Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

user posted image

PNG ir PSD archyve

4u.gif
Atsakyti
user posted image

tas pats

4u.gif

...čia tik trumpas atsakymas merginoms iš šio forumo. Kadaise jos man pasiūlė nelįst ne i į savo reikalus. Na, gal būt ten susėdusios fotošopo monstrės, kurioms aš sujaukiau " nusivylusių namų šeimininkių" gyvenimą ? g.gif
Man čia kur kas jaukiau- jaučiuos lyg namuose--- 4u.gif ir kas mane žino, -visuomet suteiksiu nemokamą pagalbą... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 rugsėjo 2011 - 05:51
QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 06:34)
Man čia kur kas jaukiau- jaučiuos lyg namuose--- 4u.gif ir kas mane žino, -visuomet suteiksiu nemokamą pagalbą... drinks_cheers.gif

Ir aciu Jums, Irmavi, uz tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 09 30, 10:06)
Ir aciu Jums, Irmavi, uz tai 4u.gif

Prisidedu ir aš tikrai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kalendorius

visiškai nukrekinta versija... gaminamės pačios:D
daba taip, ten galima viską sulietuvintį, tik reik pasėdėt,pagalvot... aš pasidariau be problemų...
jei jau nesiseks, ir užeis noras sudaužyt laptopą- nu, tada prašykit pagalbos...ir ruoškit šokolado plytelę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 rugsėjo 2011 - 14:54
QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 15:51)
Kalendorius

visiškai nukrekinta versija... biggrin.gif
daba taip, ten galima viską sulietuvintį, tik reik pasėdėt,pagalvot... aš pasidariau be problemų...
jei jau nesiseks, ir užeis noras sudaužyt laptopą- nu, tada prašykit pagalbos...ir ruoškit šokolado plytelę  4u.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif liuks mėginam,bet jaučiu reiks ruošti šokolado plytelę taip galvoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 06:34)
user posted image

tas pats

4u.gif

...čia tik trumpas atsakymas merginoms iš šio forumo. Kadaise jos man pasiūlė nelįst ne i į savo reikalus. Na, gal būt ten susėdusios fotošopo monstrės, kurioms aš sujaukiau " nusivylusių namų šeimininkių" gyvenimą ?  g.gif
Man čia kur kas jaukiau- jaučiuos lyg namuose--- 4u.gif ir kas mane žino, -visuomet suteiksiu nemokamą pagalbą... drinks_cheers.gif

Manau sumaišėt forumiuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saule0803 @ 2011 09 30, 14:54)
Manau sumaišėt forumiuką ax.gif

nemanau...jei pažiūresit į paskutinių žinučių atnaujinimą- ten vis tos pačios 3-4 tetos bendrauja...VIP forumas...visos kitos- pilkosios pelytes blush2.gif...ir neterškim eterio, čia apie kalendorius kalbama... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 rugsėjo 2011 - 15:05
Parsisiunčiau nu bet grybauju juodai doh.gif lotuliukas.gif rusų kalba jis o aš rusų tai visai beveik nesuprantu blush2.gif doh.gif nepasidaro jis angliškas?o gal dar geriau būtų jei pasidarytų lietuviškas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
JAU TRUPUTĮ PRADĖJAU ĮKIRSTI bigsmile.gif DIENAS KALENDORIUJE IR MĖNESIUS PASIDARIAU LIETUVIŠKAI thumbup.gif TIK DB KAIP PASIDARYTI BALTĄ LAPĄ?NES TEN TAI TIK DUODA PASIRINKTI IŠ JŲ JAU PADARYTUS g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2011 09 30, 15:36)
JAU TRUPUTĮ PRADĖJAU ĮKIRSTI  bigsmile.gif DIENAS KALENDORIUJE IR MĖNESIUS PASIDARIAU LIETUVIŠKAI  thumbup.gif TIK DB KAIP PASIDARYTI BALTĄ LAPĄ?NES TEN TAI TIK DUODA PASIRINKTI IŠ JŲ JAU PADARYTUS  g.gif  smile.gif

tai atsidarykit bet kokį variantą- eigoje proceso duodama viską keist- tam lange kur dešinėj---tipo redagavimo langas...
ne taip ten sunku kaip atrodo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 16:45)
tai atsidarykit bet kokį variantą- eigoje proceso duodama viską keist- tam lange kur dešinėj---tipo redagavimo langas...
ne taip ten sunku kaip atrodo... 4u.gif

JAU PASIDARIAU BALTĄ thumbup.gif DABAR KLAUSIMUKAS KAIP PANAIKINTI TĄ UŽRAŠĄ MĖLYNĄ 2012 SKAIČIUKUS ? blush2.gif
Atsakyti