Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugu skristi lėktuvu nėštumo metu

Aš skridau dar nežinodama, kad pilvelyje jau tupi antras mūsų leliukas rolleyes.gif žinoma, dar nebuvo 3 mėnesių ax.gif bet jaučiausi gerai ir nieko nenutiko thumbup.gif dabar jau virš 3 mėnesių ir skrydžių nusimato bigsmile.gif pasitarsiu prieš skrendant su gydytoja ir jei tik leis, tuomet skraidysiu smile.gif



Atsakyti
9 nėštumo savaitę per savaitę teko skrist 7 kartus. 2 skrydžiai - po 9 valandas. tai tik vieno iš jų metu baisiai sutino kojos. Visa kita normaliai. BET turbut jei nebutu reikėję, nebūčiau šitaip bandžius vaikelio...
Atsakyti
Aš skridau 19 savaičių. Mano šeimos gydytoja tam neprieštaravo ir sakė, kad dar ne tokios nėštukės skraido. Skrydis buvo sklandus, tik per kilimus ir nusileidimus truputi pykino ir į tuoletą dažnai reikėjo eiti. Net leidžiantis ir dar nepakilus prašydavau stiuardesės kad leistu pasinaudoti tuoletu. Aš nematau nieko blogo skaidyme tuo labaiu jei nėstukš jaučiasi gerai ir nėra jokių komplikacijų. Linkiu skraidyti ir nesuvaržyti savo laisvės. nestuke.gif
Atsakyti
As skridau 10 sav, nieko blogo nebuvo. Siaip tai rekomenduojama iki 12 sav neskristi.
Atsakyti
Na, paskaiciau ir siek tiek apsiraminau. Turesiu skristi panasiai 10-11 savaite, tai truputi neramu, bet gal viskas bus gerai.. Pasitarsiu dar su gydytoja 4u.gif
Atsakyti
Skraidau tikrai daznai, skridau 5, 7, 10, 11 savaite, dabar vel skrisiu 14-a. Darbas toks. Mano gine sako, kad skrydziai leliui nekenkia, jei mama jauciasi gerai. Viena pastebejau, kad po skrydzio bunu labiau pavargusi nei iki nestumo, todel dabar renkuosi vakarinius skrydzius, kad tiesiai is lektuvo i lovyte. III trimestre zadu atsisveikinti su lektuvais, nes ko gero tarp sedyniu abu su pilvuku netilpsim, o ir pagimdyti kokiam nors Cekijos lektuve virs Sveicarijos nesinori, paskui neatsirinksim kurios salies pilietis gime lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,uzvedziau sita tema,nes man reikia iskrist po to vel atskrist....ar galima?nepakenks leliukui?
Atsakyti
Turėtum pasitarti su gydytoja ax.gif
Atsakyti
Geriausia aišku su gydytoja šituos dalykus suderint g.gif Aš kai nėščia tapau, tai atidėjau visas komandiruotes, atostogas, į kurias reiktų skristi ar keliauti toli su mašina. Nesijaučiu nei ligone nei ką, bet manau, kad atsargumas nepakenks 4u.gif Su vyru šią vasarą pasimėgavom Lietuvos pajūriu, saule ir kelionėmis po ją smile.gif Karštį sunkiai pakeliu, nuolat būnu pavėsyje, tai šilti krašatia man automatiškai atkrito unsure.gif Visad stengiaus būti žinodama, kad ligoninė netoli, jei staiga prireiktų ax.gif
Nors skraido kitos ir keliauja su pilvais ne ką mažiau nei ne nėščios ir viskas būna ok 4u.gif
Atsakyti
Mano gydytoja buvo kategoriskai pries keliones lektuvu.O siaip jei neklystu i lektuva priima tik iki septinto nestumo menesio...
Atsakyti
Iki 30 sav. laisvai galima skraidyti lektuvais. Tik turi butinai tureti israsa gydytojos,kad nestumas sklandziai vyksta ir ji leidzia tau skirsti o antra turi pasiteirauti iki kelinto menesio skraidina butent ta avialinija su kuria skisi,nes visi labai skirtingai 4u.gif
Atsakyti
As skridau su lektuvu kai buvo 3 menesiai, ir dabar vel skrisiu kai bus 6 menesiai ir ar karteli kai 7 bus. Kiek zinau tai avialiniju kompanijos leidzia skristi iki 36 savaites smile.gif
Atsakyti