Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(RPak @ 2011 11 14, 20:20)
aš viską ir radau kaip lietuviskai pasidaryti ir pasikeisti spalvas ir t.t. bet niekaip negaliu panaikinti raudonų pažymėtų datų. pvz. Vasario 23 raudonai pažymėta, tai yra ketvirtadienis, ir man pakeisti spalvos nelduoda. Gal ir ne ten žiūriu... gal galima pagalbos? blush2.gif

nuimk sventines dienas kad nerodytu tada nusiims ir raudona data mirksiukas.gif
labai faina programiuke pusvalandis ir kalendorius padarytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RPak @ 2011 11 14, 20:20)
aš viską ir radau kaip lietuviskai pasidaryti ir pasikeisti spalvas ir t.t. bet niekaip negaliu panaikinti raudonų pažymėtų datų. pvz. Vasario 23 raudonai pažymėta, tai yra ketvirtadienis, ir man pakeisti spalvos nelduoda. Gal ir ne ten žiūriu... gal galima pagalbos? blush2.gif

reik atskirai susivest LT šventes...tik tos dienos bus žymimos...jei norit galit nežymėti, reik varneles nuimt tam tikslui...
Atsakyti
QUOTE(inieska @ 2011 11 14, 22:23)
nuimk sventines dienas kad nerodytu tada nusiims ir raudona data  mirksiukas.gif
labai faina programiuke pusvalandis ir kalendorius padarytas smile.gif



QUOTE(Irmavi @ 2011 11 14, 22:24)
reik atskirai susivest LT šventes...tik tos dienos bus žymimos...jei norit galit nežymėti, reik varneles nuimt tam tikslui...

Ačiukas radau 4u.gif Mat pati rusu nesuprantu, bet rasti įmanoma lotuliukas.gif
Atsakyti
mielosios, turiu labai dideli prasyma.... gal kuri turi ir gali pasidalinti mergaitisku kalendorium kur butu galima tik foto ideti savo pupos, busiu begalo dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**edita** @ 2011 11 16, 14:59)
mielosios, turiu labai dideli prasyma....  gal kuri turi ir gali pasidalinti mergaitisku kalendorium kur butu galima tik foto ideti savo pupos, busiu begalo dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif  blush2.gif

Aš kolkas neturiu savo,kol neprireikia nedarau blush2.gif bet va ŠITAM FORUME mergaitės dalinasi savo darytais,gal rasi tinkamą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 11 14, 19:16)
sveikos,

seniau darydavom su Ulead programa kalendorius. Dabar parsisiunciau sita rusiska. Atrodo viskas daug paprasciau. Tik va man klausimas- o yra galimybe tame kalendoriuje suzymeti pastabas? Na ta prasme kai pazymi savo sventines datas, ar galima parasyti kokia tai svente?
Tikiuosi suprantamai paklausiau  doh.gif
Papildyta:
va cia radau kaip pvz kur dienos vietoje pazymeta.

user posted image

bet buna kur tik parasyta sone

galit parasyt is kur ta rusiska programa atsisiust blush2.gif noreciau butent tokio kur su savom sventem galima butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 11 14, 19:16)
sveikos,

seniau darydavom su Ulead programa kalendorius.


bet buna kur tik parasyta sone

o kodel nebesinaudojate sia programa? ar ji sudetinga? man ta rusiska gera tinkleliui bet nervuoja kad sriftai lietuvisku raidziu skurdoki o ir siaip noretusi kazko kitko tai vis neissirenku su kuom daryt o PS dar neivaldyti aruodai doh.gif va labai noreciau tokio kazkokio kalendoriuko kaip jusu pavyzdelyje smile.gif




QUOTE(gandriuke... @ 2011 11 16, 18:16)
galit parasyt is kur ta rusiska programa atsisiust  blush2.gif  noreciau butent tokio kur su savom sventem galima butu  blush2.gif

QUOTE(Irmavi @ 2011 11 10, 17:39)
veikianti versija...archyve


nepatingekit pora lapu atsiverst atgal mirksiukas.gif jai jau apie kazkokia programa kalbama tai tikrai pervertusi pora lapu atgal rasit nuoroda ar dar kokia info is kur gaut mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inieska: 16 lapkričio 2011 - 19:59
QUOTE(Irce6 @ 2011 11 16, 17:06)
Aš kolkas neturiu savo,kol neprireikia nedarau  blush2.gif bet va ŠITAM FORUME mergaitės dalinasi savo darytais,gal rasi tinkamą  4u.gif

aciu labai!!!!!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o man klausimas- kokia suma (aisku neskaiciuojant darbo) jums iseina pasidaryti kalendoriu?

na sakykim jei nesi atspausdinti ant storesnio, spalvoto popieriaus, plius irisimas?

QUOTE(inieska @ 2011 11 16, 20:56)
o kodel nebesinaudojate sia programa? ar ji sudetinga? man ta rusiska gera tinkleliui bet nervuoja kad sriftai lietuvisku raidziu skurdoki o ir siaip noretusi kazko kitko tai vis neissirenku su kuom daryt o  PS dar neivaldyti aruodai  doh.gif va labai noreciau tokio kazkokio kalendoriuko kaip jusu pavyzdelyje smile.gif


pasibaiges galiojimas toks kur turejau. Dabar reiketu rasti ir "nulauzti" Be to ten irgi kazkaip su lietuvybe problemos. bet dabar nemanenu kaip tai issprendziau g.gif
Atsakyti
Ačiū LABAI už tą kalendoriaus dizainerio programą (rusiškąją). Su kalba problemų neturiu, gerai jau įsidirbau, bet vat jau pradedu širsti dėl mėnesio šablonų pasirinkimo. Tiksliau dėl to, kad negaliu pasirinkti mėnesio langelio fono spalvos. Jau buvau porai savaičių atidėjus, galvojau, gal apsiprasiu su ta oranžine... blink.gif nu bet nea .. schmoll.gif negaliu...
keisti dienų langelių spalvas galima, bet viso mėnesio stačiakampio - ne, tiksliau labai ribotai - pagal ribotas paruošas.
Gal kas nors darėt, radot ?

padėkit, aaaa , nenorėčiau mestis ir gilintis į kitą programą unsure.gif
Atsakyti
Rasau su klausimu blush2.gif Nezinau, gal jau buvo, bet neuzmaciau blush2.gif
Padariau kalendoriu su ta rusiska programa, bet kai issaugau, jis buna keistu formatu biggrin.gif Ta prasme, kaip padaryt, kad jis butu kaip nuotrauka, kad butu galima uzsakyt, kad atspausdintu, kur gamina nuotraukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sv@jone @ 2011 11 22, 15:27)
Rasau su klausimu  blush2.gif  Nezinau, gal jau buvo, bet neuzmaciau  blush2.gif
Padariau kalendoriu su ta rusiska programa, bet kai issaugau, jis buna keistu formatu  biggrin.gif  Ta prasme, kaip padaryt, kad jis butu kaip nuotrauka, kad butu galima uzsakyt, kad atspausdintu, kur gamina nuotraukas  ax.gif

Kur dar foto, geriau i JPG saugokit, nes jei kokiams PDF, tai dar skaiciuoja nemazai uz konvertavima.

Bet geriau spaustuvej spausdinkit, dar ir iris graziai ir bus pigiau.
Atsakyti