Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Shalimar @ 2010 12 08, 22:29)
Noriu paklausti, bet nezinau kaip aiskiau suformuluoti klausima doh.gif Mano stalinis kalendorius su verciamais lapais nedidelis, pailgas (tarkim 10*21 cm), spausdinti planuoju ten pat, kur ir foto, tokio formato foto nera, jei spausdinciau tarkim 15*21 cm, kazin ar man atspausdintu su baltais krastais, kaip ir reiktu, ar sugalvotu apkarpyti sonus? blink.gif  Jei uzsakant nuotraukas bus galima pazymeti, tai sakyt "nekadruoti"? O jei tokio mygtuko nebus, tiesiog raso formata ir tiek g.gif Dabar bijau, kad sugadins man viska doh.gif

Jei jusu maketas yra toks ir toks, sakot spaustuvei, kad jums ir reikia butent tokio ir tokio, tai toki tikrai ir gausit!!! Bent jau normaliose spaustuvese. Jokiu baltu krastu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 11, 18:17)
...kišeninio norit ar didesnio? galiu kažką sumąstyt...smile.gif

gal didesnio dydzio, aciukas is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 12 11, 19:57)
gal didesnio dydzio, aciukas is anksto  4u.gif

parašykit man AŽ, gal kažkokių niuansų reik- norėsit nuotrauką įdėt ar dar ką- ten jau aptarsim kaip viskas turi atrodyt...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 11, 18:16)
oi, negaliu atsakyt- matyt reik nešt maketą į spaustuvę ar savom jėgom bandyt dvipusę spaudą...Yra čia mamyčių kurios tiksliai žino niuansus...
P.S.Tik šitas dar neparuoštas galutinai (nesudėliotos šventinės dienos, formatas dar ne tas...-čia tik demo versija)- jei patinka,tai galiu duot paruoštą spaudai variantą...

Gal galetum man ne paruosta maketa, o pacio kalendoriuko sabloniuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 12 11, 20:41)
Gal galetum man ne paruosta maketa, o pacio kalendoriuko sabloniuka?  4u.gif

kalendorius ne psd formate (nelabai ką ten pakoreguosi),- aš jį perdariau iš MS excelio.... Tai kokiam pavidale reik (galiu: Excel,PDF,PNG) ? Geriausia Exceliniam- daugiau galimybių redaguot,manau.
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 12 11, 18:00)
gal kuri turit kalendoriu su bitemis  bigsmile.gif ?


va toks gavos:

user posted image

o PNG failas čia.
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 12, 09:52)
va toks gavos:



labai labai grazus darbelis wub.gif , aciukas 4u.gif
Atsakyti
...kad būtų pasirinkimas,-tai dar vienas "Bitininko kalendorius" smile.gif

user posted image

Pasiimti PNG
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 11, 22:00)
kalendorius ne psd formate (nelabai ką ten pakoreguosi),- aš jį perdariau iš MS excelio.... Tai kokiam pavidale reik (galiu: Excel,PDF,PNG) ? Geriausia Exceliniam- daugiau galimybių redaguot,manau.

mangeriau PNG smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 12 12, 15:26)
mangeriau PNG smile.gif


user posted image

PNG
Atsakyti
Merginos,gal ne cia parasiau,bet nez.kur rasyti.Gal kuri zinot,kaip pasidayti,kad ant kompo ekrano rodytu tavo miesto oro temperatura,laikrodi ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 12, 15:42)

Aciu 4u.gif
Atsakyti