Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas

QUOTE(Asta SC @ 2009 03 01, 09:08)
Tafi, kada pasireikske salutiniai poveikiai, t.y. kelinta diena po vakcinacijos? Ir kiek ilgai truko?


pasireiske sekancia diena , ir dar siai dienai neissikapstom is ligu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 03 02, 01:18)
ir užtenka 3500lt pragyvenimui,stažuotėms,atostogoms g.gif mano manymu kaip medikui mažoka rolleyes.gif na nebent čia tik pragyvenimui,o visą kitą apmoka remėjai,tada jo nemaži pinigai biggrin.gif

Pala pala , o atostogoms tarkim slaugytojai kazkas duoda papildomai? Ar kitam darbuotojui? Kuo gydytojai geresni? Kursu neapmoka nei slaugytojoms, nei gydytojams, bet jie nera tokie jau brangus, palyginimui- slaugytoja turi susimoketi uz kursus pati, dar negauna uz tas dienas atlyginimo viso, tik 75%, o gydytoja dazniausiai susirenka reikalingas valandas is konferenciju kurias organizuoja farmacijos kampanijos, plius gauna dovanu, ar cekiu. Nepaslaptis apie pakisas. Tad tas atlyginimas ne toks jau mazzas.

Bet ne apie tai tema....

Konkreciai mano gydytoja nesiulo skiepu del naudos sau, o tik del naudos vaikams, kuo yra labai isitikinusi.


Esu medike- neskiepyciau savo vaiko.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 03 02, 14:01)
Pala pala , o atostogoms tarkim slaugytojai kazkas duoda papildomai? Ar kitam darbuotojui? Kuo gydytojai geresni? Kursu neapmoka nei slaugytojoms, nei gydytojams, bet jie nera tokie jau brangus, palyginimui- slaugytoja turi susimoketi uz kursus pati, dar negauna uz tas dienas atlyginimo viso, tik 75%, o gydytoja dazniausiai susirenka reikalingas valandas is konferenciju kurias organizuoja farmacijos kampanijos, plius gauna dovanu, ar cekiu. Nepaslaptis apie pakisas. Tad tas atlyginimas ne toks jau mazzas.

Bet ne apie tai tema....

Konkreciai mano gydytoja nesiulo skiepu del naudos sau, o tik del naudos vaikams, kuo yra labai isitikinusi.
Esu medike- neskiepyciau savo vaiko.

yra nemažai gydytojų,kurie keliauja,stažuojasi iš remėjų gautais pinigais,aišku neremia jų šiaip...
pvz.mano vaiko pediatrė labai dažnai atostogauja,tai ji amerikoj tai dar kur,per metus laiko keturis kartus tikrai atostogavo,o ją pavadavo suaugusiųjų gydytoja,seselė taip pat vasara stažavosi prancūzijoj.netikiu niekaip,kad už savo pinigus važiuoja :
jūs čia keistai slaugytojus su gydytojais lyginat g.gif
gal galima būtų sužinoti kodėl neskiepytumėt savo vaiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 03 01, 20:41)
Jura_j, rotavirusinė infekcija yra nemaloni ir tėvams nemažai streso sukelianti liga, tačiau jos gydymas yra paprastas ir aiškus, o ilgalaikių pasekmių sveikatai nėra.Mano subjektyvia nuomone, neverta ji šitos kainos Lietuvos sąlygomis.


As skiepyciau butent del lengvesnio persirgimo/galimu komplikaciju isvengimo. Nors kaip cia skaiciau, ne visi skiepyti vaikai prasirgo lengviau.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 03 02, 13:23)

jūs čia keistai slaugytojus su gydytojais lyginat g.gif
gal galima būtų sužinoti kodėl neskiepytumėt savo vaiko ax.gif


Nelyginu...ką jau čia lyginsi, juk slaugytojos darbo nėra, tik pačios kai nėra, va tada jau dirbti nebeįmanoma, pabumbėjau aš.


Vakcina nauja,nepasitikiu.Be to jei užtikrinti , kad vaikas išgertų pakankamą skysčių kiekį- ligoninės išvengsit tikrai. Mano vaikas sirgo, na nemalonu žinoma, bet tokių pinigų tikrai nemokėčiau. Ir kuo toliau tuo labiau prieinu išvados, kad pernelyg kišamasi į vaikų ir suaugusių imuninę sistemą. Mano draugė homeopatė , kai sužinojo, kad paskiepijau vaiką nuo vėjaraupių pasakė -''padarei nusikaltima''. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 03 03, 01:22)
Vakcina nauja,nepasitikiu.Be to jei užtikrinti , kad vaikas išgertų pakankamą skysčių kiekį- ligoninės išvengsit tikrai. Mano vaikas sirgo, na nemalonu žinoma, bet tokių pinigų tikrai nemokėčiau. Ir kuo toliau tuo labiau prieinu išvados, kad pernelyg kišamasi į vaikų ir suaugusių imuninę sistemą. Mano draugė homeopatė , kai sužinojo, kad paskiepijau vaiką nuo vėjaraupių pasakė -''padarei nusikaltima''.  unsure.gif

mano vaiko pediatrė homeopatė,pritarė atsisakymui,pasakė,kad geriau natūraliai stiprinti vaiko imunitetą,bet pykta,kad iki tol jokios info nesuteikė apie vakcinas,net nepasakė,kad galima atsisakyti,o mes žali tėveliai nieko nežinojom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 02, 22:48)
As skiepyciau butent del lengvesnio persirgimo/galimu komplikaciju isvengimo. Nors kaip cia skaiciau, ne visi skiepyti vaikai prasirgo lengviau..  verysad.gif

Vienintelė reali rotainfekcijos komplikacija: dehidratacija, atstatoma geriamais ar intraveniniais druskų tirpalais bei laikinas laktozės netoleravimas, po ligos trunkantis 1-2 sav.
Atsakyti
as manau, kad verta g.gif zinoma ne pigus tas skiepas, bet juk vaikelio sveikatos saskaita netaupysim...
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 03 03, 09:44)
Vienintelė reali rotainfekcijos komplikacija: dehidratacija, atstatoma geriamais ar intraveniniais druskų tirpalais bei laikinas laktozės netoleravimas, po ligos trunkantis 1-2 sav.


O ligos eiga? Ar paskiepytas vaikas sirgtu trumpiau?

Poliklinikoje dave toki lankstinuka apie Rotarix, tai ji paskaicius susidaro ispudis, kad be sio skiepo - niekur lotuliukas.gif ir apsauga nuo roto viruso tesiasi "istisus dvejus pirmuosius gyvenimo metus"! bigsmile.gif Mano galva trumpokai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jura_j: 03 kovo 2009 - 10:10
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 03, 09:53)
O ligos eiga? Ar paskiepytas vaikas sirgtu trumpiau?

Poliklinikoje dave toki lankstinuka apie Rotarix, tai ji paskaicius susidaro ispudis, kad be sio skiepo - niekur  lotuliukas.gif ir apsauga nuo roto viruso tesiasi "istisus dvejus pirmuosius gyvenimo metus"! bigsmile.gif  Mano galva trumpokai..

Šiuo metu, kai Lietuvoje absoliuti dauguma vaikų pradeda lankyti ugdymo įstaigas, kur yra didžiausia rizika žarnyno infekcijoms greitai išplisti, būdami vyresni nei dviejų metų, vakcinos apsaugos laikas abejotinas.
Maniškis prasirgo rota, būdamas 1 metų ir aštuonių mėnesių. Liga nemaloni, bet susitvarkėm namie, skysčių infūzijų neprireikė. Šiemet prieš pat naujus pasigavo noravirusą:teko parai gultis "atlašinimui" į stacionarą, nes dėl gausaus ir stipraus vėmimo kompensuoti skysčių ir elektrolitų praradimo buvo neįmanoma. Su abiejų infekcijų patirtimi, nei nuo rota, nei nuo nora(jei tokia vakcina būtų) neskiepyčiau.
Atsakyti
Man keista, kad persirgus rotu imunitetas neigyjamas, t.y. gali sirgti vel, o stai paskiepijus - "apsaugo" nuo susirgimo. mistika sakyciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 03 03, 17:08)
Man keista, kad persirgus rotu imunitetas neigyjamas, t.y. gali sirgti vel, o stai paskiepijus - "apsaugo" nuo susirgimo. mistika sakyciau  g.gif

Persirgus rotavirusine infekcija imunitetas susidaro metams.
Aisku, buna isimciu(mano krikstadukte sirgo po menesio), bet daugiausia nesergama pakartotinai tais metais.
Atsakyti