Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Laba diena mamytes, sakykit gal kuri zinot kaip galima issisaugoti foto jau apipavidalinta, kad nerodytu ant foto to uzraso ju g.gif
http://www.frameshow.com/gallery.php
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2010 12 06, 19:02)
Laba diena mamytes, sakykit gal kuri zinot kaip galima issisaugoti foto jau apipavidalinta, kad nerodytu ant foto to uzraso ju  g.gif
http://www.frameshow.com/gallery.php

...dedami reklaminiai "watermark-ai", įsigijus PRO-licenziją ($24.95),-dings ir užrašai...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 06, 18:55)
...dedami reklaminiai "watermark-ai", įsigijus PRO-licenziją ($24.95),-dings ir užrašai...

tai reiskias cia nieko gero doh.gif
O gal kas zino kokia programele kur galeciau i remelius foto ideti ir nebutu tu nesamoniu, raidziu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2010 12 06, 20:14)
tai reiskias cia nieko gero  doh.gif
O gal kas zino kokia programele kur galeciau i remelius foto ideti ir nebutu tu nesamoniu, raidziu?  blush2.gif

...o kaip manot, ko mes čia Photoshopo skyrelyje susirinkusios? Kad daryt nedidelius stebuklus... smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 06, 19:33)
...o kaip manot, ko mes čia Photoshopo skyrelyje susirinkusios? Kad daryt nedidelius stebuklus... smile.gif

user posted image


o gal galetumete trumpai aprasyti kaip tai padaryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariūkštė @ 2010 12 05, 15:17)
Sweikos.

Gal kas turite toky tinkely 2011? 4u.gif


Ir man reiktu, kur menesiai atskirai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vileniuks @ 2010 12 06, 22:22)
o gal galetumete trumpai aprasyti kaip tai padaryti?  4u.gif

...tai labai paprasta, bet tam reikalinga Photoshop 5-oji versija...jei norėsit- galėsiu įkelt videopamokėlę... 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Ieškau ir aš programos, su kuria galėčiau pati pasigaminti kalendorių ax.gif
QUOTE(Nenka @ 2010 12 06, 19:14)
tai reiskias cia nieko gero  doh.gif
O gal kas zino kokia programele kur galeciau i remelius foto ideti ir nebutu tu nesamoniu, raidziu?  blush2.gif

Aš naudoju šitą programą, su kuria galima foto redaguoti, įrėminti. 4u.gif
Tikiuosi į temą parašiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2010 12 06, 22:23)
Ir man reiktu, kur menesiai atskirai... 4u.gif

Taigi pasiimi paprasta tinkliuka, kur visi 12 menesiu... Juos issiskirstai (issikarpai) ir po viena jie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 12 07, 12:18)
Taigi pasiimi paprasta tinkliuka, kur visi 12 menesiu... Juos issiskirstai (issikarpai) ir po viena jie biggrin.gif


Jei niekas neduos paruostu, teks taip ir daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2010 12 07, 13:31)
Jei niekas neduos paruostu, teks taip ir daryti biggrin.gif

Kad paprastai mes visos ir daromes tik 12 men ant vieno lapo tongue.gif smile.gif
Atsakyti
va cia yra 12 men atskirai smile.gif kalendorius
Atsakyti