Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 11 22, 14:30)
Kur dar foto, geriau i JPG saugokit, nes jei kokiams PDF, tai dar skaiciuoja nemazai uz konvertavima.

Bet geriau spaustuvej spausdinkit, dar ir iris graziai ir bus pigiau.


Aciu 4u.gif
O cia kur Vilniuj spaustuvej galima atsispausdint? bigsmile.gif (jei cie negalima rasyt, tai gal i az ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(sv@jone @ 2011 11 22, 16:25)
Aciu  4u.gif
O cia kur Vilniuj spaustuvej galima atsispausdint?  bigsmile.gif  (jei cie negalima rasyt, tai gal i az  ax.gif  )

www.inspe.lt
www.bmk.lt
www.reklamosraganos.lt

Iveskit i google spaustuves, dauguma ju spausdina 4u.gif

Atsakyti
Sveikos darbstuoliukes turiu ideja bet nzn kaip ja igivendint verysad.gif noriu padaryt kalendoriu i vaiku darzeli bet pvz vietoj gimimo dienos ta diena butu i tinkleli idet vaikiuko foto nzn kaip paaiskint doh.gif jai kas zinot kaip tai padaryt ir galit paaiskint buciau labai dekinga
va kazkas panasaus taip:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inieska @ 2011 11 23, 09:35)
Sveikos darbstuoliukes turiu ideja bet nzn kaip ja igivendint  verysad.gif  noriu padaryt kalendoriu i vaiku darzeli bet pvz vietoj gimimo dienos ta diena butu i tinkleli idet vaikiuko foto nzn kaip paaiskint doh.gif  jai kas zinot kaip tai padaryt ir galit paaiskint buciau labai dekinga

nžn, kokią programą norit naudot tam tikslui... g.gif
...na, o jei gamint su fotošopu- tai visai nesunku būtų...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 23, 11:16)
nžn, kokią programą norit naudot tam tikslui... g.gif
...na, o jei gamint su fotošopu- tai visai nesunku būtų...

tai o toki platu tinkleli is kur gaut? doh.gif kaip sunku kai dar zalia PS
Atsakyti
QUOTE(inieska @ 2011 11 23, 11:31)
tai o toki platu tinkleli is kur gaut? doh.gif  kaip sunku kai dar zalia PS

jau daug kas turi tas kalendorių gamybos stakles biggrin.gif (rusišką programą) -ten galima bet kokio dydžio mastelį pasidaryti (juolab png failas gerai "tamposi")-...tada geriausia perkelt tinklelį į PS ir tęst darbą jau ten...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 23, 11:44)
jau daug kas turi tas kalendorių gamybos stakles  biggrin.gif  (rusišką programą) -ten galima bet kokio dydžio mastelį pasidaryti (juolab png failas gerai "tamposi")-...tada geriausia perkelt tinklelį į PS ir tęst darbą jau ten...

turiu ir as ta rusiska bet nedaejau iki masteliu doh.gif
aciu uz paprotinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 10, 18:39)
veikianti versija...archyve


sveikos,merginos!
Jungiuosi i Jusu buri. Labai noriu sukurti kalendoriu kaledoms dovanu. Pora kartu siunciausi sia versija, deja atsisuntus man rodo, kad ji tuscia. doh.gif Gal as kazka ne taip darau? Perskaiciau visa temele. thumbup.gif Turiu ir PS C5, bet jis man isvis kosmosas. blush2.gif Labai noreciau ismokti su juo dirbti. Nupirksiu ne tik sokolada, bet ir visa kilograma saldainiu. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2011 11 25, 11:03)
sveikos,merginos!
Jungiuosi i Jusu buri. Labai noriu sukurti kalendoriu kaledoms dovanu. Pora kartu siunciausi sia versija, deja atsisuntus man rodo, kad ji tuscia.  doh.gif Gal as kazka ne taip darau? Perskaiciau visa temele. thumbup.gif  Turiu ir PS C5, bet jis man isvis kosmosas.  blush2.gif Labai noreciau ismokti su juo dirbti. Nupirksiu ne tik sokolada, bet ir visa kilograma saldainiu.  mirksiukas.gif  biggrin.gif

o su winrar ar išarchyvavote?...ten (viduje) veikianti versija---tikrai kažką ne taip darot, failas tikrai veiklus !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 25 lapkričio 2011 - 16:44
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 23, 11:44)
jau daug kas turi tas kalendorių gamybos stakles  biggrin.gif  (rusišką programą) -ten galima bet kokio dydžio mastelį pasidaryti (juolab png failas gerai "tamposi")-...tada geriausia perkelt tinklelį į PS ir tęst darbą jau ten...

Irmavi dar turiu klausima ax.gif blush2.gif o kaip is to rusisko perkelt i PS? doh.gif
Atsakyti
labuka norejau paklausti kiek kainuoja pas jus fotoalbumas arba foto knyga???
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2011 09 30, 12:34)
Prisidedu ir aš tikrai ačiū  4u.gif


Ir aš drinks_cheers.gif Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti