Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(RPak @ 2011 11 10, 15:00)
SVEIKI,
Užsimaniau pati pagaminti dovanų kalendorius, nes man perbrangu juos užsisakinėti. blush2.gif  smile.gif
bet atsisiuntusi šia programėlę man ji neatsidaro...

veikianti versija...archyve
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 10, 19:39)
veikianti versija...archyve

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit tinkleli, kad butu koks grazus rastas? Koks nors pasvires ax.gif
Nebutinai LT kalba. Nerandu kazkaip unsure.gif

Dekui.
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 10, 19:39)
veikianti versija...archyve

Žiūriu čia rusų kalba, sakykite kaip pakeisti viską į lietuvių? g.gif Kad pačiame kalendoriuje būtų liet pavadinimai tai padariau, bet kai kurios dienos išryskintos raudonai... doh.gif bet lietuvių kalendoriuje to nėra.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RPak @ 2011 11 12, 20:29)
Žiūriu čia rusų kalba, sakykite kaip pakeisti viską į lietuvių?  g.gif Kad pačiame kalendoriuje būtų liet pavadinimai tai padariau, bet kai kurios dienos išryskintos raudonai... doh.gif bet lietuvių kalendoriuje to nėra.... doh.gif

menu lietuvių kalboje nebus niekaip... schmoll.gif ,
bet visa kita lietuviškai galima pasidaryti, susivest šventes, koreguotis spalvas, naudoti rėmelius, šriftus ir t.t. - reik kiek gyliau paanalizuot programą...
bet jei rusų k. didelė kliūtis- čia jau nieko nepadarysi- reik ieškotis alternatyvų...
Atsakyti
sveikos darbstuolytes... labai nemalonu, bet gal turit jau gavatu kalendoriu, kur butu galima tik oto ideti... ax.gif ax.gif ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

seniau darydavom su Ulead programa kalendorius. Dabar parsisiunciau sita rusiska. Atrodo viskas daug paprasciau. Tik va man klausimas- o yra galimybe tame kalendoriuje suzymeti pastabas? Na ta prasme kai pazymi savo sventines datas, ar galima parasyti kokia tai svente?
Tikiuosi suprantamai paklausiau doh.gif
Papildyta:
va cia radau kaip pvz kur dienos vietoje pazymeta.

user posted image

bet buna kur tik parasyta sone
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 11 14, 19:16)
sveikos,

seniau darydavom su Ulead programa kalendorius. Dabar parsisiunciau sita rusiska. Atrodo viskas daug paprasciau. Tik va man klausimas- o yra galimybe tame kalendoriuje suzymeti pastabas? Na ta prasme kai pazymi savo sventines datas, ar galima parasyti kokia tai svente?
Tikiuosi suprantamai paklausiau  doh.gif

dešinėj yra "TEKST"- įeinate, tada "PRIDĖTI TEKSTĄ"...įrašot ką reik ir stumdot ten kur norisi...
Atsakyti
nepagalvojau su tuo patemti. Bet man tada kitas klausimas- o ta teksta imanoma padaryti kaip nors kad nebutu vien tik ilga eilute? Na kaip kad buna wrap text. Ta prasme kad kazkaip italpinti i dienos langeli...
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 11 14, 19:47)
nepagalvojau su tuo patemti. Bet man tada kitas klausimas- o ta teksta imanoma padaryti kaip nors kad nebutu vien tik ilga eilute? Na kaip kad buna wrap text. Ta prasme kad kazkaip italpinti i dienos langeli...

išgaubti (wrap) neišeis, vat pasukti kampu galima---apačioj paskutinis slankiklis (teksto editoriuje), dar galima šešėlius uždėt...
-jei mandriau reikia, tai aš fotošopu galutinai pabaigiu darbą...
paprastai šia programa pasidarau tik tinklelį ir perkeliu jį į fotošopą, taip man patogiau ir daugiau galimybių paskui pagražinimams...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 14 lapkričio 2011 - 19:55
ačiū. labai gera mintis
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 13, 20:08)
menu lietuvių kalboje nebus niekaip... schmoll.gif ,
bet visa kita lietuviškai galima pasidaryti, susivest šventes, koreguotis spalvas, naudoti rėmelius, šriftus ir t.t. - reik kiek gyliau paanalizuot programą...
bet jei rusų k. didelė kliūtis- čia jau nieko nepadarysi- reik ieškotis alternatyvų...

aš viską ir radau kaip lietuviskai pasidaryti ir pasikeisti spalvas ir t.t. bet niekaip negaliu panaikinti raudonų pažymėtų datų. pvz. Vasario 23 raudonai pažymėta, tai yra ketvirtadienis, ir man pakeisti spalvos nelduoda. Gal ir ne ten žiūriu... gal galima pagalbos? blush2.gif
Atsakyti