Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Palemonai - Tu genijus bigsmile.gif ir oro_buckis.gif Tau už tai ax.gif

valandžiukė (čia su visais siuntimais, instaliavimais, lietuvinimais, foto paieškomis ir t.t.) ir mano kalėdinės dovanos jau paruoštos mirksiukas.gif thumbup.gif

aišku ne tokios prašmatnios kaip Sigasss, bet vistiek mielos ir labai asmeniškos mirksiukas.gif thumbup.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2008 12 23, 00:59)
Palemonai - Tu genijus  bigsmile.gif  ir  oro_buckis.gif Tau už tai ax.gif

...

biggrin.gif - ačiū ačiū, bet programa ne mano, aš tik ją lietuviškai šnekėti mokinau. biggrin.gif
Atsakyti
kazko nesuprantu bet kaip ta programele parsisiusti? ax.gif

viskas aisku jau doh.gif kai nepaskaitai taip ir gaunasi : kuo skubini tuo subini blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brunetike: 23 gruodžio 2008 - 23:42
aš ir padirbėjau su šia programa ir padariau kalendorių uošviams, tik nufotkint nespėjau, jau padovanojom.
Spausdinausi www.krateris.lt ir už 13lapų bei metalinį įrišimą su pakabuku sumokėjau 32,32lt mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos darbštuolytės 4u.gif
nauji metai prasidėjo o aš dar be kalendorio-nenoriu ten visokių o-lia-lia blush2.gif sakykit ar labai sunku būtų pačiai pabandyt.su kompu nesu didelė profe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2009 01 12, 12:47)
sveikos darbštuolytės 4u.gif
...

Čia ir vyrų pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2008 12 16, 20:18)
[Parsisiųsti Palemono rekomenduotą kalendorių galima Štai iš čia  4u.gif


Parsisiunciau as sita programele, bet kazkodel kompas neatpazysta *.rar failo. Ar reikia turet kazka papildomai? Neatidaro man programeles sad.gif help.gif
Atsakyti
turi būti kompe RAR programyte, kad galėtum išskleisti ir naudotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Principessa @ 2009 01 14, 14:44)
Parsisiunciau as sita programele, bet kazkodel kompas neatpazysta *.rar failo. Ar reikia turet kazka papildomai? Neatidaro man programeles sad.gif  help.gif

Parsisiųsk wrar programikę.
Atsakyti
Sveiki, bandau gaminti kalendorių (TKexe), tik atidarau programą-->Create a new file ir prašo kelti mdb failą (čia kaip surpantu, kalendoriaus šablonas turi būti?) Neturiu nė vieno, iš kur gaut? fotošopas pas mane 6, senas, nelabai juo naudojuos. Be PS neišsiversiu?

Tokios lebedos kaip aš reikia ieškoti. Jau supratau viską. Bet jaučiu, kad klausimų vistiek turėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 14 sausio 2009 - 17:02
Tai va, anoj temoj skaičiau, bet taip ir nesupratau, kokį formatą rinktis. Noriu A4, bet 20x30 tai nėra A4 formatas g.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 01 14, 18:30)
Tai va, anoj temoj skaičiau, bet taip ir nesupratau, kokį formatą rinktis. Noriu A4,  bet 20x30 tai nėra A4 formatas  g.gif

YRA 4u.gif rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti