Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

QUOTE(viilda @ 2009 01 25, 21:26)
Tavo teisė rinktis,tikėti ar ne ax.gif Mergytė paprasčiausiai nebekalbėjo,nors buvo jau trijų metukų ir dar po ligos negreitai pradėjo kalbėti verysad.gif Aš ne medikė ,kad propaguočiau,kad reikia skiepytis nuo roto biggrin.gif

Aš bandau suprasti priežastis ax.gif Jei teisingai supratau komentarą, tai mergaitė iki rota infekcijos kalbėjusi normaliai, po susirgimo nustojo kalbėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 01 26, 10:11)
Aš bandau suprasti priežastis  ax.gif Jei teisingai supratau komentarą, tai mergaitė iki rota infekcijos kalbėjusi normaliai, po susirgimo nustojo kalbėti  g.gif


Skaityti gal ismok,ar aš rašiau nustojo kalbėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 26, 16:58)
Skaityti gal ismok,ar aš rašiau nustojo kalbėti bigsmile.gif

Rasei, kad "NEBEkalbejo", tai leidzia suprasti, kad pries tai kalbejo, o po to nustojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulė: 26 sausio 2009 - 17:17
Kai sirgo vaikas visai nebekalbėjo ir po ligos negreitai pradėjo kalbėti .Ne gal lietuviškai nebesuskaitot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 26, 18:36)
Kai sirgo vaikas visai nebekalbėjo ir po ligos negreitai pradėjo kalbėti .Ne gal lietuviškai nebesuskaitot ax.gif

nesuprantu ka cia norit pasakyti sakot jog nekalbejo bet ir neigiat jog nekalbejo.tai neaisku kaip ten buvo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 26, 18:36)
Kai sirgo vaikas visai nebekalbėjo ir po ligos negreitai pradėjo kalbėti .Ne gal lietuviškai nebesuskaitot ax.gif


as tai lietuviskai uzduosiu klausima mirksiukas.gif , o pries liga kalbejo?
Atsakyti
QUOTE(bicė @ 2009 01 26, 20:39)
as tai lietuviskai uzduosiu klausima mirksiukas.gif , o pries liga kalbejo?


Prieš susirgdama viską aiškiai kalbėjo mergytė,po ligos nebetarė visai kai kurių žodžių,ypač sunkesnių,mėnuo turėjo praeiti,kol viskas stojo į senas vėžes,svoris buvo labai nukritęs,visko bijojo,naktimis pradėjo neramiai miegoti.Vaikas buvo kaip žvėriukas.
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 26, 20:31)
Prieš susirgdama viską aiškiai kalbėjo mergytė,po ligos nebetarė visai kai kurių žodžių,ypač sunkesnių,mėnuo turėjo praeiti,kol viskas stojo į senas vėžes,svoris buvo labai nukritęs,visko bijojo,naktimis pradėjo neramiai miegoti.Vaikas buvo kaip žvėriukas.

Dabar aišku. Bet tai nėra raidos sulėtėjimas mirksiukas.gif Tikėtina, kad vaikas reagavo į stresą, patirtą ligoninėje: atskyrimas nuo mamos reanimacijoje, kateteriai, lašinės, adatos ir pan.Tikiu, kad tėvams sunku matyti, kad vaikas serga ir kenčia, tačiau dėl pačios ligos esmės pritariu TOCAMI pasisakymui.
Atsakyti
Sveikos.Pastaruoju metu gydytojai dažnai siūlo skiepytis nuo roto viruso.Nusprendžiau pasidomėti vakcina Rotarix. Valstybinėje vaistų kontrolės tarnyboje Rotarix vakcina neįregistruota.Kiti jį gaminančios kompanijos preparatai įregistruoti. Kodel rotarixas neįtrauktas į Valstybinę vaistų kontrolės registrą?Esu pasimetusi nežinau ar skiepyti vaiką.Ar nieko tokio,kad neregistruota ši vakcina į registrą?
Atsakyti
QUOTE(ALEX@ @ 2009 01 28, 22:39)
Sveikos.Pastaruoju metu gydytojai dažnai siūlo skiepytis nuo roto viruso.Nusprendžiau pasidomėti vakcina Rotarix. Valstybinėje vaistų kontrolės tarnyboje Rotarix vakcina neįregistruota.Kiti  jį gaminančios kompanijos preparatai įregistruoti. Kodel rotarixas neįtrauktas į Valstybinę vaistų kontrolės registrą?Esu pasimetusi nežinau ar skiepyti vaiką.Ar nieko tokio,kad neregistruota ši vakcina į registrą?

Rotarix'as yra registruotas Europos komisisjos centriniu būdu ir ta registracija galioja visoje ES šalyse nuo 2006.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 29 sausio 2009 - 09:24
QUOTE(dange @ 2009 01 29, 11:21)
Rotarix'as yra registruotas Europos komisisjos centriniu būdu ir ta registracija galioja visoje ES šalyse nuo 2006.

Labai ačiū už atsakymą 4u.gif . Tik dar ne viskas aišku, todėl norėčiau paklausti, ar dabar jau nebūtina Lietuvos registre registruoti ir visų kitų vakcinų, kurios registruotos centriniu būdu ES nuo 2006 m.? Jei taip, tai kam tuomet reikalingas Lietuvos registras?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALEX@: 29 sausio 2009 - 13:26
QUOTE(ALEX@ @ 2009 01 29, 13:21)
Labai ačiū už atsakymą 4u.gif . Tik dar ne viskas aišku, todėl norėčiau paklausti, ar dabar jau nebūtina Lietuvos registre registruoti ir visų kitų vakcinų, kurios registruotos centriniu būdu ES nuo 2006 m.? Jei taip, tai kam tuomet reikalingas Lietuvos registras?


Detalių nežinau g.gif Panašu, kad įregistravus vakciną per EMEA centralizuotai, atskiros registracijos šalyse narėse nėra būtinos(ty nedubliuojamos). Taigi iš esmės vakcina Lietuvoje yra legali ir ja leidžiama skiepyti. Nuspręsti, ar reikia, jūsų pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti