Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(raganiukshte @ 2009 02 07, 23:42)
Sveiki.
Kadangi man patinka daryti kalendorius ir tenka nemazai pavargti kol pasidarau pati be jusu visu isgirtos programytes, tai noreciau suzinoti is kur gauti ja, nes nuorodoje pirmame psl nesiuncia....  blush2.gif

http://rapidshare.co...lang._failu.rar
Atsakyti
Deja. verysad.gif Raso kad klaida ir neduoda siust.... O gal kaip nors kitaip galima butu gaut ta programyte?
Atsakyti
QUOTE(raganiukshte @ 2009 02 08, 20:25)
Deja.  verysad.gif Raso kad klaida ir neduoda siust.... O gal kaip nors kitaip galima butu gaut ta programyte?


Bandyk iš čia
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2008 12 16, 19:18)
Parsisiųsti Palemono rekomenduotą kalendorių galima Štai iš čia  4u.gif

Parsisiunčiau šią programėlę, peržiūrėjau ir nesuprantu ar galima su ja padaryti, siaurą kalendoriuką, na tokį trikampį su spirale, maždaug 20x8cm? ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

as spausdinau savo kalendoriu imoneje INFOSIULAS, Zirmuonuose Vilpros pastate. A4 formatas, sspalvotas, surystas su spirale ir metaline kilpute kabinti - mokejau 25Lt. Ir greitai dara, ir kokybe gera, ir popierius kalendorinis.
Liuksiska dovana gavosi smile.gif
Atsakyti
nesuprantu, parsisiunciau ta programa, susinstaliavau ir rodo kad atidaro tik mdb failus doh.gif kaip suprast, tai nuotraukas reikia perdaryti i kitus failus ar kaip? prasau padekit blink.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 04 11, 10:55)
nesuprantu, parsisiunciau ta programa, susinstaliavau ir rodo kad atidaro tik mdb failus doh.gif kaip suprast, tai nuotraukas reikia perdaryti i kitus failus ar kaip? prasau padekit blink.gif

mdb failu išsaugojamas jau sukurtas kalendorius, o norint susikurti naują - spausk create new file.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 04 11, 15:53)
mdb failu išsaugojamas jau sukurtas kalendorius, o norint susikurti naują - spausk create new file.

As taip ir darau, bet man ne vienos nuotraukos neatidaro doh.gif nesuprantu cry.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 04 12, 10:04)
As taip ir darau, bet man ne vienos nuotraukos neatidaro doh.gif nesuprantu cry.gif

Nuotrauką įdėti gali tik spragtelėjusi toje vietoje, kur pažymėta paveikslėlio vieta.
Atsakyti
Kokiomis dar programomis dirbat?

gal kas susiduret ir galit pasakyti ar Corel Painshop programoje galima pasirinkti lietuviskai men ir dienu pavadinimus?
Atsakyti
man viename psl mamytes nemokamai iremino vaikiuka i kalendoriu, dovanosim ji seneliams kaledu proga. jei ka domina parasykite i az, negrazu cia garsiai mineti, bet begalo dziaugiusi ir noriu pasidalinti su jumis nes kad darytu uz dyka tai jau ir su ziburiu nerasi thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKI,
GAL GALIT PASAKYT, KAIP PADARYTI ŠVENTINES DIENAS RAUDONAS, JEI NORIU ŠEŠTADIENĮ IR SEKMADIENĮ PADARYTI RAUDONA SPALVA, TAI PADARO VISA SAVAITĘ RAUDONĄ. Išspaudinėjau kur tik begalima,. niekur nepasidaro g.gif

Oi, jau radau. Tik nežinau, kaip reik padaryti, kad darp dienų skaičių, būtų didesni tarpeliai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jumakavec: 07 lapkričio 2009 - 17:43