Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

QUOTE(dange @ 2009 01 29, 15:31)
Detalių nežinau  g.gif Panašu, kad įregistravus vakciną per EMEA centralizuotai, atskiros registracijos šalyse narėse nėra būtinos(ty nedubliuojamos). Taigi iš esmės vakcina Lietuvoje yra legali ir ja leidžiama skiepyti. Nuspręsti, ar reikia, jūsų pasirinkimas  4u.gif

Ačiū už operatyvų atsakymą. Nesitikėjau, kad atsiras žmogus, kuris taip greitai atsakys į tokį klausimą 4u.gif
Atsakyti
o as savo vaika pakiepijau. Ir man visai negaila tu pinigu. Mano sesuo ir skiepijo. Ir kai jos mergaite susirgo, tai tas rotas praejo lengva forma. Taip sake gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Vkr @ 2009 01 29, 17:10)
o as savo vaika pakiepijau. Ir man visai negaila tu pinigu. Mano sesuo ir skiepijo. Ir kai jos mergaite susirgo, tai tas rotas praejo lengva forma. Taip sake gydytoja.


dar galėjo pasakyt, kiek procentų lengvų formų buvo tarp neskiepytų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Vkr @ 2009 01 29, 18:10)
o as savo vaika pakiepijau. Ir man visai negaila tu pinigu. Mano sesuo ir skiepijo. Ir kai jos mergaite susirgo, tai tas rotas praejo lengva forma. Taip sake gydytoja.

gal čia tik sutapimas,kad lengvai persirgo g.gif mano vaikas be skiepo lengvai persirgo
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 29, 21:14)
gal čia tik sutapimas,kad lengvai persirgo g.gif mano vaikas be skiepo lengvai persirgo

O kam tada ligoninej gulejot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 01 29, 22:52)
O kam tada ligoninej gulejot? g.gif

kaip žinote vaikas viduriuoja ir netenka skysčių,o kaip pakankamai skysčių sugirdyt 7mėn.kūdikiui g.gif gal per piltuvėlį g.gif
nuo roto viruso vaistų nėra,vienintelis vaistas skysčiai ir vaistai nuo viduriavimo.
žinau vieną atvejį kai vaikutis du kartus reanimacijoje buvo su roto virusu,nes mama kelias dienas bandė gydyti pati ir nesikreipė į medikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 29 sausio 2009 - 22:02
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 29, 22:34)
kaip žinote vaikas viduriuoja ir netenka skysčių,o kaip pakankamai skysčių sugirdyt 7mėn.kūdikiui g.gif  gal per piltuvėlį g.gif
nuo roto viruso vaistų nėra,vienintelis vaistas skysčiai ir vaistai nuo viduriavimo.
žinau vieną atvejį kai vaikutis du kartus reanimacijoje buvo su roto virusu,nes mama kelias dienas bandė gydyti pati ir nesikreipė į medikus.

As vertinu taip ligos sunkuma-jei tenka guleti ligoninej, vadinasis, tada liga buna sunki, gresianti nusinesti vaikucio gyvybe verysad.gif Ir nesvarbu, kaip ivardinsim-skysciu netekimas ar nuo temperaturos dideles...

Net plauciu uzdegimu sirgdami negulejome ligoninej niekada schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 01 30, 20:35)
As vertinu taip ligos sunkuma-jei tenka guleti ligoninej, vadinasis, tada liga buna sunki, gresianti nusinesti vaikucio gyvybe verysad.gif Ir nesvarbu, kaip ivardinsim-skysciu netekimas ar nuo temperaturos dideles...

Net plauciu uzdegimu sirgdami negulejome ligoninej niekada schmoll.gif

jei vaikas guli ligoninėje,tai reiškia jis jau prie mirties blink.gif blink.gif blink.gif vaikui pakilo temperatūra,tai aš pati turėjau diagnozę nustatyti blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 30, 18:49)
jei vaikas guli ligoninėje,tai reiškia jis jau prie mirties blink.gif  blink.gif  blink.gif vaikui pakilo temperatūra,tai aš pati turėjau diagnozę nustatyti blink.gif  blink.gif  blink.gif

Nemanau, kad senos pažįstamos klausimas buvo kažkos kaltinimas jums mirksiukas.gif Tiesiog rotavirusinė infekcija, reikalaujanti vaiko hospitalizacijos, paprastai laikoma vidutinio sunkumo arba sunkia.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 01 30, 21:09)
Nemanau, kad senos pažįstamos klausimas buvo kažkos kaltinimas jums  mirksiukas.gif Tiesiog rotavirusinė infekcija, reikalaujanti vaiko hospitalizacijos, paprastai laikoma vidutinio sunkumo arba sunkia.

aš nelaikau tokio klausimo kaltinimu schmoll.gif man keistas toks mąstymas,kad ligoninėje gydomi tik sunkūs ligoniai.pati esu gulėjusi ligoninėje ir su plaučiu uždegimu,ir sinusitu ir įvairiomis peršalimo ligomis,na,bet nebuvau leisgyvė,kad reiktų kovoti už mano gyvybę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 30, 19:49)
jei vaikas guli ligoninėje,tai reiškia jis jau prie mirties blink.gif  blink.gif  blink.gif vaikui pakilo temperatūra,tai aš pati turėjau diagnozę nustatyti blink.gif  blink.gif  blink.gif

Jei vaikas guli ligoninej, jei ji guldo gydytojai(juk nesanatorija cia ar poilsio namai, kad gult pasirinktinai), vadinasi jie jau mato, kad vaikui nieko gero 4u.gif
Cia joks kaltinimas. Atviksciai, tai rodo, kad esat gera mama ir nelaukiat paskutines minutes bei nepasitikit kokia veterinore, kuri teigia, kad maitinant mp kudiki yra isvengiama skysciu praradimo.
Atsakyti
Toks įspūdis, kad bandom įtikinti bimkutele, kad jos vaikas sirgo sunkiai biggrin.gif Iš esmės čia tiesiog pasimato, kokios plačios gali būti interpretacijos tarp "sirgo sunkiai/lengvai', liga "baisi/nebaisi" biggrin.gif Aišku, galimas dalykas, kad bimkuteles mergaitė buvo guldoma į ligoninę ne todėl, kad dehidratacija buvo vidutinė ar sunki, o tiesiog medikams apsidraudžiant, nes mažo vaiko būklė gali greitai blogėti.Bet iš esmės, jei reikalingas intraveninis skysčių ir elektrolitų atstatymas, liga vertintina kaip vidutinio sunkumo ar sunki 4u.gif
Atsakyti