Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Užvedu naują temą, matau senoji pasibaigusi smile.gif
čia galite pasidalinti ką moką jūsų 3 mėnesių aukseliai smile.gif
Atsakyti
Na mums liko pora dieneliu iki 3 men. 4u.gif
Turiu klausimuka: ar leisti maziukui ciulpti kumstuka, ar bandyt isiulyt ciulptuka, nors jis nelabai ji megsta.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2008 12 19, 20:35)
Na mums liko pora dieneliu iki 3 men. 4u.gif
Turiu klausimuka: ar leisti maziukui ciulpti kumstuka, ar bandyt isiulyt ciulptuka, nors jis nelabai ji megsta.... g.gif

Man irgi butu idomu suzinoti, nes maniske susigruda kumsti (geriausia tai abu), net ziaukcioja. A.Vingro knygoje parasyta kad kumstuko (pirsto) ciulpimas yra mazesne blogybe nei zinduko. ir prideda, kad vaikas, kuris pavalges ir kuriam nenuobodu neciulps pirstuko (turbut ir kumstuko?). Bet cia tai nesutinku. Maniske ir soti, ir zaislais apsidejusi vis tiek i burna abi rankas gruda.
Atsakyti
mums jau 3 menesiai su trupuciu, sveriam 6300 g, ugis 63 cm.

jau mokam:
nulaikyti visus zaisliukus,
siekti rankytem zaisliukus
guguoti
sypsotis
ir pora kartu girdejau kaip su teciu zaisdamas garsiai nusijuoke
tvirtai laikom galvyte
bandom sestis, nors dar mama neleidzia schmoll.gif
atpazistam mama ir teti
ragaujam obuoliu sulciu nors ir maitinu MP
atrado savo rankas ir intensyviai nuziurineja lotuliukas.gif
o seiletekis koks, smakras visas isbertas

manau, kad turetu jau verstis, nors nepanasu kad greitu laiku tai padarytu g.gif

o del pirstu ciulpimo, tai mano juos kramto net kai pavalges buna, jokiu soskiu neisiulau, pirstai skanesni, manau kad cia nieko baisaus, uzaugs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latex: 22 gruodžio 2008 - 14:30
labukas 4u.gif
Mano mazylis 7.2kg ir 66cm mokam jau ir vartytis ir guguoti ir garsei juoktis thumbup.gif O jau judrumas neispasakytas sako daktare kad auga "aktyvuolis" Nesenai ismokom atsiversti ant pilvuko tai jau baisu palikti viena ant lovos jau keleta katu mazai truko kad nenukristu nuo lovos doh.gif . visdar valgom MP biggrin.gif zaidzem su zaisliukais mokam juos paimti ir net isikisti i burna ax.gif
Atsakyti
Sveikutes mano maziukei trys menesiai seiles upelias teka biggrin.gif ir kumsciukai burnoje.pasidare pikta irzli naktimis blogai miega daktare sakekad dantukai
Atsakyti
sveikutes,

mano mazius ir guguoja ir ant soniuko apsivercia, pirstai beveik visa diena tuno burnoje ir seiles upeliais teka tongue.gif beja, jau ir charakteri karts nuo karto parodo g.gif
Atsakyti
Mano maziukas dazniausiai kumstuka kisa, kai nori valgyti. O kadangi pagal koreguota amziu jam maziau nei trys, tai galvyte laiko, bet nedaznai, labai daug sypsosi ir maitinasi misriai. O kodel taip anksti duodamos sultys. Jukpagal viska iki 6 men. nerekomenduojama nieko daugiau, jeigu nera jokiu nukrypimu. Maniskis 6 kg ir 61 cm. Daktarai sako, kad labai gerai vystosi pagal savo amziu... Visos daktarkos papirktos jo ramumu ir sypsenom bei bandymu kibinti blush2.gif
Atsakyti
mano sunuj jau 3men ir 9dienos,po kiekvieno maitinimo gausiai atpilineja,buna,kad ir pries maitinima atpila.svoris nekrenta,augam kaip ant mieliu rolleyes.gif maitinu sojos misinuku,gal netinka maistelis? verysad.gif
Atsakyti
dabar jauciuosi ramiau, nes perskaicius pamaciau, kad visi vaikiukai tokio amziaus selejasi ir kisa kumstukus i burna, o as jau nebezinojau kaip atitraukineti. Va mum, tik uz savaites bus 3 menesiai, bet jau guguojam ir juokiames balsu, lb megsta ziureti i veidrodi ir kalbeti, idomu ar supranta, kad save mato bigsmile.gif tik galvytes dar nelabai laiko, jei guli ant pilvuko tai pakelia, bet jei laikau ant ranku, galvyte krenta i prieki, ar cia normalu? g.gif o ar naudojate kokius specialius kremukus, kad taipo nebertu aplink lupytes nuo seiliu? Ar pasitaiko tokio amziaus dar pilvo diegliuku?
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2008 12 19, 22:35)
Na mums liko pora dieneliu iki 3 men. 4u.gif
Turiu klausimuka: ar leisti maziukui ciulpti kumstuka, ar bandyt isiulyt ciulptuka, nors jis nelabai ji megsta.... g.gif

O kas blogo, jei kramto kumštuką, juk jis skanesnis už čiulptukus ar kramtukus lotuliukas.gif . Svarbu rankytes dažniau plauti ir tiek


Mano karalaitė bendrauja, pati kalbina, guguoja, net pritaria kai jai dainuoji lotuliukas.gif . Kvatojasi balsu. Žaidžia su pakabintais žaisliukais, ima į rankytes, siaubingai riečiasi atsisėsti. Stačia tvirtai "kabo" man ant klubo biggrin.gif . Sveria 6900g.
Dabar auginam jau antrąjį dantuką wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 27 gruodžio 2008 - 17:29
sveikutes, mano leliukams jau 3men. ir 9dieneles 4u.gif mes jau daug sypsomes ,guguojam, kartais garsiai juokiames.zaidziam su zaisliukais,labai megstam ciulpti pirstukus ir soskes jau nereikia. bigsmile.gif laiko galvyte ir labai nori istrukti is mamos glebio,atrodo kad imtu ir nueitu.mes jau po truputi ragaunam banano,obuolio,bet bananas labiau patinka.
Atsakyti