Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Sveiki. Jusu temoj esu naujoke ir esu visikai "zalia" blush2.gif . Perskaiciau sia tema, parsisiunciau rusiska programele, su ja siek tiek jau susipazinau bigsmile.gif . Bet radau kalendoriu kokio ir reiktu, tik jis png formate (ten reiketu tik savo foto iterpti), tai su sia programa as kalendoriaus niekaip nepadarysiu 4u.gif ?
Atsakyti
Man neleidžia toje rusiškoje programoje kalendorių išsisaugot pdf formatu verysad.gif pasirenku saugot,pasirodo lentelė kad saugomas 1 failas iš... ir viskas,kompiuteris pakimba,tada išmeta lentelę,kad aptikta klaida ir pranešt kažkam tai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tavomazvaike @ 2011 12 05, 15:44)
Sveikos, bandau ir aš gamint kalendorių su nurodyta rusiška programėle. Gal Vilnietės gali papasakot kur spausdinatės? Keik maždaug išeina už a3 ar a4 kalendorius?  smile.gif

Man irgi būtų aktualu, jeigu pasidalintų kas nors patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dansu dansu @ 2011 12 08, 19:29)
Man irgi būtų aktualu, jeigu pasidalintų kas nors patirtimi smile.gif


Po kolkas radau pigiausia www.bmk.lt smile.gif
Atsakyti
o kaip cia gaminates paneles ir kam?:>
Atsakyti
QUOTE(CherLoyd @ 2011 12 08, 20:45)
o kaip cia gaminates paneles ir kam?:>

kiek suprantu, tai gera dovana Kalėdoms. ...o jei dar ir su šeimos nuotraukom... thumbup.gif
kad ir sau pasidaryt kalendorių- smagumėlis...
Atsakyti
Teko spausdint kalendoriu is 12 lapu ir virselio A4 formatu BMK. Sumokejau 19 litu. Spalvos labai geros, irisimas spyruoklinis. Sumaketavau pati, kainavo tik spausdinimas. Labai patiko kokybes ir kainos santykis. Gailiuosi, kad tik viena padariau, reiks gal dar padirbeti smile.gif
Atsakyti
Sveiki, bandau daryti kalendorių su Palemono nurodyta programa Tkexe. Noriu paklausti ar ta vieta kur patys kalendoriaus skaičiai, niekaip nepasidaro, kad galima užpiešti linijas vertikaliai ir horizontaliai, na tokį kaip tinklelį, kuriame skaičiai? Visur praieškojau, niekur nerandu, o gal nėra tokios galimybės?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti