Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(**edita** @ 2010 11 17, 15:32)
editukass labai sauni kad tiek grozybiu pridejo, aciu labai uz kalendoriu, jau kimbu i darba padarysiu dukrelei miela kalendoriu ir seneliam dovanu drinks_cheers.gif
clap_1.gif



Aciu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 11 17, 15:54)

O jusu detos foto kokios rezoliucijos?

Kai kur ziuriu pasikraipiusios foto g.gif As sios autores nelabai randu darbu, kad tiktu A4 formatui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 11 17, 16:23)
O jusu detos foto kokios rezoliucijos?

Kai kur ziuriu pasikraipiusios foto g.gif As sios autores nelabai randu darbu, kad tiktu A4 formatui unsure.gif

Tikra tiesa, geros kokybės Kim Anderson nuotraukų surast sunkoka, nes foto ir kalendoriai mokami.
http://www.kim-arts.com/
Aš turiu gal penkiasdešimt foto (1000x800px rezoliucijos), tačiau yra galimybe padidint formatą beveik be kokybės nuostolio su Genuine Fractals plaginu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 17 lapkričio 2010 - 16:16
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 17, 17:11)
Tikra tiesa, geros kokybės Kim Anderson nuotraukų surast sunkoka, nes foto ir kalendoriai mokami.
Aš turiu gal penkiasdešimt foto (1000x800px rezoliucijos), tačiau yra galimybe padidint formatą beveik be kokybės nuostolio su Genuine Fractals plaginu.

Va va, as turiu 110 900 x 1200, bet su plaginais vis nepazaidziu blush2.gif

Reik padaryti giminems kalendorius, bet is to rasto isejau is krasto ir jau nebezinau, ko noriu, kas man grazu, kas nebe doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 11 17, 17:17)
Va va, as turiu 110 900 x 1200, bet su plaginais vis nepazaidziu  blush2.gif

Reik padaryti giminems kalendorius, bet is to rasto isejau is krasto ir jau nebezinau, ko noriu, kas man grazu, kas nebe doh.gif

va va, ir aš prie jūros savaitėlę kitą atsipūsčiau... lotuliukas.gif

user posted image

Gerai plaginas dirba: pvz.- buvo 800x967px, dabar 2479x2997px va čia.
Iš pradžių su Genuine Fractals padidinau, po to su Imagenomic Noisware Pro triukšmus pašalinau.
Na ką,jau tinka A4-ui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 17 lapkričio 2010 - 16:57
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 11 17, 16:23)
O jusu detos foto kokios rezoliucijos?

Kai kur ziuriu pasikraipiusios foto g.gif As sios autores nelabai randu darbu, kad tiktu A4 formatui unsure.gif


Žalia Rūta tu tikrai teisi, kad foto pasikraipiusios sad.gif Nes jos visos per google surinktos, del to visos buvo skirtingo dydzio.. O kai padidinau pati matai kas nutiko sad.gif
Is klaidu mokomes smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
man kalendoriu darymo jau ypusejo biggrin.gif bet va, iskilo klausima g.gif pasidariau fona, virsuje yklijavau nuotraukas ir pan, o apacia palikau kalendoriui, ir kalendoriu nori daryt tokia kaip lentele, kad butu ir seimos asmenines datos, atsiunciau menesiu lenteliu sablonus word'e ir kaip man dabar ykelti is word'o lentele y ps, bet kad nebutu baltas wordo fonas, o butu kaip jau yra padarytas? g.gif Tik linijos...? berods Irmavi taip dare... 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 17, 17:26)
Iš pradžių su Genuine Fractals padidinau, po to su Imagenomic Noisware Pro triukšmus pašalinau.
Na ką,jau tinka A4-ui  smile.gif

Daug darbo, as net dabar rasydama sedziu prie vakarienes stalo, vyras sake niekur mes nevaziuosim, jei neuzdarysiu pc blush2.gif
O plius, jei grazios sios foto, kitu man cia jau nereik, tik kalendoriaus tinklelio. Isimtis - retro stiliaus fotosesija isipaisytu.. ax.gif

QUOTE(Editukass @ 2010 11 17, 17:54)
Žalia Rūta tu tikrai teisi, kad foto pasikraipiusios  sad.gif  Nes jos visos per google surinktos, del to visos buvo skirtingo dydzio.. O kai padidinau pati matai kas nutiko sad.gif
Is klaidu mokomes smile.gif

Tai va, parase Irmavi pamoka visa bigsmile.gif

QUOTE(eglys @ 2010 11 17, 18:07)
sveikos 4u.gif
man kalendoriu darymo jau ypusejo  biggrin.gif bet va, iskilo klausima  g.gif  pasidariau fona, virsuje yklijavau nuotraukas ir pan, o apacia palikau kalendoriui, ir kalendoriu nori daryt tokia kaip lentele, kad butu ir seimos asmenines datos, atsiunciau menesiu lenteliu sablonus word'e ir kaip man dabar ykelti is word'o lentele y ps, bet kad nebutu baltas wordo fonas, o  butu kaip jau yra padarytas?  g.gif Tik linijos...? berods Irmavi taip dare...  4u.gif  ax.gif

is wordo jau nieko nereik kelt, reik visa su PS daryti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 lapkričio 2010 - 17:13
QUOTE(eglys @ 2010 11 17, 18:07)
sveikos 4u.gif
man kalendoriu darymo jau ypusejo  biggrin.gif bet va, iskilo klausima  g.gif  pasidariau fona, virsuje yklijavau nuotraukas ir pan, o apacia palikau kalendoriui, ir kalendoriu nori daryt tokia kaip lentele, kad butu ir seimos asmenines datos, atsiunciau menesiu lenteliu sablonus word'e ir kaip man dabar ykelti is word'o lentele y ps, bet kad nebutu baltas wordo fonas, o  butu kaip jau yra padarytas?  g.gif Tik linijos...? berods Irmavi taip dare...  4u.gif  ax.gif

aš ne Wordu kalendoriaus šabloną darau, o programa- TXexe arba Photo Calendar Maker. Tada užseivinu .png formatu baltam fone (jei skaičiukai ne balti bus). Tada su PShopu panaudojus Magic Eraser tas visas baltas fonas pašalinamas, belieka vieną kitą baltą pixeliuką eraseriu rankiniu būdu pašalint (lieka skaičių apskritimuose 0,8,9...). Tas pats Excelio kalendorius-, tik reikia seivint .pdf-e (2010 ofisas).
Na maždaug taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 11 17, 18:13)

is wordo jau nieko nereik kelt, reik visa su PS daryti 4u.gif


o kaip tik su ps padaryt? ax.gif
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 17, 18:18)
aš ne Wordu kalendoriaus šabloną darau, o programa- TXexe arba Photo Calendar Maker. Tada užseivinu .png formatu baltam fone (jei skaičiukai ne balti bus). Tada su PShopu panaudojus Magic Eraser tas visas baltas fonas pašalinamas, belieka vieną kitą baltą pixeliuką eraseriu rankiniu būdu pašalint (lieka skaičių apskritimuose 0,8,9...). Tas pats Excelio kalendorius-, tik reikia seivint .pdf-e (2010 ofisas).
Na maždaug taip  ax.gif

dekui 4u.gif bandysiu daryt smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
...bandau ir as kalendoriu pasidaryt, lyg ir pasidariau su cia rasta TKexe programele - o kaip toliau? Kokiu formatu reikia issisaugot, kad galima butu spausdint? blush2.gif Duoda tik .mdb g.gif
Atsakyti
Gal kam patiks, mano darytas 4u.gif A4 formatas
user posted image
Parsisiųsti ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule0803: 18 lapkričio 2010 - 03:03