Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

QUOTE(bimkutele @ 2009 04 19, 17:33)
gal turėjo omenyje,kad susirgo 11mėn. g.gif

Gali būti g.gif
Atsakyti
pritariu Keli Mut drinks_cheers.gif
mes savo mazyles taip pat neskiepijome

beje, gydytoju paklauskit savo ar jie skiepytu savo vaikus, manau greiciausiai jie issisuks nuo tokio atsakymo, kandangi atsakyti "ne" jie negali
Atsakyti
QUOTE(Viltyte @ 2009 04 22, 21:54)
pritariu Keli Mut  drinks_cheers.gif
mes savo mazyles taip pat neskiepijome

beje, gydytoju paklauskit savo ar jie skiepytu savo vaikus, manau greiciausiai jie issisuks nuo tokio atsakymo, kandangi atsakyti "ne" jie negali

Kodėl g.gif
Atsakyti
as kazkodel galvoju,kad uz kiekviena skiepa jie gauna pliusiuka arba pemija prie gerai vykdomo plano g.gif
nors as skiepinau savo mazyle,nors ir zinau,kad trumpam laikui apsaugau nuo 5 atmainu roto..
Atsakyti
As jau ne su vienu pediatru tariaus ir nusprendem, kad irgi nesiskiepysime ax.gif
Atsakyti
Aš neskiepysiu. Manau svarbiau plauti rankas, nebendrauti su sergančiai.s
Atsakyti
As savo dukros neskiepyjau jokiais skiepais. dabar jai 7 men.ir pries savaite mociute " atnese" rota virusa. Persirgo ji, po to as, tada ir dukryte susirgo. Bet gana lengvai persirgo. Neprireike laseliniu, temperatura laikesi 1,5 paros. Gydytoja patare duoti homeopatinius vaistus detoksikacijai, nuo viduriavimo diarheel ir jogurt kapsules. Labai gerai tokiu atveju duoti vaikui dziovintu vaisiu kompota. Jei negeria is buteliuko, tada duoti po sauksteli kas 10 min. mazdaug. Tikrai greit dukrele pasveiko. O sunus (5 metu )nesusirgo,nors visa laika bunam kartu.Manau nereikalingi tie skiepai.
Atsakyti
Labas skaiciau skaiciau ir susirervavau verysad.gif nebezinau ka daryt ax.gif noris vaikam kas geriau bet jau bijau padaryt blogiau g.gif jai pasiskiepijus yra mirciu ir nesiskiepijus doh.gif tai ka daryt?????
Atsakyti
QUOTE(lore123 @ 2009 05 19, 14:41)
Labas skaiciau skaiciau ir susirervavau  verysad.gif nebezinau ka daryt  ax.gif noris vaikam kas geriau bet jau bijau padaryt blogiau  g.gif jai pasiskiepijus yra mirciu ir nesiskiepijus  doh.gif tai ka daryt?????


aš irgi ilgai svarsčiau ir galų gale nutariau mažosios neskiepyti. Iš pradžių dvejojau, nes turim 5 m. sesę, kuri lanko darželį, bijojau, kad gali parnešti virusą.
Manau, svarbiausia yra laikytis higienos, vengti didelių žmonių susibūrimų, ypač prekybos centrų. O jeigu vaikutis vemia ir viduriuoja- nieko nelaukti ir vykti į ligoninę.
Atsakyti
QUOTE(Viltyte @ 2009 04 22, 21:54)
beje, gydytoju paklauskit savo ar jie skiepytu savo vaikus, manau greiciausiai jie issisuks nuo tokio atsakymo, kandangi atsakyti "ne" jie negali

Tai mūsų gydytoja šaunuolė, dar su pirmuoju pasakė "neskiepykit", dar tarėmės su pažįstama gydytoja, tai ji sakė irgi neskiepyt, o vat čia, forume, buvau išdurninta, nu kaip aš savo vaiko neskiepiju nuo roto, jeigu yra tokie skiepai sukurti...
Mažosios irgi neskiepijau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2008 12 21, 12:38)
Tai niekas ir nesiginčija, kad virusas baisus  4u.gif Visi ginčijasi dėl vakcinos, kurią išrado, bet kurios poveikis iki galo vis dar nežinomas - kiek ji saugo nuo ligos ir kiek ji pati saugi yra. Mano vienas iš pagrindinių argumentų neskiepyti buvo tas, kad nenorėjau, jog mano vaikas būtų eksperimentinis triušis. Nežinau, gal per šį pusmetį kažkas pasikeitė, gal jau daugiau info yra, seniai jau domėjausi. Bet aš irgi žinau vaikų, kurie buvo neskiepyti ir neserga, kaip ir tokių kurie buvo skiepyti ir sirgo... (vakcina nuo viruso ir jo atmainų neapsaugo, tik sušvelnina simptomus sergant, pagrindinis apsisaugojimas nuo jo - higiena).


Mes ir dabar svarstom ir kankinamės, ką daryti, ar skiepyti savo antrąją dukrytę nuo roto viruso. Su pirmąja net nebuvo abejonių, neskiepijom, kol kas nesusirgo, nes pasaugodavom ją, netąsom po prekybcentrius, po kiemo visada plaunam rankas. Jei pirmoji neitų dabar į darželį, tai neskiepytume ir mažosios sesutės. Bet dabar baisu, kad didžioji sesė gali parnešti mažajai iš darželio tą virusą... Ir tokia tikimybė manau, visai nemaža ir čia vargiai pavyks nusaugoti.
Sutinku, kad susirgus didžiajai, mažoji gali susirgti ir paskiepyta. Bet viliuosi, kad skiepas duotų nors šiokį tokį poveikį, kad gal mažoji prasirgtų lengviau, tarkim tik pakarščiuotų, bet nenusividuriuotų... ax.gif
Dėl kainos kiekvienam asmeniškai reiktų apsispręsti, ar gali skirti tokią sumą skiepui. Aš mąstau taip - jei galima nors kažkiek palengvinti vaikui tą baisią ligą ir jei yra galimybė skirti tokią pinigų sumą, tai nereikėtų gailėti. Mašinos remontui bent jau mes ne tiek ištaškom. blush2.gif
Atsakyti
Neskiepiciau ir apskritai kuo maziau visko kisciau

pazistamu vaikas menesi beveik viduriavo po skiepo, antros dozes ir nesudave tada doh.gif

sako nesamone unsure.gif
Atsakyti