Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

QUOTE(MEET @ 2011 02 07, 14:53)
kiek mamu, tiek nuomoniu, vienos pries kategoriskai, o kitos ne, tad manau, reikai gerbti kiekvienos mamos apsisprendima skiepyti vaika ar ne..as niekada nekisu ir nepersu savo nuomones, o darau taip, kai galvoju, kad geriausia...mano didzioji neislipdavo is ligoniniu, nes sirgo aks emnesi pulinga angina su kliedejimais, isoperavom angina ir paskiepijau pneumo skiepu, nes man siaubingi praeiti metai buvo, matydavau istisai vaika merdenti, leisgyvi, kateteriai ir panasiai, nesvarbu, kiek geru ar blogu atsuikipeimu perskaiciau, bet griebiausi siaudo, tad skiepijom, na, nzn, bet ivyko amzas stebuklas, vaikas atsigauna, nuo rugsejo nebuvom ligoninej, ir aisku, tiek anginos salinimas, tiek skiepas padeda..
tad kiekviena mama renkasi, ka daryti, bet kai neturi ka daryti, griebesi visko, akd tik vaikas butu sveikesnis...
o preparatai ale naturalus, man kartais irgi juoka kelia,. manot ten nera nesvariu dalyku...kaip ir su cheminiais vitaminais, taip ir su naturaliais doh.gif naturalu tai, akd nuskyniai svaraini savo sode, uzpylei cukrum ir isviriaai syrupa, vat tai naturalu..o visa kita....
bet cia tik mano nuomone 4u.gif ja issakyti turiu teise..nereikia irodineti, kad skiepai blogis, zinau, sveiktaos jie neatnesa, bet...as pasirinkau taip, nesigailiu, nes taip atrode man geriausia, ir nekaltinu tu mamu, kurios pasirinkusios kita kelia-neskiepyti-nesu fanatike skiepu, per visa gyvenima pirmas vaikas gaves tik viena skiepa, po operacijos, be tu , kuriuos privalomai skiepija, o mazaja skipijom tik rota, nes paniskai bijojau, su kudikeliu atsidurti reanimacijoj..kur vaikui jau 2 metai, o kur keli menesiai, as patyriau ta siauba, tad ir skiepijau..

sutinku, tu turi savo nuomone. o kartais nepagalvojai kad ta angina ir kitos problemos atsirado nuo pirmuju gyvenime gautu vaikui skiepu? kuriu daktarai neatsiklausia visai tevu ar jie sutinka ar ne, ivaro ukola ir taip turi buti.
nu sekmingai tikrai jums toliau augti. sakoma kuo didenis vaikiukas tuo maziau ligu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiruke: 07 vasario 2011 - 15:11
na, tikrai taip nemanau...kad angina nuo to doh.gif kazkaip anginas lupo ir pries 30 metu, o tuomet tiek skiepu nebuvo doh.gif kas kokias nori, tas tokias prielaidas daro...nesiginciju ir nebandau teigti, kad teisi esu..bet sakyti, akd tas ar anas blogai-irgi neteisinga is jusu puses...skeipai nera vien blogis..as taip manau, privalomi skiepai mano galva reikalingi, kita kalba apie tuos, kuriais skiepijama papildomai..labai man rekomendavo vejaraupiu skiepa...na, neskiepijau ir pernai abi lengvai persirgo..kitos mamytes, skipija, nes gal buvo susidurusios su rimtom pasekmem ir nori to isvengt..as nesu uz skiepus, bet ir ensu pries, jei to reikia ar galvoju, kad tai pades ax.gif


susidaro vaizdas, akd tu matai tik bloga puse, bet jei tavo vaikas butu isalintas antib ir jam pradetu streikuoti kepenys, atsirtum ligoninej del issekimo nuo antib, nes kitaip neidavo pagyti kaip be ju..manau, galvotum kitaip ir imtumeisi kabintis uz siaudo kaip ir as..negaliu atsidziaugti, kad nuo spalio mano vaikas taip neserga..man tai atgaiva sielai ir dziaugsmas, todel as nekeikiu nei vieno skiepo, nes net ir po operacijos ji sirgo bronchitu, kol negavo skiepo..

bet diskusija baigiam, nes kalba eina apie rota 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 07 vasario 2011 - 15:29
QUOTE(MEET @ 2011 02 07, 15:22)
na, tikrai taip nemanau...kad angina nuo to doh.gif kazkaip anginas lupo ir pries 30 metu, o tuomet tiek skiepu nebuvo doh.gif kas kokias nori, tas tokias prielaidas daro...nesiginciju ir nebandau teigti, kad teisi esu..bet sakyti, akd tas ar anas blogai-irgi neteisinga is jusu puses...skeipai nera vien blogis..as taip manau, privalomi skiepai mano galva reikalingi, kita kalba apie tuos, kuriais skiepijama papildomai..labai man rekomendavo vejaraupiu skiepa...na, neskiepijau ir pernai abi lengvai persirgo..kitos mamytes, skipija, nes gal buvo susidurusios su rimtom pasekmem ir nori to isvengt..as nesu uz skiepus, bet ir ensu pries, jei to reikia ar galvoju, kad tai pades ax.gif
susidaro vaizdas, akd tu matai tik bloga puse, bet jei tavo vaikas butu isalintas antib ir jam pradetu streikuoti kepenys, atsirtum ligoninej del issekimo nuo antib, nes kitaip neidavo pagyti kaip be ju..manau, galvotum kitaip ir imtumeisi kabintis uz siaudo kaip ir as..negaliu atsidziaugti, kad nuo spalio mano vaikas taip neserga..man tai atgaiva sielai ir dziaugsmas, todel as nekeikiu nei vieno skiepo, nes net ir po operacijos ji sirgo bronchitu, kol negavo skiepo..

bet diskusija baigiam, nes kalba eina apie rota 4u.gif

vat tu pataikei neteisingai, mes lygiai taip pat kosminius antibiotikus gerem musu pediatru deka, kepenys ir insktai 3m vaikui suvaryti, paumejusi alergija issivyste. ir kuo toliau tuo blogiau. tai ir noriu pasakyti kad skiepas (PINIGU PLOVIMAS ), po skiepo kad ir kiek sumokeje tevai butu uz ji, niekada nesigaili to padare, nes isitikine yra tai, ko paskui bijo, o vat sukisau pinigus ir dabar nesirgti turim. o skiepas to negarantuoja juk. neapsaugo nuo roto atmainos. o gydymas negraziai pasakysiu "siuolaikiniu superiniu pediatru", kurie tik temoka antibiotikais gydyti ,daugiau nieko nesuvokia ir buna kad vaika maitini antibiotikais, yra ir kitokiu budu vaikams isgydyti.
patarimas, keiskit vaiku daktara. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neiruke @ 2011 02 07, 16:57)
vat tu pataikei neteisingai, mes lygiai taip pat kosminius antibiotikus gerem musu pediatru deka, kepenys ir insktai 3m vaikui suvaryti, paumejusi alergija issivyste. ir kuo toliau tuo blogiau. tai ir noriu pasakyti kad skiepas (PINIGU PLOVIMAS ), po skiepo kad ir kiek sumokeje tevai butu uz ji, niekada nesigaili to padare, nes isitikine yra tai, ko paskui bijo, o vat sukisau pinigus ir dabar nesirgti turim. o skiepas to negarantuoja juk. neapsaugo nuo roto atmainos. o gydymas negraziai pasakysiu "siuolaikiniu superiniu pediatru", kurie tik temoka antibiotikais gydyti ,daugiau nieko nesuvokia ir buna kad vaika maitini antibiotikais, yra ir kitokiu budu vaikams isgydyti.
patarimas, keiskit vaiku daktara. thumbup.gif

o tu galvoji, as tokia kvaila mama ir vaiko kitai gydyti nei antib nesistebgiau... doh.gif gydemes kaip ismanydami, bet naudos jokios, nes nuo to, tik komlikacijos baisios budavo, pulinga angina apnuodija organizmo doh.gif tad iseities jokios kitos nelikdavo, kaip i greitaja lasiniu ir antib leidziamu doh.gif su tavim diskutuoti galima daug, bet tavo pozicija aiski-skiepai blogai ir tavo nuomones turi visi kalusyti..
as neisitikinus, kad sumokejau ir neserga, as zinau, akd taip yra, nes mes darzelyje galim praleisti ne savaite ar kelias dienas, o pilnai ji lankyti.


keisti daktara?kam, jeigu mums blogai budavo, mes ne pas seimos daktara eidavom, nes mums jau i stacionara reikedavo skubet...lasintis vaistu, ens vemdavo nuo temp ir anginos..nepadedavo jokie geriami vaistai..as ismaisius puse daktaru su savo vaiku, nemanykit, kad esu kokia tundra, kuri tiki vieno daktaro pasakymu..vazinejom ir i kmu ir privaciai, kol visi buvo prieje galutines isvados-operacija ir skiepas, kuris saugos..tai ne mano daktaro net pasiulymas..tad nematau reikalo keisti daktara, nes jau keli menesiai kaip gyvenam ramu gyvenima, kurio ankscuau neturejom...o kad tikiu, kad tai pades, visai nekvaila
kartoju-kiekvienas galim isakyti savo nuomone, bet nepirsti jos 4u.gif baigiam ta tema...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 07 vasario 2011 - 16:07
tai daktaras nup Roto viruso rekomandavo skiepytis? 4u.gif
Atsakyti
as kalbejau apie kita skiepa, didziosios mergytes, ne apie rota, o rota mazajai mums net nesiule, pati issiaiskinau, kad toks yra, kad skiepysim aptarem abu su vyru..kai pasakiau dakatarei, kad noresim, tai dar myke, kad reikia uzsakyti, ar spes ir panasiai..tad manau, cia itikinejimo daktaro nei su ziburiu nerasi, tai buvo musu seimos sprendimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 07 vasario 2011 - 16:17
nuo Roto mums irgi numyke apie ji kai ieskojom info ar skiepyti vaika ar ne, nes pati zinau kaip baisu kai vaikas leisgyvis ir pati nelabai ka tuo metu gali padaryti.
o mums daktare vaiku ir pasake, jei tevai pageidauja skiepo, prasom. uzsirasom ,uzsisakom ir skiepijam.
o man tada lygiai taip pat sirdis dziaugesi kad va vaiku daktaras nepersa Roto skiepo.
bet su vyru pasikalbejusi jis man irode, daug argumentavo tuo laiku kad neverta to daryti, nes tai tik farmacininku skiedalai. kodel pries 20metu tokio skiepo nebuvo?

nu cia mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
pries 20 metu ir vezys buvo nepagydomas ir daug dalyku kitaip ax.gif viskas keiciasi, medicina, tyrimai...ir ligos atsiranda tokios, kokiu pries 20-30 metu nebuvo ax.gif tad..as manau, kad tai pazanga medicinoj ir tiek ax.gif
gal jei ne tas baisus patyrimas su pirma mergaite, kai per pusdieni nusividuriavo, nors saukstu girdziau skyscius..butume neskiepija, bet argumentai buvo paprasti-baime pakliut dar karta su kudikeliu i reanimacija, sese parnesa daug bacilu is darzelio..o jei dabbar ir sirgtu.,.tai jau taip nepavojinga...as pati tasyk sirgau..tai jei butu suaugusiam skiepas-imciau, nes su angelais kalbejausi jau vienu tarpu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
MEET sutinku su tavo nuomone, jei pamatai kad vaikas merdi, griebiesi visokiom apsaugom kad tik su antruoju taip nenutiktu,ir tiki .

o vat mano nuomone (jei apie roto virusa) tai jis toks kaip ir gripo virusas , turi atmainas savo ,turi savo ligos simptomus ir vaistu gausybe.

kas kuria vaistus tas gali sukurti ir ligas tiems vaistams. ko nebuvo pries 20metu. baisi ta tikroji medicina visgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiruke: 07 vasario 2011 - 16:43
na, zinok, nezinau ar teisi as, bet kiek zinau, vaistai vieni tik siam virusui ax.gif tai smekta,angliukas, skysciai, skysciai, ir dar karta skysciai, viskas, nes tai zarnyno infekcija...kuria reikia isplauti, o nuo pykinimo dar duoda cerukal..
nebent baisios komplikacijos tai gal antib ir skiria, bet siaip tai jokio isskirtinio gydymo nera nei nuo atmainos nei nuo tikrojo rota
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 07 vasario 2011 - 16:49
QUOTE(MEET @ 2011 02 07, 16:47)
na, zinok, nezinau ar teisi as, bet kiek zinau, vaistai  vieni tik siam virusui ax.gif tai smekta,angliukas, skysciai, skysciai, ir dar karta skysciai, viskas, nes tai zarnyno infekcija...kuria reikia isplauti, o nuo pykinimo dar duoda cerukal..
nebent baisios komplikacijos tai gal antib ir skiria, bet siaip tai jokio isskirtinio gydymo nera nei nuo atmainos nei  nuo tikrojo rota

Esate teisi mirksiukas.gif Rota ir bet kokios kitos paplitusios virusinės žarnyno infekcijos gydymo esmė tiek dabar, tiek prieš dvidešimt metų lieka ta pati: skysčių ir netenkamų elektrolitų balanso atstatymas.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2011 02 07, 16:59)
Esate teisi mirksiukas.gif Rota ir bet kokios kitos paplitusios virusinės žarnyno infekcijos gydymo esmė tiek dabar, tiek prieš dvidešimt metų lieka ta pati: skysčių ir netenkamų elektrolitų balanso atstatymas.

gydymas esme ta pati, sutinku, bet ligos sukelejas? ar pries 20 ir dabar ligos sukelejas tas pats?
Atsakyti