Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugu skristi lėktuvu nėštumo metu

sveikos mielosios!nepykit jei jau yra tokia tema bent jau as neradau. smile.gif pasidalinkit savo nuomone ir patirtim.ar saugu skristi lektuvu nesulaikus 3men saugaus termino nestuke.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @rita@: 17 gruodžio 2008 - 12:19
QUOTE(@rita@ @ 2008 12 17, 13:18)
sveikos mielosios!nepykit jei jau yra tokia tema bent jau as neradau. smile.gif pasidalinkit savo nuomone ir patirtim.ar saugu skristi lektuvu nesulaikus 3men saugaus termino  nestuke.gif ?

as skridau du akrtus
ir viskas ciki

gines taad kazkada kai klausiau tai sake nieko baisaus biggrin.gif
Atsakyti
As skridau 10sav, 14sav ir 29sav ir nieko neatsitiko ax.gif
Atsakyti
Kaip ir bet kuriuo atveju tai labai priklauso nuo tavo savijautos ir nėštumo eigos. Skrendant lėktuvu atsiranda perkrovos, ypač lėktuvui kylant arba leidžiantis, tai kaip ir papildomas stresas organizmui - jeigu nėštumas komplikuotas, tai gali būti skirtumas tarp persileidimoir sėkmingo išnešiojimo.

Kita vertus jeigu viskas su nėštumu gerai, jau būta pas gydytoją ir jokių komplikacijų nepastebėjo, tada ir tas skrydis neturėtų pakenkti.
Atsakyti
aciu mielosios uz isreiksta nuomone biggrin.gif na as dabar esu ne LT buvau pasitikrint tai sake 5sav na dabar jau 6sav eina kol kas viskas thumbup.gif bet turejau pries tai 1 persileidyma tai ir baiminuosi dabar nes noriu iki 12sav grizti i LT ir ten lankytis pas gyditojus ir gimdyt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2008 12 17, 14:18)
sveikos mielosios!nepykit jei jau yra tokia tema bent jau as neradau. smile.gif pasidalinkit savo nuomone ir patirtim.ar saugu skristi lektuvu nesulaikus 3men saugaus termino  nestuke.gif ?

manau nieko nenutiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@rita@ @ 2008 12 17, 17:44)
aciu mielosios uz isreiksta nuomone biggrin.gif na as dabar esu ne LT buvau pasitikrint tai sake 5sav na dabar jau 6sav eina kol kas viskas thumbup.gif bet turejau pries tai 1 persileidyma tai ir baiminuosi dabar nes noriu iki 12sav grizti i LT ir ten lankytis pas gyditojus ir gimdyt. biggrin.gif


Na jeigu kol kas visks gerai tai gal ir nereikėtų pergyventi. Vienas persileidimas dažniausiai tiesiog būna atsitiktinė nelaimė, kitam nėštumui tai dažniausiai įtakos neturi. Nors aišku jeigu išeina palaukti iki tos 12 savaitės, geriau pakentėti, dėl visa ko - ir po 12 savaičių juk galima lankytis pas gydytojus ir gimdyti Lietuvoje, kitos moterys grįžta tik paskutiniam trimestre į LT gimdyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 17 gruodžio 2008 - 19:33
Kai man buvo 2-3 sav. ilsejomes Kretoje, tuomet dar nezinojau, kad laukiuosi. Skridom ir zygius ejom, plaukem i Santorini sala per didziausia bangavima, 90 proc. zmoniu veme 4u.gif na ir zinoma po valandos ir as neatsilaikiau. Tad turejau nemazai streso ir nieko neatsitiko, viskas ok nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fruttini: 18 gruodžio 2008 - 12:04
Siaip svarbu, kaip pati jautiesi skrisdama, ar nejauti streso, baimes ir pan. As skridau lektuvu dar net nezinodama, kad jau laukiuosi nestuke.gif , nestumas buvo mazytis dar. Bet kadangi man lektuvais skraidyti buvo tape jau beveik kaip kasdienybe, tai jokio streso neisgyvenau ir pan., tad viskas sekmingai praejo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis

Na mano ziniomis ir patirtimi....man 3 savaiciu,o jau skridau 8 kartus, kas antra savaite nuo pastojimo.... blink.gif viskas gerai, ir gydytoja sake-sveikam nestumui,skrydziai nekenkia, Tad tikiuosi viskas bus gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aterol @ 2008 12 18, 18:46)
Siaip svarbu, kaip pati jautiesi skrisdama, ar nejauti streso, baimes ir pan. As skridau lektuvu dar net nezinodama, kad jau laukiuosi  nestuke.gif , nestumas buvo mazytis dar. Bet kadangi man lektuvais skraidyti buvo tape jau beveik kaip kasdienybe, tai jokio streso neisgyvenau ir pan., tad viskas sekmingai praejo.  mirksiukas.gif



ups, 13 savaiciu.
Papildyta:
Labutis

Na mano ziniomis ir patirtimi....man 13 savaiciu,o jau skridau 8 kartus, kas antra savaite nuo pastojimo.... blink.gif viskas gerai, ir gydytoja sake-sveikam nestumui,skrydziai nekenkia, Tad tikiuosi viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
30 sav. gydytojai leidus suskraidziau i Egipta. Del vis ako su savimi veziausi gydytojos pazyma.
Atsakyti
30 sav. gydytojai leidus suskraidziau i Egipta. Del vis ako su savimi veziausi gydytojos pazyma. Tiesa, besileidziant lektuvui isiskaudejo galva. Saltas slapias ranksluostis apslakstytas actu isgelbejo wink.gif
Atsakyti