Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(rozine_svajone @ 2009 11 10, 18:38)
kaune , copy1 su irisimu kazkur apie 32litus man paskaiciavo smile.gif 20x30 formatu


Aišku 4u.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aš Vilniuje spausdinau, bet kadangi mano kalendorius buvo tik pusei metų, tai kainavo 16 Lt +PVM. Spaudžiau UAB ,,Infosiūlas". Kokybė nebloga. Padarė labai greitai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 10 lapkričio 2009 - 18:02
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 11 10, 17:38)
kaune , copy1 su irisimu kazkur apie 32litus man paskaiciavo smile.gif 20x30 formatu

o Vilniuje kokios tokio kalendoriaus spausdinimo kainos?Kokios dar alternatyvos be copy1?
Atsakyti
QUOTE(asteriksas @ 2009 11 10, 12:09)



QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 10, 12:32)
Spaudi "бесплатно" palauki 60sek. ir  "скачать файл"


o kaip ten reikia dirbti, neleidžia įsikelt į fotoshopą, kaip įkelti nuotrauką, ir parašyt lietuviškai, keisti skaičius g.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 11 11, 10:14)
o kaip ten reikia dirbti, neleidžia įsikelt į fotoshopą, kaip įkelti nuotrauką, ir parašyt lietuviškai, keisti skaičius g.gif

Kalbi apie Palemono rekomenduotą kalendorių? Iš tos programos į PS programą nepersikelsi. Dirbi arba su viena arba su kita programa.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 11, 11:18)
Kalbi apie Palemono rekomenduotą kalendorių? Iš tos programos į PS programą nepersikelsi. Dirbi arba su viena arba su kita programa.
kalbu būtent apie "RATUS", o ką reiškia " dirbi su viena arba su kita programa " g.gif blush2.gif tai kaip ten įsikelti nuotraukas g.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(asteriksas @ 2009 11 10, 12:09)

Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 11 11, 10:33)
kalbu būtent apie "RATUS", o ką reiškia " dirbi su viena arba su kita programa " g.gif  blush2.gif  tai kaip ten įsikelti nuotraukas g.gif  4u.gif

4u.gif Šioje temoje galima parsisiųsti programą specialiai daryti tik kalendoriui. O jei turi klausimų apie Photoshopą, tai reikėtų persikelti į kitą temą.
Parsisiunti tuos ratus, atsidarai photoshope failą psd formatu (kiekvienas mesesio tinklelis ir mašiniukas atskiram psd faile) ir vualia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 11 10, 13:07)
o gal kas zino ar kuriant kalendoriu su microsoft publisher imanoma padaryti 13 puslapi? na kad virselis butu? nes iskart nuo sausio jau ten reik pradeti,o noretusi su virseliu  4u.gif

tai paspausk "insert" viršuj ir įterpk lapą , o ant jo jau parašysi ar sukursi kokį nori viršelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 11 11, 14:01)
4u.gif Šioje temoje galima parsisiųsti programą specialiai daryti tik kalendoriui. O jei turi klausimų apie Photoshopą, tai reikėtų persikelti į kitą temą.
Parsisiunti tuos ratus, atsidarai photoshope failą psd formatu (kiekvienas mesesio tinklelis ir mašiniukas atskiram psd faile) ir vualia mirksiukas.gif
Pagaliau įsikėlė bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
ar palemono kalendoriuj imanoma lapa padaryti gulscia? visaip baziau bet tik stacias gaunasi :ax:nd
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 11 lapkričio 2009 - 21:59
labuciai wink.gif

gal kas žinote kur Klaipėdoje riša kad būtų su kilpute? pernai rišau copy1, tai labai nepatiko, iširo verčiant iš tos plastmasės....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudaakė: 16 lapkričio 2009 - 01:20
kaip man darba isaugot pdf faile, man jis kitokiam isisaugo blush2.gif
Atsakyti