Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Sveikos 4u.gif
as darau kalendorius su TKexeKalender, gal kartais zinot kaip sventes atsinaujinti? blush2.gif na man reikia UK sventiniu dienu, bet kazkaip ismeta per mazai ju, manau gal cia kad senesniu metu g.gif
Atsakyti
gal gali kas nors pamokinti kaip pasidaryti kalendorių nuo pat pradžių iki galo
ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(jolanta9 @ 2011 12 05, 14:30)
gal gali kas nors pamokinti kaip pasidaryti kalendorių nuo pat pradžių iki galo
ačiū labai

O su kokia programa darote?
Atsakyti
Sveikos, bandau ir aš gamint kalendorių su nurodyta rusiška programėle. Gal Vilnietės gali papasakot kur spausdinatės? Keik maždaug išeina už a3 ar a4 kalendorius? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavomazvaike: 05 gruodžio 2011 - 15:44
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 12 05, 13:40)
O su kokia programa darote?

ta rusiška kur forume daug kas daro bet nemoku net kalbos lietuviu susikurti
Atsakyti
gal galite padėti parsisiučiau tą rusišką programą atrodo viską padariau o kaip toliau kaip dabar persikelt kalendorių į kompą
Atsakyti
tikriausiai esu visai jau višta, bet nieko nesigauna, padėkit parsisiunčiau rusišką tą programą atrodo viską kaip ir padariau o toliau nežinau kaip daryti kaip išsaugoti kokiu formatu kad galėčiau nunešti apspausdinti
Atsakyti
QUOTE(jolanta9 @ 2011 12 07, 08:00)
tikriausiai esu visai jau višta, bet nieko nesigauna, padėkit parsisiunčiau rusišką tą programą atrodo viską kaip ir padariau o toliau nežinau kaip daryti kaip išsaugoti kokiu formatu kad galėčiau nunešti apspausdinti

Trumpai parašysiu,kai viską padarai,tada viršuj,kairėj pusėj yra Fail (pats pirmas užrašas rusiškai,rusų šrifto neturiu),spustelni ir pasirenki 7 užrašą nuo viršaus (taip darbelis išsisaugos JPG formatu,jau A4 dydžiu),ten paspaudus,duos pasirinkti kur nori išsisaugoti,ir viskas.Jei dar nepavyks,vėliau su vaizdu galėsiu parodyti 4u.gif
Atsakyti
dėkui viskas pavyko
Atsakyti
Noriu paklausti. Kalendorius darau su tkexe. Siemet parsisiunciau is naujo programa nes perinstaliuotas kompas buvo, ir nerandu vieno dalyko, idesiu foto, va matote ta vieta kur pats kalendorius su skaiciais ir dienom. Kaip toki padaryt, ar pas mane ne ta versija tkexe??? Nu nerandu niekaip.. Meta arba sone arba apacioj patikalendoriu, daug vietos uzsima, o kaip padaryt toki kaip foto??
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 12 07, 11:53)
Noriu paklausti. Kalendorius darau su tkexe. Siemet parsisiunciau is naujo programa nes perinstaliuotas kompas buvo, ir nerandu vieno dalyko, idesiu foto, va matote ta vieta kur pats kalendorius su skaiciais ir dienom. Kaip toki padaryt, ar pas mane ne ta versija tkexe??? Nu nerandu niekaip.. Meta arba sone arba apacioj patikalendoriu, daug vietos uzsima, o kaip padaryt toki kaip foto??

is kur siuntetes naujesne? blush2.gif
o tai cia gal maketa renkantis ka ne to pasirinkot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2011 12 07, 12:07)
is kur siuntetes naujesne? blush2.gif
o tai cia gal maketa renkantis ka ne to pasirinkot g.gif

Nezinau ar naujesne siunciaus, siunciaus belenkokia.. tai gal sakau kokia kita versija nei uzpernai siusta kad buvo??
Nu ne, maketus irgi isziurejau visus.. nerandu vistiek doh.gif
Atsakyti