Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

mes neskiepijom, imuniteta igijom naturaliai biggrin.gif persirge. Pazistami skiepijosi ir nezinau sutapimas ar ne, bet neuzilgo irgi ligoninej atsidure...
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2009 06 25, 21:15)
mes neskiepijom, imuniteta igijom naturaliai  biggrin.gif persirge. Pazistami skiepijosi ir nezinau sutapimas ar ne, bet neuzilgo irgi ligoninej atsidure...

Kodel manot kad igijot imuniteta?
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2009 06 26, 13:55)
Kodel manot kad igijot imuniteta?

bent jau gydytoja mums pasakė,kad trims metams igijome imunitetą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 26, 13:11)
bent jau gydytoja mums pasakė,kad trims metams igijome imunitetą mirksiukas.gif

Keista...Mano giminaites abu vaikai roto virusu sirgo net kelis metus is eiles. Be treju metu pertraukos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaSim: 26 birželio 2009 - 13:44
Duok dieve kaip sakant..

kiek skaiciau imunitetas neigijamas
tik kad baisiausiai sergama pirma karta, tai manau tiesa 4u.gif
Atsakyti
mes skiepijomes 4u.gif
pati esu sirgus roto virusu labai baisiai, ojei, nenoreciau nei uz ka kad mano leliukui tektu tai kentet doh.gif
Atsakyti
maniške buvo skiepinta, po puses metu susirgo ir tikrai ne jokia lengvesnia forma!!! savo visas drauges atkalbejau nuo skiepo...
Atsakyti
Pažįstama Glaxo firmoje dirba. Jie patys (į ausį) sako, kad vakcina neveiksminga doh.gif
Atsakyti
Neskiepijau mažės schmoll.gif visų pirma nepaskiepysi nuo visų ligų, o antra skiepas naujas, daugelis pediatrų nerekomenduoja ax.gif aišku, tikiu, kad liga baisi, ypač leliukui, bet tikimės neapsirgt blush2.gif
Atsakyti
Mano vyresnėlis sirgo šiuo virusu prieš kokius 6 metus (tada dar naujas buvo), pastatė lašelines ir viskas, nuo tada daugiau nesirgo. Gal ir sutapimas, o gal iš tikrųjų kažkokį nors minimalų imunitetą įgijo (o sirgo tai sunkiai - reanimacijoj gulėjo).
O mažiuko net neskiepijau, nes ir gyd. mūsų nepatarė, tik pasakė kad yra toks skiepas ir kas nori - prašom.
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 26, 13:11)
bent jau gydytoja mums pasakė,kad trims metams igijome imunitetą mirksiukas.gif

persirgus roto virusu po puses metu jau gali vel pasikartoti,tik lengvesne forma,nes organiszmas stipriau kovoja su sia liga,tap ligoninej sake mums ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxre: 02 rugpjūčio 2009 - 14:20
Neskiepijom. Daug kainuoja, o neaisku, ar butu veiksminga schmoll.gif
Pediatre labai ikyriai ikalbinejo, kad butina skiepyt. Sakau gal gauna koki procenta nuo isiulytu vakcinu doh.gif
Atsakyti