Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

Žinoma, kad domėsiuosi. Jei paskiepinus tikrai nesusirgs, tai ir kaina nelems.
Atsakyti
QUOTE(Linike77 @ 2009 10 16, 12:03)
Žinoma, kad domėsiuosi. Jei paskiepinus tikrai nesusirgs, tai ir kaina nelems.

ar bent žinote kad lietuvoje niekas nemirė nuo roto(kaip,kad gazdina gydytojai) g.gif
mano vaikas prasirgo neskiepytas bigsmile.gif
Atsakyti
Aš čia apie vėjaraupių skiepus galvosiu.

O dėl rotavisuro, tai jau tikrai neskiepinsiu. Birželio mėn. mergaitė praėjo lengvą rotaviruso formą. Apsiėjom be ligoninės. Davėm namuose smectą, rehidroną ir t.t. Per 3 dienas praėjo.

Kažką tarp eilučių supratau, kai gyd. užsiminė apie skiepus, kad jie neapsaugos nuo ligos, tik gali palengvinti eigą.
Atsakyti
QUOTE(Linike77 @ 2009 10 16, 11:16)
Kažką tarp eilučių supratau, kai gyd. užsiminė apie skiepus, kad jie neapsaugos nuo ligos, tik gali palengvinti eigą.


manau, kad tai labiau "komercinis" skiepas, nes jis 100 % neapsaugo nuo uzsikretimo g.gif
Atsakyti
Būtent. O gyd. aišku, vis nepatenkinta lieka. Kiek siūlo mokamų, tiek aš vis "tai pagalvosiu". Ir jaučiuosi kažkaip nejaukiai. Pagalvos, kokia mama, visai nesirūpina vaiko ateitimi. Gerai, kad tėtė turi tvirtą nuomonę. NE ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Linike77 @ 2009 10 16, 11:30)
Būtent. O gyd. aišku, vis nepatenkinta lieka. Kiek siūlo mokamų, tiek aš vis "tai pagalvosiu". Ir jaučiuosi kažkaip nejaukiai. Pagalvos, kokia mama, visai nesirūpina vaiko ateitimi. Gerai, kad tėtė turi tvirtą nuomonę. NE ir viskas.


gal atvirksciai, mama galvoja ir rupinasi savo vaikeliu, visko is eiles jam nekisa mirksiukas.gif
Atsakyti
AS paskiepinau ir labai dziaugiuosiu kainyte didele bet verta buvo.Maciau savo drauges vaikiuka susirgusy roto virusu.Patikekit buvo klausimas gyvens ar mirs,nes padetis buvo labai kritiska,nes daug kuriuos vaistus atmete organizmas.Gerai kam lengvai praeina.Kazkodel as tik pries gripo vakcina
Atsakyti
QUOTE(Gluosneta @ 2009 10 16, 22:30)
AS paskiepinau ir labai dziaugiuosiu kainyte didele bet verta buvo.Maciau savo drauges vaikiuka susirgusy roto virusu.Patikekit buvo klausimas gyvens ar mirs,nes padetis buvo labai kritiska,nes daug kuriuos vaistus atmete organizmas.Gerai kam lengvai praeina.Kazkodel as tik pries gripo vakcina

draugė tikriausiai per ilgai žiūrėjo į viduriuojantį vaiką ir nesikreipė pagalbos bigsmile.gif
kokius vaistus davė,kad atmetė,vaistai tai tik nuo viduriavimo bigsmile.gif
Atsakyti
na visai pasimeciau, kai paskaiciau sia tema. buvau tvirtai apsisprendus, bed dabar abejoju del skiepo g.gif abi vyresniosios dukros sirgo sia liga ir labai sukiai verysad.gif tai prisimenu kaip didziuli kosmara verysad.gif
Atsakyti
Nepamirkime, kad nei vienas skiepas neapsaugo nuo ligos 100proc mirksiukas.gif . Tad net ir paskiepijus vaiką nuo Roto, jis vistiek gali susirgti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 10 23, 11:27)
Nepamirkime, kad nei vienas skiepas neapsaugo nuo ligos 100proc  mirksiukas.gif . Tad net ir paskiepijus vaiką nuo Roto, jis vistiek gali susirgti  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pilnai sutinku, mes persirgom lengvaja forma ir be skiepo, manau neverta skiepis, jei lemta ir pasiskiepijas susirgs
Atsakyti
O čia verda baisi diskusija, o aš jai būčiau žinojusi, kad mes sirgsim roto ar noro virusu kas pusmetį, tikrai būčiau skiepinusi, ir va tik tik persirgom vėl, o sutapimas tas, kaip tik į klinikas, taip ir rotas, pirmą kartą vaikai prasirgo tik 1 parą ir apsėjom be ligoninės, o preiš tai 4 kartai su infekcine, iš jų 1 kartas net renimacijoje, o kaip čia rašote, kad mama per ilgai žiūrėjo į viduriuojantį vaiką, nejuokinkit, mano dukrytei užteko 1 kartą nusivemti ir 1 kartą nusividuriuoti, o sūnus tuo tarpu po kelis kart, mergina iškarto atsidūrė renimacinei su begalo sunke dehidratacija. O tas rankų plovimas net juokingai skamba kai rašo visur, plauk neplovus dezinfekuok namus puodu ką tik nori vistiek visi prasirgs mirksiukas.gif o šiaip kaip matai kaip vaikai kankinasi ir pakabinti ant lašelinių po kelias paras, aš tik už skiepą, bala nemato tie pinigai, o dar kuri rašė, kad netoleruoja vaistų, maniškiai net pamatę smectą vemia, dar infekcinėje sesutės netikėjo, sugyrdė per prievartą lotuliukas.gif palatą plovė net dviese lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 26, 13:11)
bent jau gydytoja mums pasakė,kad trims metams igijome imunitetą mirksiukas.gif

Visiška nesamonė, mums irgi taip sakė pirmą kartą, o kai pasirodėm ir antrą ir trečią kartą jau tada sakė čia ne visiems, nejuokina lai lotuliukas.gif
Atsakyti