Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 12 18, 12:56)
Tada a3 formtas 297x420

Dekui! 4u.gif


Nu ir jus randate visokiu idomiu nuorodeliu! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 19 gruodžio 2010 - 19:53
Kur spausdinotes kalendorius Vilniuje? ir kokios kainos?
kas spausdinosi Copy1, kokia kaina ir ar kokybė gera ar šiaipsau? ir ar jie suriša spirale?
Atsakyti
Labukas,

ir man labai idomu kur galima atspausdinti A3 formato vieno lapo sienini kalendoriu?
Ir kokios kainos?? 4u.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nacik @ 2010 12 20, 11:12)
Labukas,

ir man labai idomu kur galima atspausdinti A3 formato vieno lapo sienini kalendoriu?
Ir kokios kainos?? 4u.gif

Aciu smile.gif

Kaune tokio formato spauda 3 lt smile.gif
Atsakyti
Aciu,

bet mane domintu Vilniuje g.gif
Atsakyti
QUOTE(nacik @ 2010 12 20, 12:01)
Aciu,

bet mane domintu Vilniuje g.gif

kiek pamenu iš čia rašiusių vilniečių, tai jos berods copy1 spausdinasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2010 12 20, 12:50)
Kaune tokio formato spauda 3 lt smile.gif

Gal zinote kiek kainuoja A2 formato ir Klaipedoje spalvoto klalendoriaus printinimas pigiausiai...? cool.gif
4u.gif

Ir ar atprintintu kalendoriu, padaryta su Excel programa??? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 20 gruodžio 2010 - 13:01
QUOTE(Shusha @ 2008 12 16, 20:18)
Parsisiųsti Palemono rekomenduotą kalendorių galima Štai iš čia  4u.gif
neina parsisiųsti unsure.gif
skaičiau senąją temą, ten taip pat failų neina parsisiųsti arba jų jau nebėra doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leita: 20 gruodžio 2010 - 13:47
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 20, 12:59)
Gal zinote kiek kainuoja A2 formato ir Klaipedoje spalvoto klalendoriaus printinimas pigiausiai...?  cool.gif
4u.gif

Ir ar atprintintu kalendoriu, padaryta su Excel programa???  blush2.gif

oi neea smile.gif nžnau kokios kainos Klaipėdoje smile.gif tiesiog yra labai paprastas būdas tai sužinoti- internete paieškokite Klaipėdoje esančių spaustuvių ir paskambinkite smile.gif kai kurių mažų tiražų spaustuvės ir internete skelbia kainas smile.gif

kalendorių galite daryti su kokia tik norite programa smile.gif o spaudai atiduoti geriausiai tinka pdf failas, nes jo neiškraipo failo nešiojimas iš vieno kompo į kitą smile.gif o jei pvz nešit excel failą (tai spaustuvėj pyks už tai), tai jūsų programos versija gali skirtis su esama spaustuvėje, todėl jūsų kalendoriaus šriftas ir pan. gali išsikraipyti (pvz. vietoj raidžių rodyti kvadračiukus ar šiaip nesąmonę) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 20 gruodžio 2010 - 16:21
QUOTE(nacik @ 2010 12 20, 22:12)
Labukas,

ir man labai idomu kur galima atspausdinti A3 formato vieno lapo sienini kalendoriu?
Ir kokios kainos?? 4u.gif

Aciu smile.gif


Sveiki. As atidaviau spausdinti i BMK. Kontaktus radau sioje temeleje. Siaip del kokybes kolkas nieko negaliu pasakyti, bet kainos ten tikrai nera dideles. Pasiskambinkit telefonu ar parasykit mailu ir jie jums mielai atsius kainininka ir siaip pades bet kokiu klausimu. mirksiukas.gif
bmk
Atsakyti
QUOTE(asia05 @ 2010 12 20, 18:46)
Sveiki. As atidaviau spausdinti i BMK. Kontaktus radau sioje temeleje. Siaip del kokybes kolkas nieko negaliu pasakyti, bet kainos ten tikrai nera dideles. Pasiskambinkit telefonu ar parasykit mailu ir jie jums mielai atsius kainininka ir siaip pades bet kokiu klausimu.  mirksiukas.gif
bmk

Dekui labai!!! Sutaupei daug mano laiko ir nervu! mirksiukas.gif thumbup.gif
Dekui ir visoms, prisidedancioms prie ideju, patarimais ir moralinio palaikymo! thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 21, 08:30)
Dekui labai!!! Sutaupei daug mano laiko ir nervu!  mirksiukas.gif  thumbup.gif
Dekui ir visoms, prisidedancioms prie ideju, patarimais ir moralinio palaikymo!  thumbup.gif


Argi gaila? Visada prasom. Malonu padeti ir kai kiti padeda bigsmile.gif
Atsakyti