Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2010 10 28, 11:19)



thumbup.gif aciu Žemyna_mėlynakė
Atsakyti
Sveikos mielosios smile.gif
As pas Jus su tokiu klausimu: pasidariau kalendoriu su PS (nustatymai buvo kaip A4 formato lapo), išsisaugojau kaip JPG...
Vakar mėginau atsispausdinti ir man jį atspausdino labai mažiuką sad.gif Patarkit ką daryti, kaip atspausdinti, kad kalendorius būtų A4 formato?
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 11 08, 08:22)
Sveikos mielosios smile.gif
As pas Jus su tokiu klausimu: pasidariau kalendoriu su PS (nustatymai buvo kaip A4 formato lapo), išsisaugojau kaip JPG...
Vakar mėginau atsispausdinti ir man jį atspausdino labai mažiuką sad.gif Patarkit ką daryti, kaip atspausdinti, kad kalendorius būtų A4 formato?
Ačiū smile.gif

Gal DPI ne 300 nustatymuose?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 11 08, 11:13)
Gal DPI ne 300 nustatymuose?



300, bet buvau paciam spausdintuve nenustaciusi, kad spausdintu ant viso lapo... Bet dabar jau gerai smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sibile @ 2010 11 07, 08:29)
thumbup.gif  aciu Žemyna_mėlynakė


Puikus ar ne. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 28, 14:32)
Va dar toks savotiškas kalendorius, šįsyk ofisui...



atradau klaidą šiame kalendoriuje raudonai turi būti Liepos 6, o ne 5 diena:mirksiukas:
Atsakyti
user posted image

Dar vienas tinklelis LT ir EN kalbomis png formatu. Yra ir psd failas, kad galima būtų redaguoti mėnesių ir savaičių pavadinimus.
Siunčiames is cia smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

norejau paklausti, radau forume kad galima pasidaryti kalendoriu su nuotraukomis is sios nuorodos - http://www.hp.com/hho/hp_create/
Gal kuri galite man paaiskinti kaip issaugoti sau i kompiuteri ta failiuka, kai jau pasidarai kalendoriu.
Jei kas gales paaiskinti, labai lauksiu zinuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2010 11 10, 11:15)
user posted image

Dar vienas tinklelis LT ir EN kalbomis png formatu. Yra ir psd failas, kad galima būtų redaguoti mėnesių ir savaičių pavadinimus.
Siunčiames is cia smile.gif

labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Maketas png formatu čia

user posted image

Visų kalendoriaus lapelių dizainas vienodas, keičiamos tik nuotraukos.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
jei pati pasidaryciau visa kalendoriau elektronine versija kur butu geriausia ir nebrangu jy atspausdint? Gal kas nors galetu patart ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglys @ 2010 11 11, 16:18)
Sveikos smile.gif
jei pati pasidaryciau visa kalendoriau elektronine versija kur butu geriausia ir nebrangu jy atspausdint? Gal kas nors galetu patart ax.gif

12 lapu uz 20 lt - cia daug? Jei ne, galiu duoti kontaktus 4u.gif
Atsakyti