Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Grafee` @ 2010 12 20, 17:20)
...

kalendorių galite daryti su kokia tik norite programa smile.gif o spaudai atiduoti geriausiai tinka pdf failas, nes jo neiškraipo failo nešiojimas iš vieno kompo į kitą smile.gif o jei pvz nešit excel failą (tai spaustuvėj pyks už tai), tai jūsų programos versija gali skirtis su esama spaustuvėje, todėl jūsų kalendoriaus šriftas ir pan. gali išsikraipyti (pvz. vietoj raidžių rodyti kvadračiukus ar šiaip nesąmonę) smile.gif


Meginau issaugoti pdf formatu. Kadangi mano kalendorius nemazas - kaip 8 nepilni A4 formato lapai! doh.gif Tai pdf ir rodo kaip atskirus lapus su parastemis...
Gal yra koks variantas kaip issaugoti, kad neissidalintu - man reiks 1 VISO kalendoriaus? Ir kad leidykloje labai nebumbetu ant manes... biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 21 gruodžio 2010 - 13:17
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 21, 14:15)
Meginau issaugoti pdf formatu. Kadangi mano kalendorius nemazas - kaip 8 nepilni A4 formato lapai!  doh.gif Tai pdf ir rodo kaip atskirus lapus su parastemis...
Gal yra koks variantas kaip issaugoti, kad neissidalintu - man reiks 1 VISO kalendoriaus? Ir kad leidykloje labai nebumbetu ant manes...  biggrin.gif  blush2.gif


peržiūrėk kaip nustataei lapo matmenis, gal esi nustačiusi A4 formato lapą, todėl jis ir suskaido tau?
Atsakyti
QUOTE(Dowe @ 2010 12 21, 16:03)
peržiūrėk kaip nustataei lapo matmenis, gal esi nustačiusi A4 formato lapą, todėl jis ir suskaido tau?

Kur rasti tuos lapo dydzio nustatymus Acrobat reader programoje? g.gif nemoku.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 21 gruodžio 2010 - 15:38
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 21, 15:36)
Kur rasti tuos lapo dydzio nustatymus Acrobat reader programoje?  g.gif nemoku..  ax.gif

pačiame excelyje smile.gif file- page setup- paper size. nes į pdf jau eksportuojami "gatavi" failai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 21 gruodžio 2010 - 16:24
QUOTE(Grafee` @ 2010 12 21, 17:22)
pačiame excelyje smile.gif file- page setup- paper size. nes į pdf jau eksportuojami "gatavi" failai smile.gif

yra tik A4 formatas didziausias Exalyje, issaugant pdf. g.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 21, 18:25)
yra tik A4 formatas didziausias Exalyje, issaugant pdf.  g.gif

gali būti.. nes excelis ne maketavimo programa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 21, 18:25)
yra tik A4 formatas didziausias Exalyje, issaugant pdf.  g.gif

o tai ne nuo turimo spausdintuvo priklauso?
nes pas mane kai nėra prikabinto šitam kompe yra ir a3,a2...
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 21, 19:25)
yra tik A4 formatas didziausias Exalyje, issaugant pdf.  g.gif

Niu va, pasidalinsiu info. Jau leidykla isspausdino - turiu A3 formato kalendoriu (kainavo 2 svarai, o A2 formato kaina = 10 svaru blink.gif ). Anglijoje printinau savo. Drauge - Klaipedoje dar neatspausdino.

Photoshop - uzluzo;
Word - uzsiknisau bespaudinedama su kiekvienu menesiu ir nuotraukytem...
Excel - pameginau - LIUKS GAVOSI!!! thumbup.gif Liniuotes - nebuvo, tai pagal A4 formato lapus orientavausi. mirksiukas.gif Issaugojau formatais: excel, pdf, web page (gif). ax.gif Tiko = excel formatas. Niekas jiems neissikraipe, nors as dirbau su naujausia bandomaja Excelio versija, o leidykla - itariu tikrai ne su naujausia bandomaja. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 22, 23:32)
Niu va, pasidalinsiu info. Jau leidykla isspausdino - turiu A3 formato kalendoriu (kainavo 2 svarai, o A2 formato kaina = 10 svaru  blink.gif ). Anglijoje printinau savo. Drauge - Klaipedoje dar neatspausdino.

Photoshop - uzluzo;
Word - uzsiknisau bespaudinedama su kiekvienu menesiu ir nuotraukytem...
Excel - pameginau - LIUKS GAVOSI!!!  thumbup.gif Liniuotes - nebuvo, tai pagal A4 formato lapus orientavausi.  mirksiukas.gif Issaugojau formatais: excel, pdf, web page (gif).  ax.gif Tiko = excel formatas. Niekas jiems neissikraipe, nors as dirbau su naujausia bandomaja Excelio versija, o leidykla - itariu tikrai ne su naujausia bandomaja.  thumbup.gif


Sveikinu drinks_cheers.gif kalendoriai baigti iki švenčių, liko tik kalėdų seneliui atiduot kad įteiktų mirksiukas.gif
aš šiais metais ir l.ilgai prasikankinau kol padariau, bet rezultatu esu patenkinta, ir manau pirmas blynas neprisvilęs, kitą kartą kai reiks daryt bus jau daug lengviau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowe @ 2010 12 23, 09:57)
Sveikinu drinks_cheers.gif kalendoriai baigti iki švenčių, liko tik kalėdų seneliui atiduot kad įteiktų mirksiukas.gif
aš šiais metais ir l.ilgai prasikankinau kol padariau, bet rezultatu esu patenkinta, ir manau pirmas blynas neprisvilęs, kitą kartą kai reiks daryt bus jau daug lengviau tongue.gif

Dekui thumbup.gif Tai uz tuos neprisvilusius pirmus blynus ir Naujus Metus! drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image

...noriu pavasario wub.gif

PNG failiukas čia.

Atsakyti
user posted image
Galiu atsiusti Excel varianta wink.gif Arba pdf. biggrin.gif
Atsakyti