiaus,ir mano nuomone tokia mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=jurstai,2009 01 20, 11:38]
Na o kas dėl miegiuko,tai maniškis taip pat neužmiega pats - reikia pasupti, suvystau kartais ir akis uždengiu smile.gif

Mes savaji pratinam, kad uzmigtu pats - netgi stengiames paguldyt, kad butu dar neuzmiges, kad pats imigtu. Nors reikia ir muzikines karuseles kartais, ir ciulptuko, ir kartais padainuoti kokia lopsine smile.gif, ar paglostyti veiduka smile.gif.

Papildyta:

tikarai tikrai neskiepysiu schmoll.gif esu labai pries skiepus, nu aisku kur privalomi,tai jau nesakau nieko, bet papildomai neskiepysim schmoll.gif daug tuom domejaus, pati apie tai mokiaus,ir mano nuomone tokia mirksiukas.gif
[/quote]

O kokie argumentai skiepyti-neskiepyti? Domiuosi, nes mes dar neapsisprendem del sito skiepo (ROTA viruso).
Atsakyti
pamaivelka, gerai, kai jums nereikia supt smile.gif Mūsų nesupama nebent dieną kartais užmiega, bet tai l. l. reti atvejai smile.gif

jurstai, aš ir neskiepysiu schmoll.gif Jau ir taip tų skiepų mažyliai gauna unsure.gif Nors mes su vyresniąja dėl roto viruso buvom ligoninėj, bet dabar jau žinočiau ką daryt, kad iki ligoninės neprieitume.
Atsakyti