Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

sweikutes 4u.gif as atsisiunciau programele photoscape3.5, bet niekaip man neiseina i remelius (i kalendoriaus sablona) ikelt foto... nesuprantu kaip ta padaryt.... gal galit padet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2010 12 07, 21:35)
sweikutes  4u.gif  as atsisiunciau programele photoscape3.5, bet niekaip man neiseina i remelius (i kalendoriaus sablona) ikelt foto... nesuprantu kaip ta padaryt.... gal galit padet?  4u.gif

va ČIA žvilgtelk, gal bus aiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptele @ 2010 12 06, 21:46)
Labas vakaras  4u.gif
Ieškau ir aš programos, su kuria galėčiau pati pasigaminti kalendorių  ax.gif

Aš naudoju šitą programą, su kuria galima foto redaguoti, įrėminti.  4u.gif
Tikiuosi į temą parašiau  blush2.gif

Bet ten meta užrašus ant visų atviručių - ar jus turite nusipirkusi nebandomąją versiją?
Atsakyti
Noriu paklausti, bet nezinau kaip aiskiau suformuluoti klausima doh.gif Mano stalinis kalendorius su verciamais lapais nedidelis, pailgas (tarkim 10*21 cm), spausdinti planuoju ten pat, kur ir foto, tokio formato foto nera, jei spausdinciau tarkim 15*21 cm, kazin ar man atspausdintu su baltais krastais, kaip ir reiktu, ar sugalvotu apkarpyti sonus? blink.gif Jei uzsakant nuotraukas bus galima pazymeti, tai sakyt "nekadruoti"? O jei tokio mygtuko nebus, tiesiog raso formata ir tiek g.gif Dabar bijau, kad sugadins man viska doh.gif
Atsakyti
Radau, kad kalendoriaus tinkleli sekmingai galima pasiimti iš wordo ir ten kaip reikia pasiredaguoti, bet ar po to galima jį iš word'o kažkaip perkelt į kokią nors nuotrauku redagavimo programa, kad sukomponuot kalendorių?
ir dar kaip padaryti pačiam su PS kad nuotraukoje ar paveikslelyje atsirastu remeliai į kuriuos butu galima ikelt kokia foto?
Atsakyti
kalendorių tinklelių ruošiniai Ofisinėms programoms- čia.
Atsisiunčiat, ir pasikoreguojat pagal save...Jei dirbsit toliau su PS- perdarytą tinklelį užseivinat .pdf formate, paskui baltą foną panaikinsit su Magic eraser tool ir gausit permatomą kalendoriaus tinklelį.
Nemažai jau yra sekantiems metams...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 11 gruodžio 2010 - 10:22
pabanžiau kišeninio kalendoriaus maketą padaryt (90x60 mm)...Na, ne varlės metai,tačiau jau labai simpatiškas personažas pasipainiojo smile.gif
Toks pavyzdėlis gavos:

user posted image

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 11, 17:31)
pabanžiau kišeninio kalendoriaus maketą padaryt (90x60 mm)...Na, ne varlės metai,tačiau jau labai simpatiškas personažas pasipainiojo smile.gif
Toks pavyzdėlis gavos:

user posted image

smile.gif

Labai grazus gavosi kalendoriukas 4u.gif O kaip atspausdinti, kad butu dvipusis jis? g.gif blush2.gif
Atsakyti
gal kuri turit kalendoriu su bitemis bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 12 11, 17:52)
Labai grazus gavosi kalendoriukas  4u.gif  O kaip atspausdinti, kad butu dvipusis jis?  g.gif  blush2.gif

oi, negaliu atsakyt- matyt reik nešt maketą į spaustuvę ar savom jėgom bandyt dvipusę spaudą...Yra čia mamyčių kurios tiksliai žino niuansus...
P.S.Tik šitas dar neparuoštas galutinai (nesudėliotos šventinės dienos, formatas dar ne tas...-čia tik demo versija)- jei patinka,tai galiu duot paruoštą spaudai variantą...
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 12 11, 17:52)
Labai grazus gavosi kalendoriukas  4u.gif  O kaip atspausdinti, kad butu dvipusis jis?  g.gif  blush2.gif

Spaustuves tai padaro pacios mirksiukas.gif Mums tereikia virseli jiems nusiusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 12 11, 18:00)
gal kuri turit kalendoriu su bitemis  bigsmile.gif ?

...kišeninio norit ar didesnio? galiu kažką sumąstyt...smile.gif
Atsakyti