Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Sveikos, gal turite kas nors 2011 metu kalendoriaus tinkleli is sviesiu spalvu ar baltos, kad galima butu uzdet ant tamsaus fono?aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anoli*: 24 lapkričio 2010 - 16:13
QUOTE(*Anoli* @ 2010 11 24, 17:12)
Sveikos, gal turite kas nors 2011 metu kalendoriaus tinkleli is sviesiu spalvu ar baltos, kad galima butu uzdet ant tamsaus fono?aciu 4u.gif


user posted image Tikiuosi tiks smile.gif
Atsakyti

Sveiki, Editukass. Drisau pasinaudoti jusu sukurtu nuostabiu kalendoriumi (su vaikuciais). Labai jau jis man patiko. Tik vat darau kalendoriu pirma karta, tai neisivaizduoju koki pasirinkti virseli. g.gif Kaip suprantu, reiketu is tos pacios tematikos ir kad butu uzrasyta 2011 metu kalendorius. Ar gal kaip kitaip? Gal patarsit ka nors? 4u.gif Arba padesit? 4u.gif Buciau begalo dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asia05: 24 lapkričio 2010 - 17:00
QUOTE(asia05 @ 2010 11 24, 17:58)
Sveiki, Editukass. Drisau pasinaudoti jusu sukurtu nuostabiu kalendoriumi (su vaikuciais). Labai jau jis man patiko. Tik vat darau kalendoriu pirma karta, tai neisivaizduoju koki pasirinkti virseli.  g.gif Kaip suprantu, reiketu is tos pacios tematikos ir kad butu uzrasyta 2011 metu kalendorius. Ar gal kaip kitaip? Gal patarsit ka nors? 4u.gif  Arba padesit? 4u.gif  Buciau begalo dekinga bigsmile.gif


Labukas smile.gif Na nezinau ar jums toks tiks ir patiks, bet padariau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 11 25, 04:17)
Labukas smile.gif Na nezinau ar jums toks tiks ir patiks, bet padariau smile.gif
user posted image


Aciu labai uz operatyvu atsakyma.
Man noretusi, kad uzrasas "2011 metu kalendorius" butu siek tiek svelnesnis. nu net nezinau...
Atsakyti
Sveikos,

na ir aš prisiruošiau kalendorių gaminimui.
parsiunciau COREL PAINT SHOP PHOTO (labai ten gražus šablonas susijęs su leliukais)
tik nerandu ar yra lietuviška kalba g.gif
gal kas susidūrė su šia problema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asia05 @ 2010 11 24, 18:27)
Aciu labai uz operatyvu atsakyma.
Man noretusi, kad uzrasas "2011 metu kalendorius" butu siek tiek svelnesnis. nu net nezinau...

Na paziurek kaip sis, jai netiks, rytoj dar ka nors sugalvosiu smile.gifuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 11 25, 06:29)
Na paziurek kaip sis, jai netiks, rytoj dar ka nors sugalvosiu smile.gifuser posted image


Sitas visai fajnas. bigsmile.gif
O gal galit patalpinti png formata, kad atitiktu jusu pagaminto kalendoriaus lapu dydi. Kaip suprantu, ten viskas A4 formatu? 4u.gif
Atsakyti
Sweikutes.auksarankes visazines kalendforiu meistres,as su klausymeliu,kaip ideti nuotrauka i ta kalendoriu?Atsisiunciau net kelis,bet gaunas man kaip paprasta foto,o kaip i ji nuotrauka ikelt?ar reikia programos kokios? blush2.gif blush2.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tytte... @ 2010 11 24, 20:52)
Sweikutes.auksarankes visazines kalendforiu meistres,as su klausymeliu,kaip ideti nuotrauka i ta kalendoriu?Atsisiunciau net kelis,bet gaunas man kaip paprasta foto,o kaip i ji nuotrauka ikelt?ar reikia programos kokios? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

čia yra pamokėlių http://megstamiausia...z.com/forum/186 kai įkelti nuotrauką į rėmelį tai tau tiktų ta pamoka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 11 24, 22:21)
čia yra pamokėlių http://megstamiausia...z.com/forum/186 kai įkelti nuotrauką į rėmelį tai tau tiktų ta pamoka  mirksiukas.gif

Vajei koks fainas puslapelis,tik nerandu man tinkancios temutes blush2.gif
Atsakyti
o ar turi photoshopą? 4u.gif
Atsakyti