Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

kadangi varijuoja sukelejai, tai ir kuriamos injekcijos..kad +- apsaugoti zmogu, nereikai greziotis 20-30 metu atgal...viskas buvo kitaip..paziurekit, kokie sveiki musu seneliai?nes jie valge kita maista, kitaip gyveno, o vat mano tevai-jau su ivairiom stuburu, sirdies ligom...ir baisusis vezys issibujojes, del ko?nuo musu gyvenimo, nuo aplinkos ir visa kita..tad nereikai net galvoti, kodel tokiu ar anokiu skiepu nebuvo tada...
Atsakyti
QUOTE(neiruke @ 2011 02 07, 17:03)
gydymas esme ta pati, sutinku, bet ligos sukelejas? ar pries 20 ir dabar ligos sukelejas tas pats?

Rotavirusinės infekcijos sukėlėjas visuomet buvo rota virusas biggrin.gif Kitas klausimas, kad prieš dvidešimt- trisdešimt metų, viduriavimai su karščiavimais, kurių metu nepavykdavo iš iš išmatų išauginti patogeninių bakterijų, buvo traktuojami, kaip neaiškios etiologijos.
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 02 07, 17:06)
kadangi varijuoja sukelejai, tai ir kuriamos injekcijos..kad +- apsaugoti zmogu, nereikai greziotis 20-30 metu atgal...viskas buvo kitaip..paziurekit, kokie sveiki musu seneliai?nes jie valge kita maista, kitaip gyveno, o vat mano tevai-jau su ivairiom stuburu, sirdies ligom...ir baisusis vezys issibujojes, del ko?nuo musu gyvenimo, nuo aplinkos ir visa kita..tad nereikai net galvoti, kodel tokiu ar anokiu skiepu nebuvo tada...


tai tada jei skiepotes nuo Roto virusiuko antraji, tai pasakyk minusus jo.

Atsakyti
pries skiepijant paskaiciau ir tiek..zinau, akd kiekvienas skiepas alina imuniteta..o toliau man visus niuansus zinoti nebutina..nu jus galit mane vadinti tundra, bet as nesedziu atsisedus ir nestudijuoju kas bus jei bus..nu jus manidomi, nors tu..gilinates taip, lyg tai butu gyvenime esminis dalykas, atkalbeti mamas nuo sio skiepo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 07 vasario 2011 - 17:17
QUOTE(dange @ 2011 02 07, 17:11)
Rotavirusinės infekcijos sukėlėjas visuomet buvo rota virusas  biggrin.gif Kitas klausimas, kad prieš dvidešimt- trisdešimt metų, viduriavimai su karščiavimais, kurių metu nepavykdavo iš iš išmatų išauginti patogeninių bakterijų, buvo traktuojami, kaip neaiškios etiologijos.


parodyk irodymas kad pries 20 metu toks roto virusas isvis egzistavo, tada patikesiu tavo nuomone.
Atsakyti
bet zmones tuomet nezinodami kas tai per dalykas, nezinojo, nei kaip gydyti, tad mirtingumas susirgus sia liga tikrai budavo...jei domina faktai, pagooglink biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 02 07, 17:16)
pries skiepijant paskaiciau ir tiek..zinau, akd kiekvienas skiepas alina imuniteta..o toliau man visus niuansus zinoti nebutina..nu jus galit mane vadinti tundra, bet as nesedziu atsisedus ir nestudijuoju kas bus jei bus



nevadinsiu tundra ar dar kuom. bet as tokia kaip ir tu, pries 3 metus norejau skiepyti, nes va paskaiciau ir issigandau kas bus jei nepaskiepysiu..vyras sustabde.
bet kad pats skiepas vaikui padaro viduje, ko jis ten gauna vidun ir nesigilinau, nu nesvarbu tuo metu buvo man, nemaciau reikalo i tai gilintis.
o dabar kai turim tokias bedeles sveikatos, kur nezinau ar isgysim ,bet labai tikiu kad pasveiksim, keikiu visus cheminius skiepus, jei ne skiepai mes siandiena butume sveiki
. doh.gif
Papildyta:
MEET siulau savo vaiku sveikatos ateityje pasidometi kokie skiepo pliusai ir minusai. neziureim i zydra dangu tik pliusus matydami.

baigiu sia tema nes nematau prasmes kai zmogus nestudijuojas kas bus jei bus
Atsakyti
na, cai zinokit, kaip ir su maistu, pamidorai negeri, vanduo negeras, numirsim , jei valgysim ir gersim, drabuziai is chemijos pagaminti...nebukim juokingi...ne kiekvienas organizmas priima viska vienodai ir negalima 110 proc teigti, akd tai nuo to , ar ano..kas vienam tinkam kitam gali buti mirtina...jei vienas vaikutis toleruoja skiepa, nereiskia , kad kitas toleruos doh.gif nu aciu dievui, mums viskas gerai, abu vaikai teigiamai prieme skiepus...bet zinot, as esu maza dalis pasaulio, tad kas as tokia, akd galeciau gilintis i moksla?i skiepu gamyba ir viskas ar as tiek pajegi ivertinti ir teigti, jog tai gerai ar blogai????????
netikiu, akd tie, kurie teigia, jog skiepai blogis neturi salutiniu noru ar keslu doh.gif lieps nevartoti cheminiu vaistu, preparatu, siulys analogiskus augalinius ir panasiai...taip kad jei gilintis ....gali likti durnas greitai doh.gif
Papildyta:
na, kiek man reikia, as tiek duomiuosi, ir ne i dangu ziuredama nutariu skiepyti vaika ar ne...nepagal vejo krypti renkuosi skiepus ir ju reikalinguma doh.gif doh.gif doh.gif sukurkite tema, apie skiepu minusus ir ten diskutukite, nes jusu poziciaj aiski.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neiruke @ 2011 02 07, 17:16)
parodyk irodymas kad pries 20 metu toks roto virusas isvis egzistavo, tada patikesiu tavo nuomone.

Tikėti nuomone neprivaloma bigsmile.gif Bet susipažinimui su rota virusu pradžiai galite išmėginti informaciją, kurią pateikia wikipedija biggrin.gif nuoroda. Taigi rotavirusas egzistuoja netgi seniau, nei dvidešimt metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 07 vasario 2011 - 17:31
kai vaikui duodate vaistus nuo kosulio-perskaitote informacini lapeli ir tiek, ar gilinates kaip tik galit i salutinius pozymius per google, per medicininius straipsnius ir panasiai??????????????

o vaistai, kad ir augaliniai taip pat turi poveiki organizmui...tad apie ka kalba eina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 07 vasario 2011 - 17:31
QUOTE(MEET @ 2011 02 07, 17:28)
na, cai zinokit, kaip ir su maistu, pamidorai negeri, vanduo negeras, numirsim , jei valgysim ir gersim, drabuziai is chemijos pagaminti...nebukim juokingi...ne kiekvienas organizmas priima viska vienodai ir negalima 110 proc teigti, akd tai nuo to , ar ano..kas vienam tinkam kitam gali buti mirtina...jei vienas vaikutis toleruoja skiepa, nereiskia , kad kitas toleruos doh.gif nu aciu dievui, mums viskas gerai, abu vaikai teigiamai prieme skiepus...bet zinot, as esu maza dalis pasaulio, tad kas as tokia, akd galeciau gilintis i moksla?i skiepu gamyba ir viskas ar as tiek pajegi ivertinti ir teigti, jog tai gerai ar blogai????????
netikiu, akd tie, kurie teigia, jog skiepai blogis neturi salutiniu noru ar keslu doh.gif lieps nevartoti cheminiu vaistu, preparatu, siulys analogiskus augalinius ir panasiai...taip kad jei gilintis ....gali likti durnas greitai doh.gif



ei tai tu biski paskaityk visas savo zinutes, ka rasai pati sau ir papriestarauji. nesimetyk nuo vienos nuomones prie kitos.
kodel as turiu buti pajegi kazka tau irodineti jei tau visiskai neidomu kas bus jei bus. sakau ta tema baigiam.
as pritariu zmonems kurie bando kazka suzinoti ir gilintis o ne numoti ranka ir sako kas bus jei bus, as nesigilu. tai ir baigiu ta tema kalbeti

AS RASAU PASAKYTI SAVO NUOMONE APIE ROTO VIRUSO pliusus ir minusus diskusijoje, jei siulai ir pritari siam skiepui, o tu kalbi ,priestarauji po to pati sau ir finale pareiski ne vieta cia. o kur tas roto virusas?

rasai paskaitei apie roto virusa, nusprendei vaikuti paskiepyti ir paskiepyjai. klausiu kodel taip ivyko, pasakei.. matei kas gali nutikti jei nebus skiepo. gal.... netvirtiu nieko.. po to klausiu pliusai minusai, pareiskei koks skirtumas... kas bus jei bus,as nesigilinu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dange @ 2011 02 07, 17:28)
Tikėti nuomone neprivaloma  bigsmile.gif Bet susipažinimui su rota virusu pradžiai galite išmėginti informaciją, kurią pateikia wikipedija  biggrin.gif nuoroda. Taigi rotavirusas egzistuoja netgi seniau, nei dvidešimt metų.


aga, tikiu kad egzistuoja. o ka dar apie tai galetumete pasakyti kokia jusu nuomone apie si skiepa?
Atsakyti
jezus, koks jus sunkus zmogus, kabinejates prie zodziu.... doh.gif as jums aiskiai pasakiau, akd skaiciau apie skiepa ir zinau jo minusus ir pliusus, bet manes tai nesustabde doh.gif vistiek nutariau skiepyti.
ar dabar pozicija aiski mano?jei jums atrodo, akd tik jus viena cia issilavinusi ir tik viena pasikausciusi apie skiepus......nesibaigs neikada kabinejamasis prie zodziu ir sakiniu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(neiruke @ 2011 02 07, 19:12)
po to klausiu pliusai minusai, pareiskei koks skirtumas... kas bus jei bus,as nesigilinu  thumbup.gif


as tau pasakiau, kad baisiausia tai, jog skiepas alina inunine sistema..o kad sakyti, jog koks skirtumas kas bus, as taip nesakiau...as turejau mintyje tai, jog skaiciau informacija, kuria radau, taciau iki krastutunimu ne doh.gif
ir zinai, mes kartu karviu neganem, kad gali kreiptis:"ei tu biski" biggrin.gif
Atsakyti