Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(sigasss @ 2008 12 18, 11:36)
grazu labai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o per kiek laiko ten atspausdina?  g.gif  turbut ne iskart?  verysad.gif

Ne, neiškarto. Dvi dienas reikėjo laukti. Ir dar jiems visai nepatiko, kad buvo kalendoriai jpg formatu. Nemėgsta jie ten žaisti po vieną failiuką. Reikia JPG paversti PDF formatu, prieš nešant. Bet mums pasitaikė malonus žmogutis, kuris apsiėmė ir su jpg formatu pažaist. Jau dabar ramu, kaip akmuo nuo širdies doh.gif ....jau man tie kalendoriai iki kaulo smegenų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 18, 11:45)
Ne, neiškarto. Dvi dienas reikėjo laukti. Ir dar jiems visai nepatiko, kad buvo kalendoriai jpg formatu. Nemėgsta jie ten žaisti po vieną failiuką. Reikia JPG paversti PDF formatu, prieš nešant. Bet mums pasitaikė malonus žmogutis, kuris apsiėmė ir su jpg formatu pažaist. Jau dabar ramu, kaip akmuo nuo širdies  doh.gif ....jau man tie kalendoriai iki kaulo smegenų  lotuliukas.gif

doh.gif pas many jpeg verysad.gif
nu tai ka teks copy spausdint ir irisinet unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 12 18, 11:47)
doh.gif  pas many jpeg  verysad.gif
nu tai ka teks copy spausdint ir irisinet  unsure.gif

Pasiskambint galima ir į Smaltiją. Galbūt laisvai apsiims, jei nedaug vienetų norite. Reikia pasiteirauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,

Užsikrečiau ir aš kalendorių gamybą doh.gif PArsisiunčiau programą, sulietuvinau, pasidariau kalendorių, bet norėčiau nuotraukom uždėt gražius rėmelius ax.gif Kur galėčiau gauti gražių fonų ar rėmelių ax.gif
Gitatukos kalendoriai tiesiog superiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2008 12 18, 15:31)
Labas,

Užsikrečiau ir aš kalendorių gamybą doh.gif PArsisiunčiau programą, sulietuvinau, pasidariau kalendorių, bet norėčiau nuotraukom uždėt gražius rėmelius ax.gif Kur galėčiau gauti gražių fonų ar rėmelių ax.gif
Gitatukos kalendoriai tiesiog superiniai thumbup.gif


blush2.gif Ačiū,
Čia daug temų su rėmeliais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 18 gruodžio 2008 - 16:32
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 18, 11:32)

kaip jums tokie grožiai gauansi? blush2.gif wub.gif parsisiunčiau ta programėlę, bet nerandu nei šablonų, nei rėmelių gražių verysad.gif gal ko nemoku unsure.gif ar nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 12 18, 16:58)
kaip jums tokie grožiai gauansi? blush2.gif  wub.gif parsisiunčiau ta programėlę, bet nerandu nei šablonų, nei rėmelių gražių verysad.gif gal ko nemoku  unsure.gif ar nerandu verysad.gif

4u.gif Aš su photoshopu dariausi. Buvau pabandžiusi ir su tkexe programele, bet su CS daug daugiau galimybių.
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 12 13, 13:52)

Radau kad tinka vista vindausam.    http://www.freewaref...gram_12938.html


o kaip istempti kalendoriu? atsispausdinau - tai A4 formatui jis per mazas, lieka balto lapo vos ne puse
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 18, 17:18)
4u.gif Aš su photoshopu dariausi. Buvau pabandžiusi ir su tkexe programele, bet su CS daug daugiau galimybių.

o labai sudetinga su PS padaryti kalendoriu? blush2.gif ir kokia CS versija turit?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 12 19, 00:16)
o labai sudetinga su PS padaryti kalendoriu? blush2.gif ir kokia CS versija turit?

Nepasakyčiau, kad sudėtinga, bet kaip ir prie kiekvienos programos reikia pasėdėt... tongue.gif , seniau turėjau 7 versiją , dabar Ps4 (11 versija). Su PS draugauju 3 mėn ir juokiausi, kad tuo reiks koduotis nuo jo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 12 19, 00:16)
o labai sudetinga su PS padaryti kalendoriu? blush2.gif ir kokia CS versija turit?

Kai įpranti, tai visai nesudėtinga, tik daug laiko užtrunka. Turiu CS3 ir CS2, bet naudojuosi pastarąja versija.
Atsakyti
buvau siandien smaltijos leidykloj smile.gif uz A4 lapa paprase 6lt blink.gif tai graziai padekojau ir isejau i copy1 biggrin.gif
Atsakyti