Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Dowe @ 2010 11 25, 14:25)
o gal žinot kuo jos skiriasi? ir kuri yra lengvesnė kaip pradedančiajam?

kad nelabai kuo ir skiriasi cs 5 jau naujausias yra,ten sake kažkokių pribombasų daugiau yra,man užtenka ir cs3 kuriuo ir naudojuosi daugiau man nieko ir nereikia smile.gif taip kad gali siūstis bet kurį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 11 25, 20:16)
saunu, kad tinka smile.gif Jokio skirtumo ar sis JPG ar PNG, nes kai spausdindit visi bus vienodo dydzio smile.gif Taip cia A4 formatas smile.gif


Aciu jums labai. Jus auksinis zmogus. clap_1.gif oro_buckis.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
QUOTE(Dowe @ 2010 11 26, 00:25)
o gal žinot kuo jos skiriasi? ir kuri yra lengvesnė kaip pradedančiajam?


As aplamai naudojuosi mini fotosopo versija ir esu patenkinta. Kazkada parsisiunciau is neto. Viena mamyte sake, kad uzima maziau vietos kompe ir naudoja maziau resursu. thumbup.gif
Atsakyti
parsisiunčiau naujausią, susinstaliavau, dabar reik išmokt naudotis doh.gif
esu naudojus tik Corel'į blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asia05 @ 2010 11 25, 16:56)
Aciu jums labai. Jus auksinis zmogus.  clap_1.gif  oro_buckis.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif
As aplamai naudojuosi mini fotosopo versija ir esu patenkinta. Kazkada parsisiunciau is neto. Viena mamyte sake, kad uzima maziau vietos kompe ir naudoja maziau resursu.  thumbup.gif


blush2.gif Nera uz ka 4u.gif Kreipkites jai kada ko prireiks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dowe @ 2010 11 25, 17:00)
parsisiunčiau naujausią, susinstaliavau, dabar reik išmokt naudotis doh.gif
esu naudojus tik Corel'į blush2.gif


Tereikia labai labai noreti ir ismoksi 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
MERGINOS [B], gal kuri turite balta kalendoriaus tinkleli, bet kad butu jame suzymetos sventines dienos? g.gif
Atsakyti
4u.gif Mielosios. Turiu prasyma, gal kuri uz nedideli atlygi padarytu mano 8 mokinuku kalendorius. Per sena as mokytis.
Atsakyti
Stai dar sis tas smile.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Mergaites,gal yra koks word variantas kalendoriui,kur ti foto iklijuoti galima...? blush2.gif nes man su tom photo...nieko neiseina doh.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
Gal galite pasidalinti 2011 m. kalendoriaus tinkeliu atskirais menesiais, t.y. kad butu galima daryti kiekviena menesi atskirame puslapyje. Buciau be galo dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 11 28, 00:59)
Gal galite pasidalinti 2011 m. kalendoriaus tinkeliu atskirais menesiais, t.y. kad butu galima daryti kiekviena menesi atskirame puslapyje. Buciau be galo dekinga  4u.gif

Prisijunkit mane i skype helvettica - atsiusiu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit ideti kalendoriukus, kad butu visi metai viename lape. Bet kad butu tinkamas (pagal spalva ir tematika ir pan.)ideti mergaites, berniuko foto. Na ir kad bylotu apie 2011 metus. Turiu omeny, kad butu aisku kieno bus metai. Tikiuosi aiskiai parasiau. 4u.gif
Is anksto labai dekoju "aciuks"
Atsakyti
QUOTE(asia05 @ 2010 11 30, 20:33)
Merginos, gal galit ideti kalendoriukus, kad butu visi metai viename lape. Bet kad butu tinkamas (pagal spalva ir tematika ir pan.)ideti  mergaites, berniuko foto. Na ir kad bylotu apie 2011 metus. Turiu omeny, kad butu aisku kieno bus metai. Tikiuosi aiskiai parasiau. 4u.gif
Is anksto labai dekoju "aciuks"

Kadangi nesupratau ko tiksliai nori: ar, kad dvi nuotraukos butu kalendoriuje ar, kad viena, tai padariau kelis variantus smile.gif Tikiuosi, kad bent vienas is ju tiks ir patiks 4u.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti