Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(**edita** @ 2010 12 02, 12:28)
labuka, gal kas gali pagelbeti noreciau kalendoriu susijusio su zvejyba, musu senelis uzkietejas zvejys tai norim padaryti jam kalendoriu susijusi su zvejyba, ir kad butu galima idet jo foto, al kas turit??? buciau labai dekinga ax.gif  4u.gif  blush2.gif


Prasau smile.gif
user posted image
Atsakyti
pirmas mano bandymas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 02, 14:58)
pirmas mano bandymas  blush2.gif
user posted image


Saunuole thumbup.gif
Tik kai keli paveiksliukus per radikal, tai nusistatyk visur 300 smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Pasikartosiu. Gal kas turit kiekviena menesi ant atskiro lapo. Nereikia man imantraus, kad tik nuotrauka butu galima ideti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2010 12 02, 14:58)

šaunuole labai mielas ir švelnus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(miskouoga @ 2010 12 02, 16:00)
Pasikartosiu. Gal kas turit kiekviena menesi ant atskiro lapo. Nereikia man imantraus, kad tik nuotrauka butu galima ideti  ax.gif

kažkuri įra idėjusi psd failu kalendoriu tai vat atsisiūsk ir galėsi susidėlioti atskirai kiekvieną mėnesį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 12 02, 16:53)
šaunuole labai mielas ir švelnus  wub.gif
Papildyta:

kažkuri įra  idėjusi psd failu kalendoriu tai vat atsisiūsk ir galėsi susidėlioti atskirai kiekvieną mėnesį  mirksiukas.gif


Aciu, einu ieskot.
Atsakyti
user posted image

PNG archyve

4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Editukass @ 2010 11 15, 07:09)
Dalinuosi, gal kam patiks  4u.gif
JPG formatu, jai kam patiks rasykite atsiusiu PNG



Gal galit man atsiusti skype uogamiske 4u.gif
Atsakyti
Irmavi, super kalendorius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(miskouoga @ 2010 12 02, 23:44)
Gal galit man atsiusti skype uogamiske  4u.gif


Butum paskaitinejusi visas senesnes zinutes, butum radusi sai nuorodele http://www.failai.lt...1wh/PNG.rar.htm 4u.gif biggrin.gif Is cia gali atsisiusti ta kalendoriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 12 03, 09:04)
Irmavi, super kalendorius  4u.gif
Papildyta:
Butum paskaitinejusi visas senesnes zinutes, butum radusi sai nuorodele http://www.failai.lt...1wh/PNG.rar.htm  4u.gif  biggrin.gif  Is cia gali atsisiusti ta kalendoriu  thumbup.gif


Atsisiunciau vakar, saziningai perskaicius vis tema nuo pirmo psl. smile.gif . Turbut mano kompe kazko truksta, nes neatidaro man to failo g.gif Kokios programos reikia?
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 12 03, 10:17)
Atsisiunciau vakar, saziningai perskaicius vis tema nuo pirmo psl.  smile.gif . Turbut mano kompe kazko truksta, nes neatidaro man to  failo  g.gif Kokios programos reikia?

Parasiau tai i skype 4u.gif
Atsakyti