Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugu skristi lėktuvu nėštumo metu

Aš būdama 17 sav keturiais lėktuvais skridau i Braziliją ir viskas buvo čiki, per patį ilgiausią skrydį lyg tyčia gavau vietą prie avarinio išėjimo, tai ištiesiau kojas ir miegojau, kelionė nieko nesiskyrė nuo ankstesnių. Bet jau kai reikėjo po mėnesio grįžti atgal tais pačiais 4-iais lėktuvais, tai tikrai nebuvo taip lengva, ypač skrendant per Atlantą beveik 12-a val. Visų pirma dėlto, kad man jau niekas nedavė vietos prie avarinio išėjimo(pasirodo, invalidams ir nestuke.gif ten draudžiama sėdėti), mamų ir nestuke.gif vietos registruojantis jau buvo užimtos(lyg tyčia reise buvo gal 10 mamyčių su mažaisiais, kuriems kelionė neypatingai patiko ir nepasitenkinimą jie dažnai reiškė labai garsiai smile.gif ), o pats beveik 500 vietų lėktuvas buvo vos ne pilnas. Būčiau skridusi į Braziliją dar ir 30 savaitę ir ten gimdžiusi, bet po grįžimo labai greit persigalvojau ir nutariau geriau gimdyti čia ir jau vėliau su mažuoju keliauti.
Manau, kad skrydžiai tikrai nekenkia, tiesiog ilgus, daugiau kaip 8-ias val trunkančius, ištverti reikia stiprių nervų ir sveikatos smile.gif Prieš kelionę konsultavausi pas gydytoją, tai ji pasakė, kad pati į Australiją būdama nestuke.gif keliavo ir kalbos apie tai, jog tai gali pakenkti lėliukui yra netiesa. Žinoma, pridūrė tai, kad pavargsiu per kelionę žymiai daugiau nei įprastai.
Atsakyti
Man 14 sav, skraidau nuo pat nestumo pradzios 2 kartus kiekviena savaite (nes i darba kita miesta reikia skristi) ir jokiu problemu, jokiu papildomu simptomu. Konsultavausi net su pora gydytoju, normaliam nestumui skraidymas tikrai nekenkia. Pries 3 savaites teko skristi ir i JAV, bei ten apie 10 skrydziu taip pat nieko. Manau, kad mano organizmas jau iprates prie skraidymo. Gal gal tureti problemu tos, kurios daznai neskraido ir siaip skrydis yra nemalonus dalykelis...
Atsakyti
Skridau būdama 8 savaičių ir viskas gerai.
Atsakyti
As budama nescia su lektuvu neskridau, o rinkausi kelta schmoll.gif Ne del to, kad sveika ar nesveika, o tiesiog man paciai skrendant buna negerai: sirdis maskatuojasi, silpna, galva sukasi leidziantis, o islipus is lektuvo vos galiu paeiti ax.gif Matyt, organizmas nepernesa slegio kaitos ar panasiai. Pagalvojau, jei jau man taip negerai, tai leliukui irgi nebutu buve ka geriau. Smagu toms, kurios gali skristi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif skridau budama 28 savaiciu nescia, trimis lektuvais nestuke.gif lotuliukas.gif ir viskas ok blush2.gif aisku leliukui nepatiko, kai leidomes, labai spardesi, o taip laikemes visai neblogai thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
As skridau lektuvu budama 7men nescia, nusprendem paautostogauti Egipte pries gimstant mazytei lotuliukas.gif pries tai zinoma gavom gydytojos leidima doh.gif skrydzio metu jauciausi puikiai (nors tai buvo mano pirmas skrydis lektuvu gyvenime doh.gif ). Gal tik siek tiek truko vietos sedint, norejosi paguleti, issitiesti ax.gif Beje paciam Egipte as ir mano pilvukas sulaukdavom labai daug demesio wub.gif O pries skrendant atgal jau oro uoste manes klause kelinta men nescia(tai sakiau, kad sesta lotuliukas.gif ), gerai, kad nepareikalavo pazymos, kad galiu skristi doh.gif
Atsakyti
Budama 7 savaiciu skridau is anglijos ir atgal ir nieko, viskas thumbup.gif
Atsakyti
as skridau 4 savaiciu smile.gif bet viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Mes su MB buvom nusipirkę kelionę į Egiptą, ir tada sužinojau kad esu nestuke.gif , buvo 6-7 sav. PAsikonsultavau su gyd. patarė daugiau skysčių vartoti skrendant ir tiek.
Atsakyti
mes su vyru ir planuojam skrist i lt bet man bus jau 12 saw...baiminuos del to kad nuo 6 saw iki 9saw as kraujavau...bet leliuj wiskas oki doki..tai tik del to baisu ka wel nekraujuot..dbr jauciames pujkej nestuke.gif
Atsakyti
As ginekologes taip pat uzklausiau apie skrydzius lektuvus ir poveiki maziukui.
Sake per nestuma patariama jei imanoma isipaisyti i tokius remus - 2 trumpi skrydziai (iki 3val.) ir vienas ilgas (>4val.)
Nes skridimas lektuvu, slegio skirtumas gali sukelti persileidima.
As pati skidau 4 sav. ir vel teks skristi 14 sav. Gydytoja pasake tik, kad trumpu skydziu limita busiu isnaudojusi. mirksiukas.gif

Atsakyti
Prieš kelias dienas parskridome iš atostogų Škotijoje su 27 sav. nėštumu (skyris apie 2,5 val.) - skrydžio metu leliuzas niekaip nereagavo, taigi suskraidėm sėkmingai pirmyn, atgal smile.gif
Atsakyti