Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugu skristi lėktuvu nėštumo metu

30 sav. gydytojai leidus suskraidziau i Egipta. Del vis ako su savimi veziausi gydytojos pazyma. Tiesa, besileidziant lektuvui isiskaudejo galva. Saltas slapias ranksluostis apslakstytas actu isgelbejo wink.gif
Atsakyti
30 sav. gydytojai leidus suskraidziau i Egipta. Del vis ako su savimi veziausi gydytojos pazyma. Tiesa, besileidziant lektuvui isiskaudejo galva. Saltas slapias ranksluostis apslakstytas actu isgelbejo wink.gif
Atsakyti
30 sav. gydytojai leidus suskraidziau i Egipta. Del vis ako su savimi veziausi gydytojos pazyma. Tiesa, besileidziant lektuvui isiskaudejo galva. Saltas slapias ranksluostis apslakstytas actu isgelbejo wink.gif
Atsakyti
30-31 sav. suskraidziau i Egipta. Tik ka grizome. Del visa ko su savimi turejau gines pazyma.
Atsakyti
svieki, as tik praeita savaite suzinojau, kad nescia, o sausio menesi reikes skristi i komandiruote... Labai, del to bijau, o atsisakyti negaliu nes jau bilietai nupirki ir darbe apie nestuma sakyti nenoriu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(beatek @ 2008 12 29, 07:36)
svieki, as tik praeita savaite suzinojau, kad nescia, o sausio menesi reikes skristi i komandiruote... Labai, del to bijau, o atsisakyti negaliu nes jau bilietai nupirki ir darbe apie nestuma sakyti nenoriu...  schmoll.gif

Viskas bus gerai, nesijaudink. Be gydytojo pazymos leidzia skristi iki 7 menesio nestumo. Jei nori jaustis konkreciau, gali nueiti pas gine, kuri pasakys greiciausiai lygiai taip pat smile.gif
Atsakyti
Apie skrydzius lektuvais stai ka galiu pasakyti: skrydis lektuvu tai tas pats, kas buti persviestam rentgenu, nes gaunama kosmines radiacijos, kuri pakilus i 10 ar daugiau km auksti jau yra stipriai jauciama. Ir tai yra ne is kokios fantastikos srities, o taip kalba mokslininkai. Zinoma, niekas nuo rentgeno aparato nemire, bet pacios pagalvokit, ar nesciai galimi tokie tyrimai?! Persasi isvada, kad geriau kelioniu lektuvu, o ypac pramoginiu, tokiu kaip atostogos, geriau atsisakyti.
Atsakyti
As skridau i LT,kai dar nezinojau,jog laukiuosi tada man buvo apie 3savaites,bet nieko blogo nenutiko,na atgal i Airija skridau budama 12savaiciu,bet lektuve nei pykino,nei buvo bloga,zodziu,viskas praejo sklandziai,taip pat ir skrendant 25savaite viskas ciki smile.gif dabar niekur skristi nebezadu,liksiu,kol gims mano vaikutis,nes,manau,kad daznai skraidyti irgi negerai,juk tai ne tas pats kas vaziuoti masina,bet man skrydziai nesukele jokiu problemu tongue.gif nestuke.gif
Atsakyti
Man taip pat teko sia savaite keliauti i komandiruote ir skristi lektuvu. Tikrai labai bijojau, kad gali pykinti, bet viskas praejo sklandziai. Ir nusimato dar viena komandiruote uz 2 men su lektuvo skrydziais, tai nezinau, galbut ir atsisakysiu sios keliones, pasisakydama darbe, kad laukiuosi...paprasciausia ramiau jausiuos.
Atsakyti
pATI SKRIDAU budama 3-4 savaiciu, daktarei leidus. Sunkiausia buvo skrydzio metu, kai norisi kojas istiesti. Bet siaip viskas gerai. I prieki kai skridai pavalgiau lektuvo maisto, tai pries leidziantis jau supykini, nes kitas dalykas salia wc sedejom, tai visi kvapai jau pasimaise. Skrendant atgal sedejom prie avarinio isejimo, kur galima istiest kojas, jauciausi puikiai, o ir jau maisto ju nevalgiau, tik tai kas buvo saldu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2008 12 17, 11:18)
sveikos mielosios!nepykit jei jau yra tokia tema bent jau as neradau. smile.gif pasidalinkit savo nuomone ir patirtim.ar saugu skristi lektuvu nesulaikus 3men saugaus termino  nestuke.gif ?

jei viskas tvarkoje nieko nekenkia schmoll.gif
Atsakyti
Nestumo metu skraidziau gal 6 kartus. Keleta ju - per pirmaji trimestra. Savijauta nepakito, skrydzius pakeliau kaip visada, gerai, nieko neskaudejo, nepavargau. Na, tiesiog darbas toks - komandiruotes, taigi, pasirinkimo kaip ir neturejau. Beje, mano dauguma kolegiu is kitu saliu irgi nestumo metu skraie, augina sveikus lelius 4u.gif
Atsakyti