Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Jaanka @ 2010 11 16, 18:53)
Sveikos  ax.gif

Sugalvojau padaryti seneliams kalendoriu su nuotraukytems bet kiek cia nurodytu programu siunciausiu  doh.gif  nieko man neiseina  doh.gif  uzkroviau kompa nes programu gal kokios 5  blink.gif  o nei su viena neina kazkaip man  ax.gif
gal galetumete imesti kokios normalios pragrameles nuorodele ir paaiskinti kaip su ja naudotis  ax.gif

aciu labai  smile.gif


Dauguma is musu cia dirba su Photoshopu 4u.gif O ji parsisusti gali is interneto platybiu smile.gif O kaip naudotis info rasi forumuose, tik netingek paieskoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 15, 22:09)
...tai, kad norisi dažniau paveiksliukus pakaitalioti... biggrin.gif ,
o va čia tik vienam mėnesiukui (gruodžiui-  lotuliukas.gif ) vietos užteko...


lotuliukas.gif man sita foto kaip is ginekologijos foto.. tarp pirstu turetu buti tįsus skystis lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Editukass man lb patiko jusu padarytas kalendorius gal galetumet man y el.pasta atsiusti formata aurelija.januskaite@gmail.comaciu 4u.gif
Atsakyti
Tai kazkaip ir nepavyko niekam rasti ir ikelti 2011 m. tinklelio pamenesiui atskirai? unsure.gif Kadangi su kalendoriaus gamyba ir panasiu "klijavimu" nesu iki siol susidurusi, tad isivaizduoju, kad jei noriu kelti visa nuotrauka, tai turetu buti paprasciau ir lengviau nei su visais bumbasais-pribumbasais ir pacaculkom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 11 16, 22:11)
Tai kazkaip ir nepavyko niekam rasti ir ikelti 2011 m. tinklelio pamenesiui atskirai?  unsure.gif Kadangi su kalendoriaus gamyba ir panasiu "klijavimu" nesu iki siol susidurusi, tad isivaizduoju, kad jei noriu kelti visa nuotrauka, tai turetu buti paprasciau ir lengviau nei su visais bumbasais-pribumbasais ir pacaculkom  g.gif

šablonas tikrai buvo,pažiūrėkite atidžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 11 16, 22:15)
šablonas tikrai buvo,pažiūrėkite atidžiau  smile.gif

Nerandu ir aš blush2.gif
Atsakyti
sveikos mergaites sauniai darbuojates ir labai grazus darbai as noriu prie jusu jungtis manau pastudijavus viska iki kaledu padarysiu savo broliu kalendoriu su seimos nuotrauka ir nusisiu i airija jis labai sentimentalus tokiem dalykam tikiuosi jusu pagalbos blush2.gif

pabandziau parsisiusti kelis tinklelius ir kalendoriu sablus jusu sukurtus nezinau kaip cia man seksis ar butina tureti foto shopa ar galima tai daryti su corel programa su pastaraja man yra teke dirbti tai nesunku butu prisimint o foto shopo nelabai kibinusi esu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 11 16, 22:15)
šablonas tikrai buvo,pažiūrėkite atidžiau  smile.gif


Buvo, bet parsisiuntus, raso kad nera failo sad.gif
Atsakyti
Editukass kalendorių gamybos motyvais... smile.gif , susigundžiau ir aš panaudoti Kim Anderson foto blush2.gif .
Va toks bandomasis variantas gavos (bet čia dar atsisiuntimui neparuoštas- šiaip,kaip sako -DEMO smile.gif ):

user posted image

Jei patiks, galim ir rimčiau užsiimt, labai jau gražios vaikų nuotraukos, taip ir prašos į kalendorių... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 17, 04:43)
Editukass kalendorių gamybos motyvais... smile.gif , susigundžiau ir aš panaudoti Kim Anderson foto  blush2.gif .
Va toks bandomasis variantas gavos (bet čia dar atsisiuntimui neparuoštas- šiaip,kaip sako -DEMO smile.gif ):

user posted image

Jei patiks, galim ir rimčiau užsiimt, labai jau gražios vaikų nuotraukos, taip ir prašos į kalendorių... biggrin.gif



Gaila, kad nezinojau siu nuostabiu foto autores pavardes blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Editukass: 17 lapkričio 2010 - 06:52
Dar vienas (patiko man juos daryti) 4u.gif JPG

user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image user posted image user posted image

Papildyta:
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
editukass labai sauni kad tiek grozybiu pridejo, aciu labai uz kalendoriu, jau kimbu i darba padarysiu dukrelei miela kalendoriu ir seneliam dovanu drinks_cheers.gif
clap_1.gif
Atsakyti