Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Scarlette @ 2011 09 30, 15:48)
JAU PASIDARIAU BALTĄ  thumbup.gif DABAR KLAUSIMUKAS KAIP PANAIKINTI TĄ UŽRAŠĄ MĖLYNĄ 2012 SKAIČIUKUS ? blush2.gif

kaip bet kur- čikinat darbiniam lange ką norit redaguot- ir dešiniu klavišu galit panaikint, perstumt, pervardint......ok? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 rugsėjo 2011 - 15:57
JAU KAIP IR AIŠKU SU TUO SKAIČIUMI,TIK DB IŠSAUGANT DARAU PNG BET PVZ PHOTOSHOPE MAN ATSIDARO SU BALTU FONU TAI YRA JPG TAIP IŠEINA unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 16:52)
kaip bet kur- čikinat darbiniam lange ką norit redaguot- ir dešiniu klavišu galit panaikint, perstmut, pervardint......ok? 4u.gif

JO GALIMA bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
user posted image
bandau lotuliukas.gif viskas gaunasi lyg ir tik tas fonas baltas kaip ten yra jei saugau png tai photoshope turėtų būti bet jo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scarlette: 30 rugsėjo 2011 - 15:58
QUOTE(Scarlette @ 2011 09 30, 15:58)
JAU KAIP IR AIŠKU SU TUO SKAIČIUMI,TIK DB IŠSAUGANT DARAU PNG BET PVZ PHOTOSHOPE MAN ATSIDARO SU BALTU FONU TAI YRA JPG TAIP IŠEINA  unsure.gif
Papildyta:

JO GALIMA  bigsmile.gif  thumbup.gif
Papildyta:
user posted image
bandau  lotuliukas.gif  viskas gaunasi lyg ir tik tas fonas baltas kaip ten yra jei saugau png tai photoshope turėtų būti bet jo  g.gif

ten kairėj kur Failai- turi būti> Atidaryt su Fotošopu---tada viską jau galima redaguoti PS ...pasitikrinkit-tikrai tokia funkcija yra ! drinks_cheers.gif
fotošope viskas atsidarys sluoksniais- tada ir foną bet kokį pasidarysit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 rugsėjo 2011 - 16:09
QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 17:06)
ten kairėj kur Failai- turi būti> Atidaryt su Fotošopu---tada viską jau galima redaguoti PS ...pasitikrinkit-tikrai tokia funkcija yra ! drinks_cheers.gif

pavyko bigsmile.gif thumbup.gif ačiū tikrai nėra sunku atrodė sunkiau jau moku thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2011 09 30, 16:08)
pavyko  bigsmile.gif  thumbup.gif ačiū tikrai nėra sunku atrodė sunkiau jau moku  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

o kaip dėl šokolado? daba jau abi galim varyt "šokoladinį" biznį 4u.gif biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 17:18)
o kaip dėl šokolado? daba jau abi galim varyt "šokoladinį" biznį  4u.gif  biggrin.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif va čia tai ''MINTIS'' patiko man uždarbiausim lotuliukas.gif o jums tai reiktų atsilyginti už pagalbą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Irmavi,didelis tau ačiū 4u.gif parsisiunčiau ir aš tą programėlę,kalendoriams,viskas labai aišku,dar kartą ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2011 10 01, 07:47)
Irmavi,didelis tau ačiū  4u.gif parsisiunčiau ir aš tą programėlę,kalendoriams,viskas labai aišku,dar kartą ačiū  4u.gif

Ir as prisidedu su padeka notworthy.gif ,as matomai kazkokia kita versija to programos turejau,o su sita viskas labai aisku.Tikrai didelis ACIU !!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausraa14: 02 spalio 2011 - 07:51
Aciu, merginos, uz sabloniukus!!! Kibsiu i darba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2011 09 30, 16:58)
JAU KAIP IR AIŠKU SU TUO SKAIČIUMI,TIK DB IŠSAUGANT DARAU PNG BET PVZ PHOTOSHOPE MAN ATSIDARO SU BALTU FONU TAI YRA JPG TAIP IŠEINA  unsure.gif
Papildyta:

JO GALIMA  bigsmile.gif  thumbup.gif
Papildyta:
user posted image
bandau  lotuliukas.gif  viskas gaunasi lyg ir tik tas fonas baltas kaip ten yra jei saugau png tai photoshope turėtų būti bet jo  g.gif

"vasaris", "Birželis", "lapkritis", "gruodis" klaidingai parasyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsi: 06 spalio 2011 - 19:59
QUOTE(simsi @ 2011 10 06, 20:57)
"vasaris" klaidingai parasyta.

puse menesiu pavadimu su klaidom.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 10 06, 20:59)
puse menesiu pavadimu su klaidom.

Aha, veliau pamaciau.
Atsakyti