Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

QUOTE(bimkutele @ 2009 03 09, 15:37)
tai gal nuo tos chemijos ir daugėja įvairių ligų,juk medicina šitaip toli pažengusi,vaistai vakcinos,o sergančių vis daugėja,tai kaip čia taip gaunasi g.gif

Ar zinot, kodel taip gaunasi? Ogi kai buvo priversti visi skiepytis-tu ligu ir nebuvo, o tik paleido vadzias, leido zmonems patiems pasirinkti, va ir atsirado tokios ligos, va ir uzsikrecia tokie vaikai, kaip maniskis mokinys verysad.gif Ir pikta darosi skaityti, kad tokiom ligom rizika susirgti yra tik narkomanam, bomzam ir visokiems kitokiems zmonems. Mano sunus-ne bomzas, ne narkomanas, ne prostitute, manikiuro niekada nedare, neruke, negere. Ir susirgo... verysad.gif
Aisku, cia kalbam ne apie rota virusa, jei kas smalsaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sena pazistama, bet skiepas nuo roto nera privalomas.. Ar jis kada nors buvo toks? Privalomais skiepais prasom - pasiskiepijam, o kam dar papildomai skiepytis nuo visu baubu? Man tai labai panasu i sveikos nesciosios atliekamus VISUS tyrimus (pradedant kraujo, baigiant genetiniais) - na kam trikdyti ta normalu organizmo funkcionavima..
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 09, 15:51)
Sena pazistama, bet skiepas nuo roto nera privalomas.. Ar jis kada nors buvo toks?  Man tai labai panasu i sveikos nesciosios atliekamus VISUS tyrimus (pradedant kraujo, baigiant genetiniais) - na kam trikdyti ta normalu organizmo funkcionavima..

Jei atkreipet demesi, as reiskiuosi tik temoje apie PRIVALOMUS skiepus bei apie rotavirusa. Rotaviruso vakcina nera privaloma, nekompensuojama, ir is viso, ji dar palyginti jauna. Neskiepiju visom vakcinom, kokios yra tik pasaulyje schmoll.gif Skiepiju tik nuo to, nuo ko mes vos vos nenukentejom. Antras sunus(gal silpnesnis jis ligu atzvilgiu, galvoju g.gif ) vos nemire nuo roto. Aisku, sakys tuoj visi, kad dar nera mirusiu nuo roto. Taip, nuo roto nera mirusiu, yra mire nuo dehidratacijos, gautos roto metu. Ir kai taip skaudziai mes ta rota iveikem, tai gimus treciam sunui net minties nebuvo, kad jo galiu neskiepyti.
Skiepijau ir esu patenkinta drinks_cheers.gif Nebuvo jokiu pasaliniu veiksniu, o ir atsipirko mums ta vakcina, kai visi(nu nevisi, bet as ir vel antras sunus doh.gif )prasivoliojom(aciudie, be ligoniniu jau, esam jau dideli).
Tokiomis gripo vakcinomis, pneumo ir kitais ciudo judo vakcinom as vaiku neskiepijau ir nesiruosiu skiepyti. Bent jau iki to laiko, kol nesusiduriau su pavojum gyvybei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 03 09, 16:44)
Ar zinot, kodel taip gaunasi? Ogi kai buvo priversti visi skiepytis-tu ligu ir nebuvo, o tik paleido vadzias, leido zmonems patiems pasirinkti, va ir atsirado tokios ligos, va ir uzsikrecia tokie vaikai, kaip maniskis mokinys verysad.gif Ir pikta darosi skaityti, kad tokiom ligom rizika susirgti yra tik narkomanam, bomzam ir visokiems kitokiems zmonems. Mano sunus-ne bomzas, ne narkomanas, ne prostitute, manikiuro niekada nedare, neruke, negere. Ir susirgo... verysad.gif
Aisku, cia kalbam ne apie rota virusa, jei kas smalsaus mirksiukas.gif

nemanot,kad geresnės gyvenimo sąlygos padeda išvengti ligų nuo kurių skiepyjama?kažkaip prisimyniau nesenai rašė apie vakus susirgusius kokliušu,12vaikų,pusę skiepytų pusę ne,ir nei vienas nemirė,taigi liga nėra tokia mirtina,ji išgydoma.o vakcinų gamintojai visas ligas pristato kaip mirtinas.
Farmacininko Usonio žodžiai:
"Gydytojo nusiteikimas prieš vakcinas turėtų būti vertinamas kaip nekompetencija."
tai pasako kodėl nutylima apie vakcinas,o beje medikai kuo daugiau visko prikyša žmogui tuo didesnį grobį gauna,apie tai rašė praeitą savaitę Lietuvos Ryte.
Atsakyti
Kai mano pirmagimis sirgo Roto virusu, gulėjo ligoninėje su lašelinėm, o realaus gydymo nebuvo, man širdis vos neplyšo.
Todėl, atsiradus skiepui nuo Roto viruso, antrą sūnelį paskiepijau. Ir jau du kartus mus ši liga aplenkė, kai brolis sirgo.
Niekada nesužinosiu, ar tai sutapimas, bet lieka tikimybė, kad vakcina mus apsaugojo.
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 03 09, 16:05)
nemanot,kad geresnės gyvenimo sąlygos padeda išvengti ligų nuo kurių skiepyjama?

Ir ka siulot? Pagerinti visiems bomzams gyvenimus? Narkomanams svirkstus vienkartinius nupirkti? Ar patiems issikelti i miskus gyventi? Kaip pagerinti tas salygas?
Atsakyti
Sena pazistama- sutinku. Jeigu mano vyresnioji butu prasirgusi roto virusu, mazoji tikrai butu nuo jo paskiepyta. 4u.gif

Man labai idomu pasidare, kada cia tas virusas atsirado, "musu laikais" tokio nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 09, 17:32)


Man labai idomu pasidare, kada cia tas virusas atsirado, "musu laikais" tokio nebuvo?

tas virusas senų seniausiai egzistuoja,tik kol nebuvo vakcinų nebuvo ir baimės šiai ligai...
Atsakyti
QUOTE(linulia40 @ 2009 03 09, 13:07)
kazin ar jus matet maza vaikiuka po laseline gulinti ir mama verkiancia salia???
rasot tol kol tai neliete jusu vaiku....neduok dieve...bet kai atsitinka kas musu vaikams kas blogo ar ne mes sokinejam ir bambam kad galejom padaryt ta ar ana,kad tik vaikas nekentetu...ir tikrai nieko blogo as cia nematau,kad stengiames vaikus apsaugot nuo blogu ligu...as dar maciau,kad nuo 2005m. mergaites iki 9 m. skiepyja ir nuo kaklelio vezio...
juk gyvenam chemijos amziuje...vis sakom,kad kaip anksciau,kaip anksciau, o anksciau ir zmones kvepavo grynu oru,o mes vaika isvezam i gryna ora kur,ogi i gatve kur daug nuo masinu nuo gamyklu pilna visokio ''slamsto'',tai ka noret,kad mes vaikus pumpuojam vakcinomis,o todel,kad neimanoma siame amziuje kitaip apsisaugoti...
man visai negaila tu pinigu,kurie siais laikais nieko verti,tai nors savo vaikucius bandysiu apsaugot nuo tokiu bereikalingu speliojimu sirgs nesirgs....


jo jo negailėkit pinigų skiepui, nereiks spėliot - alergiją įsitaisysit, tada spėliosit kam alergiškas. sirgo mano vaikas rotu. ot tai tragedija lašelinė...beje, ne visiems lašelines stato. jei vaikas geria skysčių jos net nereikia. mano pupsius nenorėjo gerti, tai pastatė lašelinę. sakyčiau tikrai nėra sunki liga, svarbu tinkamai rūpintis vaikučiu. Skiepų nuo vėžio nėra. ir nepadės nei tie du tūkstančiai litų, kuriuos už vakciną nuo papilomos(tipo gimdos kaklelio vėžio) plėšia. nežinau kokiam amčiuj gyvenam, kad žmonės stebuklingais eliksyrais tiki. skiepijasi nuo vėžio. mirk iš juoko...
Atsakyti
Manau neverta skiepyti.
Šio sausio pabg turėjau "malonumą" pirmą kartą susidurti. doh.gif Apsirgo abi dukros, abi pirmus kartus. Pagulėjom ligoninėj 5 dienas , mažoji sunkiau pernešė, kelias dienas lašelines leido, vyresnei tik vieną dieną .
Bet leisti kelis šimtus, kai gal tas vaikas paskui 5 metus nė nesirgs, na gal ačiū - kiekvieną litą jau ir taip skaičiuot reikia. Juk vyresnė tik prieš pat 7 ą gimtadienį pirmą sykį susirgo.
Rūpinamės savo brangiausiais kūdikiais, bet ne iki tokio lygio, kai dėl visko skiepyti. Paskiepijau tik tais skiepais, kurie įtraukti į būtinų skiepų sąrašą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 03 09, 16:34)
tas virusas senų seniausiai egzistuoja,tik kol nebuvo vakcinų nebuvo ir baimės šiai ligai...


Hmz.. As cia gal ne i tema.. Is darzelio laiku atsimenu siauba-bauba: gelta. Kvarcavo patalpas, prasirgusio vaiko privengem.. blush2.gif Nu bet apie rota tai niekur ir niekaip neatsimenu. Aijsiu pasigooglint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 09, 16:32)
Sena pazistama- sutinku. Jeigu mano vyresnioji butu prasirgusi roto virusu, mazoji tikrai butu nuo jo paskiepyta.  4u.gif

Man labai idomu pasidare, kada cia tas virusas atsirado, "musu laikais" tokio nebuvo?



visais laikais tie virusai buvo. tik prieš aštuonerius metus atrasta diagnostika jų nustatymui. štai ir visa paslaptis. sirgom vaiksytėj tarkim rou, o mamos galvojo, jog apsinuodijom maistu, juk klinika panaši į apsinuodijimą. ir nei skiepų reikėjo, nei baimių, kad baisi liga nebuvo.
Atsakyti