Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

QUOTE(LaVitaea @ 2009 01 15, 13:26)
o kokius zuvies taukus tu naudoji?ar yra spec kudikiams?
na o del juros vandenuko taj mes nepiknaudziaujame bet mum daznai reikia nes namie sausas oras ir daznai slogytes susidaro

aspati geriu Mollers ir vaikuciams kiek zinau rekomenduoja juos, o del slogytes tai geraiu kambario ora drekint nei i nosyte purkst, bent mums taip sake schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVitaea @ 2009 01 15, 14:02)
o jum pas neurologa jusu gyd siuntima israse? manoji tai galvyte labiau i kaire nori sukti g.gif


manoji irgi i kaire suka galvute ir i menuliuka rieciasi. O siuntimuka gyd. parase.
Atsakyti
QUOTE(laputaite30 @ 2009 01 15, 16:08)
manoji irgi i kaire suka galvute ir i menuliuka rieciasi. O siuntimuka gyd. parase.

na manoji taj nesiriecia, nu seip i abi puses sukineja ir miega ant abieju bet ant kairiojo labiau nori g.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaite30 @ 2009 01 15, 17:08)
manoji irgi i kaire suka galvute ir i menuliuka rieciasi. O siuntimuka gyd. parase.



Mano menuliuku reites nuo pat gimimo ir labai ryskiai. Tai vat dabar baigiam antra kursa mankstu. Labai geras, akivaizdus ir naudingas dalykas. Dar papildomai mokamu paimsiu butinai.
Atsakyti
QUOTE(gintaarielis @ 2009 01 15, 21:38)
Mano menuliuku reites nuo pat gimimo ir labai ryskiai. Tai vat dabar baigiam antra kursa mankstu. Labai geras, akivaizdus ir naudingas dalykas. Dar papildomai mokamu paimsiu butinai.

reiks ir man pasidometi apie sias manksteles
Atsakyti
sveikos,mano mazyti sianakt slogytes atsirado.Kap jus jas gydot?kokius vistukus nadojat isskyrus juros vandnuka.
Atsakyti
QUOTE(zivka_z @ 2009 01 16, 12:33)
sveikos,mano mazyti sianakt slogytes atsirado.Kap jus jas gydot?kokius vistukus nadojat isskyrus juros vandnuka.

as turiu Vibrocil lasiukus, kai buvau nescia gyd. israse nes sloga turejau, sake ir mazyliuj tiks kai jau turesiu, ir jau isbandem juos kai buvo slogyte, mums padejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zivka_z @ 2009 01 16, 13:33)
sveikos,mano mazyti sianakt slogytes atsirado.Kap jus jas gydot?kokius vistukus nadojat isskyrus juros vandnuka.



Mes ir buvome pasigave sloga verysad.gif Naudojome juros vandenuka, bet sako jo nereiketu piknaudziauti. Vibrocil naudojome, naudos nulis. Gyd. kai paskambinau sake, jog gydoma ir negydoma sloga praeis vis vien per savaite. Drauge patare vaistineje,kur daro vaistus, paprasyti, kad padarytu lasiukus i nosi FURACILINO IR
ADRENALINO LASIUKAI. Ar sutamimas ar ne, bet mums praejo. smile.gif


Beja tai jau paskutine mano zinute siame meneselyje verysad.gif . Mums jau 4men lotuliukas.gif tad persikraustom i 4men.foruma, bet manau, kad vel visos greitai ten susitiksim. lotuliukas.gif thumbup.gif Tad nesakau viso, o tik iki
biggrin.gif
Siandien pasiskiepijome ir pasisvereme, esame nemenki 68,5cm ir 7,8kg thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaarielis @ 2009 01 16, 23:28)
Mes ir buvome pasigave sloga verysad.gif Naudojome juros vandenuka, bet sako jo nereiketu piknaudziauti. Vibrocil naudojome, naudos nulis. Gyd. kai paskambinau sake, jog gydoma ir negydoma sloga praeis vis vien per savaite. Drauge patare vaistineje,kur daro vaistus, paprasyti, kad padarytu lasiukus i nosi FURACILINO IR
ADRENALINO LASIUKAI. Ar sutamimas ar ne, bet mums praejo. smile.gif
Beja tai jau paskutine mano zinute siame meneselyje verysad.gif . Mums jau 4men  lotuliukas.gif tad persikraustom i 4men.foruma, bet manau, kad vel visos greitai ten susitiksim. lotuliukas.gif  thumbup.gif  Tad nesakau viso, o tik iki
biggrin.gif
Siandien pasiskiepijome ir pasisvereme, esame nemenki 68,5cm ir 7,8kg thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

iki greito susimatymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaarielis @ 2009 01 16, 23:28)
Mes ir buvome pasigave sloga verysad.gif Naudojome juros vandenuka, bet sako jo nereiketu piknaudziauti. Vibrocil naudojome, naudos nulis. Gyd. kai paskambinau sake, jog gydoma ir negydoma sloga praeis vis vien per savaite. Drauge patare vaistineje,kur daro vaistus, paprasyti, kad padarytu lasiukus i nosi FURACILINO IR
ADRENALINO LASIUKAI. Ar sutamimas ar ne, bet mums praejo. smile.gif
Beja tai jau paskutine mano zinute siame meneselyje verysad.gif . Mums jau 4men  lotuliukas.gif tad persikraustom i 4men.foruma, bet manau, kad vel visos greitai ten susitiksim. lotuliukas.gif  thumbup.gif  Tad nesakau viso, o tik iki
biggrin.gif
Siandien pasiskiepijome ir pasisvereme, esame nemenki 68,5cm ir 7,8kg thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif


iki susimatymo po kokios geros savaiteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaarielis @ 2009 01 16, 23:28)
Mes ir buvome pasigave sloga verysad.gif Naudojome juros vandenuka, bet sako jo nereiketu piknaudziauti. Vibrocil naudojome, naudos nulis. Gyd. kai paskambinau sake, jog gydoma ir negydoma sloga praeis vis vien per savaite. Drauge patare vaistineje,kur daro vaistus, paprasyti, kad padarytu lasiukus i nosi FURACILINO IR
ADRENALINO LASIUKAI. Ar sutamimas ar ne, bet mums praejo. smile.gif
Beja tai jau paskutine mano zinute siame meneselyje verysad.gif . Mums jau 4men  lotuliukas.gif tad persikraustom i 4men.foruma, bet manau, kad vel visos greitai ten susitiksim. lotuliukas.gif  thumbup.gif  Tad nesakau viso, o tik iki
biggrin.gif
Siandien pasiskiepijome ir pasisvereme, esame nemenki 68,5cm ir 7,8kg thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

iki, susimatysim 4u.gif
Atsakyti
nu mamukes, kaip sekas kleckiukus augint? mirksiukas.gif
Atsakyti