Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Palemonas aciu uz programele drinks_cheers.gif , dar bandau ismokti ja naudotis.Tik buk gera paaiskink kaip ta Lt kalba isideti? as isskleidziau faila parsisiuntus, bet nesuprantu kaip LT kalba turi rodyti?ar ta faila reikia ikelti i ten kur kalbu failas yra ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2009 01 15, 14:17)
Palemonas aciu uz programele  drinks_cheers.gif , dar bandau ismokti ja naudotis.Tik buk gera paaiskink kaip ta Lt kalba isideti?

Galiu būti tik geras.
QUOTE(*juodaplauke* @ 2009 01 15, 14:17)
... ar ta faila reikia ikelti i ten kur kalbu failas yra ar kaip? 4u.gif

Taip.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 01 15, 14:25)
Galiu būti tik geras.

Taip.




ATSIPRASAU blush2.gif NEPASPAUDZIAU " S"
o gal gali issamiau, jei nesunku,paaiskinti, kaip tai padaryti? tiesiog cut ir ikelti i c;, prog.fl. kur yra kalbos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2009 01 15, 14:30)
...
o gal gali issamiau, jei nesunku,paaiskinti, kaip tai padaryti? tiesiog cut ir ikelti i c;, prog.fl. kur yra kalbos? 4u.gif

Taip, tik ne cut, o copy, paskui paste.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 01 15, 15:13)
Taip, tik ne cut, o copy, paskui paste.



aciu - viskas gavosi. user posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti
Tai štai pradėjau gaminti SB dovaną, čia mano bandymai, gal kokių pasiūlymų bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 01 16, 00:05)
Tai štai pradėjau gaminti SB dovaną, čia mano bandymai, gal kokių pasiūlymų bus  rolleyes.gif

4u.gif Labai fainai, ypač sausio mėnuo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 01 16, 01:05)
Tai štai pradėjau gaminti SB dovaną, čia mano bandymai, gal kokių pasiūlymų bus  rolleyes.gif

Gražu, ką čia bepasiūlysi biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 01 16, 01:05)
Tai štai pradėjau gaminti SB dovaną, čia mano bandymai, gal kokių pasiūlymų bus  rolleyes.gif



Saunuole- fainai.Norejau paklausti kaip packground padarai nuotrauka? man nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2009 01 16, 10:55)
Saunuole- fainai.Norejau paklausti kaip packground padarai nuotrauka? man nesigauna schmoll.gif

Ačiū. Tai fotkės nustatymuose apačioj yra "užpildymo puslapis", jei angliškai "fill page", varnelę uždėk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 16 sausio 2009 - 11:09
QUOTE(solo @ 2009 01 16, 12:08)
Ačiū. Tai fotkės nustatymuose apačioj yra "užpildymo puslapis", jei angliškai "fill page", varnelę uždėk  4u.gif



aciu 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Norejau paklausti,o tie failiukai visi mokami? blush2.gif
Atsakyti