Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(l-u-x @ 2010 10 28, 10:45)
labai labai grazu wub.gif gaila kad nemoku isikelt foto verysad.gif pas mane mazas kompas ir programos nepatempia verysad.gif

atsiūsk man foto į až įkelsiu aš tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Va dar toks savotiškas kalendorius, šįsyk ofisui...
Galim "uždėt" firmos logotipą ar pavadinimą, žodžiu, paverst vardiniu.
Jei sudomins- galima ir pakoreguoti. Rašykit, jei ką...
O šis- SM forumui, reikėjo juk,kad kažkoks tikslas būtų, o ne šiaip sau... smile.gif

user posted image

JPEG failas čia.
Kalendoriaus išmatavimai: 2480x3508 px.
4u.gif
Atsakyti
šiandieninis darbelis...PSD daugiasluoksnis (galima redaguoti).

user posted image

26Mb (2448x3264 px), pasiimti 4u.gif




Atsakyti
Laba diena mergaitės!!! smile.gif Noriu paklausti, gal kuri turite 2011 metu kalendoriaus tinkleli. Gal galite imesti nuoroda. Labai aciu. notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(juratego @ 2010 10 31, 16:51)
Laba diena mergaitės!!! smile.gif Noriu paklausti, gal kuri turite 2011 metu kalendoriaus tinkleli. Gal galite imesti nuoroda. Labai aciu. notworthy.gif

Reklaminė žinutė ištrinta.
Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 02 lapkričio 2010 - 14:56
QUOTE(Irmavi @ 2010 09 30, 14:14)
Kalendorius 2011

PSD failas. Fonas permatomas.

user posted image

Failas archyve

4u.gif

Atsakyti
Taip pat galite tinkleli galite atsisiusti is Irmavi ideto daugiausluoksnio failo.
Atsakyti
Kalendoriaus tinklelis.
Jei pažiūrėsit keliais postais aukščiau- yra to melsvo kalendoriaus nuoroda. Archyve t.p. yra kalendoriaus tinklelis (vienas iš sluoksnių-png failas)- toks kokį matote.
Atsakyti
Štai toks kalendoriaus tinklelis LT ir RU kalbomis čia: http://www.failai.lt...kleliai.zip.htm

user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As cia ne i tema, bet vistiek noriu paprasyti smile.gif Gal galite kas nors pamokyti kaip pasidaryti normalu kalendoriaus tinkleli? Nes PS esu dar tik pradedancioji smile.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 11 03, 18:42)
Sveikutes  4u.gif
As cia ne i tema, bet vistiek noriu paprasyti smile.gif Gal galite kas nors pamokyti kaip pasidaryti normalu kalendoriaus tinkleli? Nes PS esu dar tik pradedancioji smile.gif

Aciu  4u.gif

O ka reiskia normalus? Kuo netinka duotieji? Juos galit persidaryti pagal save 4u.gif Jei reikia pagalbos, rasykit, pamokysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 11 03, 18:44)
O ka reiskia normalus? Kuo netinka duotieji? Juos galit persidaryti pagal save 4u.gif Jei reikia pagalbos, rasykit, pamokysiu 4u.gif


Na ta prasme, kad butu lygiai skaiciukai isdelioti ir viskas grazu smile.gif O persidaryti-sugebu tik pasididinti esamus ir iskirti kiekviena menesi... O taip noretusi ir spalva pakeisti ir srifta kita... Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti