Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

Mano maziukas turi gimti rudeni, tai galvojame apie vakcina nuo roto viruso, nes kiek pazistamu turim, kas yra paskiepije, tai vaikai tikrai neserga, o jeigu serga tai zymiai lengvesne forma. tad as esu uz si skiepa 4u.gif
Atsakyti
Nuo rotaviruso neskiepijau,nes sesele sake kad jie (na tie kurie sukure ta vakcina) neduoda 100 procentu.
Sake,jei kartais susirgtu,tai paprasciausiai duoti kuo daugiau gerti,kad organizmas nehidratuotu(atrodo gerai parasiau blush2.gif )
Mano vaikas nesirgo thumbup.gif ,tai galvoju ,kad gerai padariau nekisdama pinigus i neaiskia vakcina.... O is tiesu tai geriausia pasitarti su gydytoju...
Atsakyti
mes tai skiepijom ir pirma mergyte ir natra zadam skiepyti.. vyresnioji nesirgo thumbup.gif neaisku ar del skiepo ar tiesiog nepasitaike.. bet siaip ar taip sunki sios ligos forma baisi.. mano panele sirgo vsai kitokia liga, bet taip pat prarado daug skysciu, nes veme daug. o gert visai negere, tai 3dienas po lasalinem gulejo, tikrai sunku i toki vaika ziureti, kuris guli paslikas, nei velgo nei geria.. o nuo roto tai ne tik vemia, bet ir viduriuoja, tai jeigu jai butu buves rotas tada tai butu dar blogiau..
Atsakyti
Na, mano patarimas ko gero butu pagal save. Mes skiepyjom ji visia maziuka. Nes man ligos komplikacijos pasirode baisesnes, nei skiepas. Cia kiekvienam skiepui matyt tas pats galioja 4u.gif

Ar jo deka, ar ne - nesirgom.

QUOTE(dado @ 2010 05 26, 20:58)
Nuo rotaviruso neskiepijau,nes sesele sake kad jie (na tie kurie sukure ta vakcina) neduoda 100 procentu.
Sake,jei kartais susirgtu,tai paprasciausiai duoti kuo daugiau gerti,kad organizmas nehidratuotu(atrodo gerai parasiau blush2.gif )


Taip, gerai paraset smile.gif
O va esme ta ir yra, kad vyresniam zmogiukui jau gali isaiskinnti, kad REIKIA gerti skysciu. O maziukai tokie greit dehidratuoti 'geba' nes jei negeria, tai ir negeria, ir neikisi...O jiems ir nesinori gerti, tai daznas atvejis ir buna, jog maziukai del tos dehidratacijos pasilpe ir atsiduria ligonineje su lasinem. verysad.gif
Ta smane labai ir nugasdino, todel paskiepijom.
Atsakyti
mes apsisprendem skiepyti, man geriau apsidraust is anksto nei paskui gailetis, kad to nepadarei mirksiukas.gif
Atsakyti
Galvojom skiepyti, bet apsisprendėm, kad ne. Nuo visų ligų neapsisaugosi, juk nesiskiepijam patys nuo visko kas įmanoma. Ir mes su MB nesiskiepijam nuo gripo ir pan.
Atsakyti
Rotavirusinė vakcina gali pakenkti kūdikiui, JAV reguliavimo įspėja
http://www.cbc.ca/he...eq-vaccine.html

vertimas:
http://translate.goo...=lt...l=lt&sa=N

Ta pati vakcina naudojama ir Lietuvoje
Atsakyti
skiepas mum buvo bevertis, labai gailiuosi kad skiepijau,ir dabar atsisakau visu skiepu kuriuos siulo,tai visiska nesamone,juk mes nezinom kokiu imuniniu stoviu gimsta musu vaikuciai,o skiepijam begale skiepu,priverstinai leidziam savo mazyliams virusus visokius,o musu vaikai jau paveldi is musu tiek visokiu infekciju ir virusu,tai manau nekokia reakcija gaunas,o paskui stebimes,kodel blogai musu vaikams.paziurekit kiek yra lietuvoj vaikuciu serganciu autizmu ir epilepsija,o niekas nesusimasto kad tai gali buti naujagimiu skiepu pasekme nuo polimielito ir kt..ypac tai tiketina,kai nerandama priezasciu ,ir gydytojai negali tevams atsakyti - kodel mano vaikas serga??
pasiskaitykit ,manau tai tikrai rimta
http://sveikatossalt...o-ligu-209.html
http://sveikatossalt...-dalis-234.html
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2010 07 18, 21:11)
o musu vaikai jau paveldi is musu tiek visokiu infekciju ir virusu,tai manau nekokia reakcija gaunas,o paskui stebimes,kodel blogai musu vaikams.paziurekit kiek yra lietuvoj vaikuciu serganciu autizmu ir epilepsija,o niekas nesusimasto kad tai gali buti naujagimiu skiepu pasekme nuo polimielito ir kt..ypac tai tiketina,kai nerandama priezasciu ,ir gydytojai negali tevams atsakyti - kodel mano vaikas serga??


As jau prisiskaiciau, kai ieskojau priezasties del ko mano vaikas autistas. Beje, kitam vaikui kalba veluoja (nors padetis nera visai bloga, nes kazkiek zodziu sako). Mano atveju del skiepu sutampa visi klinikiniai vaiko pozymiai (del apsinuodijimo gyvsidabriu, nuo skiepu konservantu) ir ta pati rodo visi netiesioginiai tyrimai.
Suprantu, kad kai kurie tevai netiki, kad musu medicina masiskai nuodija kudikius. Deja, tokia yra tikrove. Panasi situacija ir visame pasaulyje del skiepu. Sekmes apsisprendziant.
Beje, nuo vyduriavimo gelbsti azuolo zieves nuovyras. Parduoda musu vaistineje. Instrukcijoje to nera parasyta, bet galit surasti internete nuo ko gelbsti azuolo zieve.
Atsakyti
Mes savo maziuka skipijom, ir tuo laaaabai patenkinti...nes beveik metai kaip keliauja i darzeli ir ne karto nesirgo (tfu...tfu..tfu..) nors grupes vaikai beveik visi buvo susirge bent po 3 kartus.,.. As uz skiepuka...ir kai bus antras vaikutis butinai skiepysiu
Atsakyti
QUOTE(zuzutis @ 2010 07 21, 13:02)
Mes savo maziuka skipijom, ir tuo laaaabai patenkinti...nes beveik metai kaip keliauja i darzeli ir ne karto nesirgo (tfu...tfu..tfu..) nors grupes vaikai beveik visi buvo susirge bent po 3 kartus.,.. As uz skiepuka...ir kai bus antras vaikutis butinai skiepysiu


Mano mazoji jau 2 metus darze ir nei karto nesirgo Roto vyrusu, nors visi aplinkui sirgo ir pernais net epidemija darze savaite skaitosi buvo. Vaikas neskiepytas nuo Roto ir kaip patys suprantat is aukstesniu postu, aplamai savo vaiku nesiruosiu daugiau skiepyti jokiais skiepais.

Beje, ar jus tikra, kad pamineti vaikuciai jau po 3 kartus BUTENT Roto vyrusu sirgo? Maniske pernais buvo kazkas su viduriais (siaip butumem ir neveze i ligonine, ale keleta spuogu dar ant kuno issoko). Nuvezem i Santariskes. Padare jai ten tyrimus. Tai pasake taip: "Neserga nei vienu is 4 baisiausiu vyrusu (ten tipo Roto, Noro ir dar kazkokias), o kitu maziau baisesniu yra virs 100 vnt. tu vyrusu ir ligonine jiems tyrmu nedaro. Nes tyrimai brangus, o ir tiek serganciu nera, kad del kiekvieno atskirai daryt apsimoketu ir reaktyvus gadinti." O pozymiai visu tu vyrusu panasus: vemimas, viduriavimas, temperatura. Tik kad Roto gal aukstesne temperatura buna ir pozymiai kiek stipresni. Nors ir tai...kaip kam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 21 liepos 2010 - 13:53
o jei ir susirgs, tai ji naturaliai igis imuniteta pries si virusa,ir priverstinai duoti vaikui kazkieno dnr,aliuminio, gyvsidabrio,antbjotiku,bei komponentu kurie ieina i lavonu balzamavima (beje beveik i visus skiepus sie dalykai ieina tik gydytojai nutyli apie tai) visiskas absurdas,ateityje atsisakysiu visu skiepu,tikimybe susirgti tokia pati kaip ir nesusirgti,tai jau geriau neskiepyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutute: 21 liepos 2010 - 14:00