Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

QUOTE(Dziugidziu @ 2011 01 07, 15:15)
nepasitikekite vienu gydytoju 100%, domekites pacios, skaitykite, klauskite, skambinkite i greitaja pagalba, ten patarimu duoda....
bet skiepinti vaika praejus savaitei po ligos buvo neprotingas zingsnis, as saviski skiepijau praejus menesiui cool.gif


ne ne, as tik klausinejausi ir gavau tokius atsakymus, bet neskiepijau, tiesiog vidinis balsas neleidzia, nors tie skiepai skirti neisnesiotukams, gal ir svarus ar kaip ten ..., bet as ju atsisakiau
Atsakyti
Skaiciau, kad pirmoji skiepo dalis turi iki 6 men. kudikiui buti sugirdyta/suleista, o jeigu mums jau metukai, tai isvis nebeskiepijama? Ar galima, tik maziau veikia skiepas? Gal kas zinote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reicel: 13 sausio 2011 - 14:14
QUOTE(reicel @ 2011 01 13, 14:14)
Skaiciau, kad pirmoji skiepo dalis turi iki 6 men. kudikiui buti sugirdyta/suleista, o jeigu mums jau metukai, tai isvis nebeskiepijama? Ar galima, tik maziau veikia skiepas? Gal kas zinote?



neištirta, todėl neskiepija. tai nieks ir nepaskays jums kaip būtų, jei pasiskiepytumėte.
Atsakyti
Tigi tik del kudikeliu bijamasi, o didesni paersirgs iprastai kaip ir kiti.
Atsakyti
Mes vienos pažįstamos gydytojos paklausėme nuomonės, tai sakė savo vaikų neskiepytų. Sako ir taip privalomų skiepų daug tokiam mažiukui, imunitetas "tampomas", kol reaguoja į skiepą kitur nusilpsta ir tt. Sako nėra čia jau tokia baisi liga. Dar sako yra panašus noro berods virusas, nuo vieno paskiepysit, vis tiek kitu gali susirgt. Žodžiu sakė tokį mažiuką reikia geriau pasaugoti, netampyti po prekybos centrus ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Marina_MM @ 2011 01 14, 17:06)
Mes vienos pažįstamos gydytojos paklausėme nuomonės, tai sakė savo vaikų neskiepytų. Sako ir taip privalomų skiepų daug tokiam mažiukui, imunitetas "tampomas", kol reaguoja į skiepą kitur nusilpsta ir tt. Sako nėra čia jau tokia baisi liga. Dar sako yra panašus noro berods virusas, nuo vieno paskiepysit, vis tiek kitu gali susirgt. Žodžiu sakė tokį mažiuką reikia geriau pasaugoti, netampyti po prekybos centrus ir pan.

ooooooooooo. liga gan pavojinga, mergaite sirgo 6 menesiu, per ppuse dienos nusiveme, nusividuriavo, isigande po pusdienio lekem i kmu, tai teko i reanimacija gultis doh.gif kai atsimenu, tai tragedija buvo...per pusdieni, girdem ir smektas ir ka tik nedarem, sauksteliu skyscius, bet nieko, kol nepastate lasiniu, o vaizads siaubingas...kudikis ant ranku, lasiniu laidai..gulejom gera savaite.tad antra mergyte skiepijom be giliu diskusiju
Atsakyti
tikrai neverta skiepytis. Skiepai sveikatos nepriduoda.
Atsakyti
Jau anksčiau rašiau savo patirtį, ir dar kartą pakartosiu. Lankantis pas šeimos gydytoją, ji vis siūlydavo pasiskiepyt nuo rota, o vėliau ir nuo poliomielito. Pati augina nedidelį vaikiuką. Klausiu - O jūs skiepijot, atsakymas - būčiau būtinai skiepyjus, bet nespėjau. Klausiu - o nuo poliomielito. Atsakymas - būčiau skiepijus, bet nespėjau.... (gerbiu bent jau už tai, kad nemelavo, kad paprasčiausiai nepasakė - skiepijau).
Brolienė su pažystamu chirurgu kalbėjo, patarė tik jau nekišt vaikui jokių mokamų skiepų.
Poliklinikoje sesutė, kuri vaikiukus skiepija, informavo, kad galim nuo roto, kol nevėlu, pasiskiepyt. Klausiu jos - o reikia, tai naudinga ir pan. Atsakė - "aš jus tik informuoju, kad tokie skiepai yra".
Ir skaičiau ne vieną pasisakymą, kad pažystami gydytojai nepataria, patys savo vaikų neskiepija. Kad net paskiepyti vaikai serga. Tik, mamos, nesupykit, bet juokingas pasakymas, kad labai sirgo skiepytas, tai jei būtume neskiepiję, tai kaip tada būtų baisiai sirgęs.... O nepagalvojot, kad gal ir susirgęs nebūtų.
Mano nuomone, čia komercija ir tiek. Reikia juk mūsų "mažai uždirbantiems" gydytojams kelis kartus per metus į keliones po užsienį išvažiuot. O ir skiepą nori padaryt mokamu - o kodėl gi ne - dabar moka tik mažuma, o vėliau mokėsim visi (500 Lt už leliuką, sutikit, aukso kasyklos)...
Atsakyti
Mano pirmasis labai sunkiai prasirgo Roto,bet antrojo vistiek neskiepyjau,nes kaip pati gyd.sake,Roto yra ivairiu formu, o skiepas nuo visu neapsaugo.Jeigu su antruoju nutiktu taip,kad susirgtumem,tai nedelsciau nei valandos.Kadangi kai didysis susirgo,nieko dar nezinojom ir visa diena tik girdem vandeni,smecta,o reikejo tiesiai i ligonine ir nebutu reikeje reanimacijoje gulet.
Taip kad svarbiausia prie sios ligos nelaukti kol organizmas praras skyscius ir viskas bus gerai.
Atsakyti
na, o mes issigandome po istorijos su pirma mergyte, reanimacija, vaikas nereguojantis i nieka, isleipas po puses dienos visuriavimo, karsciavimo ir vemimo, kol iki kauno nuvezem, atrode, kad nebekvepuoja net..tokia patirtis man buvo ragiska, tada mazaja skiepijau, nesigailiu, nes dabar 3 metai, o nesirgo..gal butu ir nesirgus, neaisku, bet kai sese is darzelio parnesa visko, pabijojom
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2011 01 11, 00:08)

pritariu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(MEET @ 2011 02 07, 14:18)
na, o mes issigandome po istorijos su pirma mergyte, reanimacija, vaikas nereguojantis i nieka, isleipas po puses dienos visuriavimo, karsciavimo ir vemimo, kol iki kauno nuvezem, atrode, kad nebekvepuoja net..tokia patirtis man buvo ragiska, tada mazaja skiepijau, nesigailiu, nes dabar 3 metai, o nesirgo..gal butu ir nesirgus, neaisku, bet kai sese is darzelio parnesa visko, pabijojom


tai nereiskia kad dabar 3 metai ir nesirgo, gali susirgti ir ivairiai sirgti, niekas neapsaugos dabar vaiko kai jjis gaves chemijos ir jo organai pazeisti is vidaus.
nenoriu priburti, bet geriau pasiskaityti info kas yra skiepo sudetyje ir kokia nauda vaiko organizmui. aisku pilna farmacininku nupirktu puslapiu kur skiedzia apie skiepu nauda. bet skiepai atnesa labai baisias pasekmes!!!! ir nenugrezk nuo ir bei pasiskaityk cia
Atsakyti
kiek mamu, tiek nuomoniu, vienos pries kategoriskai, o kitos ne, tad manau, reikai gerbti kiekvienos mamos apsisprendima skiepyti vaika ar ne..as niekada nekisu ir nepersu savo nuomones, o darau taip, kai galvoju, kad geriausia...mano didzioji neislipdavo is ligoniniu, nes sirgo aks emnesi pulinga angina su kliedejimais, isoperavom angina ir paskiepijau pneumo skiepu, nes man siaubingi praeiti metai buvo, matydavau istisai vaika merdenti, leisgyvi, kateteriai ir panasiai, nesvarbu, kiek geru ar blogu atsuikipeimu perskaiciau, bet griebiausi siaudo, tad skiepijom, na, nzn, bet ivyko amzas stebuklas, vaikas atsigauna, nuo rugsejo nebuvom ligoninej, ir aisku, tiek anginos salinimas, tiek skiepas padeda..
tad kiekviena mama renkasi, ka daryti, bet kai neturi ka daryti, griebesi visko, akd tik vaikas butu sveikesnis...
o preparatai ale naturalus, man kartais irgi juoka kelia,. manot ten nera nesvariu dalyku...kaip ir su cheminiais vitaminais, taip ir su naturaliais doh.gif naturalu tai, akd nuskyniai svaraini savo sode, uzpylei cukrum ir isviriaai syrupa, vat tai naturalu..o visa kita....
bet cia tik mano nuomone 4u.gif ja issakyti turiu teise..nereikia irodineti, kad skiepai blogis, zinau, sveiktaos jie neatnesa, bet...as pasirinkau taip, nesigailiu, nes taip atrode man geriausia, ir nekaltinu tu mamu, kurios pasirinkusios kita kelia-neskiepyti-nesu fanatike skiepu, per visa gyvenima pirmas vaikas gaves tik viena skiepa, po operacijos, be tu , kuriuos privalomai skiepija, o mazaja skipijom tik rota, nes paniskai bijojau, su kudikeliu atsidurti reanimacijoj..kur vaikui jau 2 metai, o kur keli menesiai, as patyriau ta siauba, tad ir skiepijau..
Atsakyti