Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugu skristi lėktuvu nėštumo metu

vakar kalbejausi su savo gyd. kuris man pirmaji gimdyma prieme, dare dabar echo musu maziukei, del skrydzio lektuvu... tai va.... rizika persileisti arba isaukti prieslaikini gimdyma moteriai padideja.. jei yra menkiausias nusiskundimas moteriai nestumo metu, tai jai skristi NEPATARTINA. net kai ir moteris gerai jauciasi, tai rizika vistiek islieka didesne... va taip.... g.gif
Atsakyti
Ar galima keliauti automobiliu,kokius 300km,nakvoti palapinese, kai yra daugiavaisis nestumas? g.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif ir man pasidare aktuali ta tema - nes su MB jau seniai planavom skristi i Dominykos Respublika, bet.... vakar nupirko bilietus brangiausias pasidziaugem, kad galu gale isleido ir mane is darbo menesiui laiko pailseti, tai negana to siandien ryte pamaciau kad NT teigiamas blush2.gif lotuliukas.gif nu sakau viskas i kruva: siandien sese mergvakaris, teigiamas NT ir dar bilietai supirkti i kelione - reiks su savo gydytoja pasitarti del skrydzio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute2007 @ 2009 08 08, 11:24)
sveikos,uzvedziau sita tema,nes man reikia iskrist po to vel atskrist....ar galima?nepakenks leliukui?

nuo nestumo sav. priklauso, nuo to, kaip jautiesi, ar nekomplikuotas nestumas... jei viskas gerai, ir gimdyti ne rytoj, viskas imanoma smile.gif bet geriausiai tai tikrai tau tik gine patars
Atsakyti
keliu savaiciu nestumui reikalinga ta pazyma is gydytojo,jei nori skristi lektuvu? per kiek laiko galima gauti ta pazyma,gal ta pacia diena gali israsyti ta pazyma ar reikia laukti kazkiek laiko?
nes pati planuoju trumpam skristi i LT,ir pasiskaiciavau kad norima diena skristi busiu apie8men nescia.tad pagalvojau kad nelabai saugu tokiam nestume skristi,o gal jau ir nebeleidziama?
Atsakyti
QUOTE(Adaja @ 2009 11 30, 00:05)
sveikos  4u.gif  ....
o kur dar radiacija ir visa kita  doh.gif pasak gydytojo, nerekomenduojama skirti pirmais nestumo menesiais, nes kaip tik tada vystosi visi organai,mazylis, radiacija gali tureti neigiamu pasekmiu  4u.gif  o nestumo pabaigoje skrydis gali issaukti prieslaikini gimdyma 4u.gif



Nezinau nezinau ko jus cia del tu lektuvu pergyvenat g.gif Kiek laiko jus ten skrisit? Valanda? Dvi? Tris? Dirbancios moterys skraido nuo pradzios nestumo ir ka? Pagimdo, tautos neishsigimsta.

As pati is LT i Australija (22 val. vien tik lektuvuose) skridau kai buvau 6 gal 7 savaites neshcia ir ka, NIEKO, visi sveiki thumbup.gif O jei ten Europos viduje paskraidysit po 2-3 val tai nebaisu. Zymiai labiau rizikuojat Vilniuje vairuodamos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MissMartini @ 2011 10 26, 08:22)
Nezinau nezinau ko jus cia del tu lektuvu pergyvenat g.gif  Kiek laiko jus ten skrisit? Valanda? Dvi? Tris? Dirbancios moterys skraido nuo pradzios nestumo ir ka? Pagimdo, tautos neishsigimsta.

As pati is LT i Australija (22 val. vien tik lektuvuose) skridau kai buvau 6 gal 7 savaites neshcia ir ka, NIEKO, visi sveiki thumbup.gif  O jei ten Europos viduje paskraidysit po 2-3 val tai nebaisu. Zymiai labiau rizikuojat Vilniuje vairuodamos mirksiukas.gif




Visiskai sutinku, kadangi nera iki galo irodyta del skrydziu poveikio nestumui, manau tai priklauso nuo kiekvienos is musu, nuo isiklausymo i savo kuna. Manau ta rizika tyko kiekviename zingsnyje, pradedant maistu, oro tarsa ar sedint automobilyje. Juk vienos nestukes sedi kaip kiausiniai ant peciaus, na o kitos anaiptol yra itin aktyvios ir neatsisako iprasto gyvenimo ritmo, tuo paciu ir kelioniu. Tarkim as su savaja isdykele pilvukyje keleta kartu kirtau Atlanta, ir visada buvau teigiamai nusiteikus, kad ir sikart, uz keletos dieneliu, laukiantis antrojo - 7 savaite sturmuosim Paryziu, nematau cia nieko gasdinancio. Kaip kad mano gine sako - jei nestumas nekokybiskas, jis ras budu pabegt bet kokioje situacijoje, na o jei viskas taip kaip turi buti - niekas nesutrukdys thumbup.gif
Atsakyti
o mes skridom i Norvegija, ir i kalna kopiau ten smile.gif buvo man gal 2-3 menuo...
Atsakyti
laba,labai reikia patarimo kas zino.
ta pazyma,kuria gauni is gydytojo,kurioje rasoma kad galima nesciajai skristi,galioja i viena puse tik kai skrendi ar ir atgal? nes sia savaite reikes skristi lektuvu,ir po 2sav.gryzti lektuvu,gydytojui pasakiau apie gryzima,o pazyma israse sio men.11d, isskrisiu 17d. o gryzinesiu tik 29d. tai ar nebus ta pazyma jau nebegaliojanti? nes kai gryzinesiu nestumas bus jau gan didelis apie34-35sav.
Atsakyti
QUOTE(joka8 @ 2011 11 14, 18:27)
laba,labai reikia patarimo kas zino.
ta pazyma,kuria gauni is gydytojo,kurioje rasoma kad galima nesciajai skristi,galioja i viena puse tik kai skrendi ar ir atgal? nes sia savaite reikes skristi lektuvu,ir po 2sav.gryzti lektuvu,gydytojui pasakiau apie gryzima,o pazyma israse sio men.11d, isskrisiu 17d. o gryzinesiu tik 29d. tai ar nebus ta pazyma jau nebegaliojanti? nes kai gryzinesiu nestumas bus jau gan didelis apie34-35sav.

visos avia linijos turi skiringus reikalavimus. Bet kiek atsimenu tai 2 sav galioja pazyma. O gal 10 dienu g.gif bijau dabar suklysti
o seip del skraidymu - budama nescia skraidziau nemazai ir nieko. Viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Aš skridau 21 savaičių ir leliukas gerai jautėsi, mamytė tik pavargo, nes skrydis buvo apie 5 valandos, pažymos niekas neprašė, nes netaip labai ir matėsi, o dėl skrydžio 34 savaitė, jau ir pati gal pabijočiau, na nebent skrydis neišvengiamas
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2011 11 17, 09:59)
Aš skridau 21 savaičių ir leliukas gerai jautėsi, mamytė tik pavargo, nes skrydis buvo apie 5 valandos, pažymos niekas neprašė, nes netaip labai ir matėsi, o dėl skrydžio 34 savaitė, jau ir pati gal pabijočiau, na nebent skrydis neišvengiamas

o ko bijoti jeigu gerai jautiesi rolleyes.gif as irgi skrisiu kai bus 28 sav
Atsakyti