Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Grafee` @ 2010 02 01, 18:40)
pasižiūrėjau, man siunčia smile.gif


g.gif , tada bandau dar karta. g.gif

Pavyko. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo te verde: 02 vasario 2010 - 22:11
mergaites man reikia vokisko 2010 m kalendoriaus tinklelio ax.gif atskirai men ,kad butu.
gal kas galit pagelbeti?
Atsakyti
o as nesuprantu kaip pasidaryti lietuviu kalba tkexe programoje verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Neila+69 @ 2010 02 04, 12:25)
mergaites man reikia vokisko 2010 m kalendoriaus tinklelio  ax.gif atskirai men ,kad butu.
gal kas galit pagelbeti?



tai pasisiusk tkexe programair gali ten pasirinkti kalba ir pasidaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
o galkas zinote kodel man cia rasant zinute negalima ikelti failo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2010 02 19, 22:01)
kodel man cia rasant zinute negalima ikelti failo?

O kokį failą norite įkelti? g.gif
Atsakyti
Esu naujoke cia, bet draugui nusprendziau padovanoti kalendoriu savo nuotrauku.. tik va idomu, ar grazu butu padaryti nuo geguzes, iki geguzes, nes daryt 2010 metu kazkaip gaila, nes puse jau bus praeje....
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 03 30, 07:27)
Esu naujoke cia, bet draugui nusprendziau padovanoti kalendoriu savo nuotrauku.. tik va idomu, ar grazu butu padaryti nuo geguzes, iki geguzes, nes daryt 2010 metu kazkaip gaila, nes puse jau bus praeje....

drinks_cheers.gif Taip, žinoma, galima daryti, nuo bet kurio mėnesio iki kitų metų to pačio mėnesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2010 03 30, 09:19)
drinks_cheers.gif Taip, žinoma, galima daryti, nuo bet kurio mėnesio iki kitų metų to pačio mėnesio  mirksiukas.gif

su dirbi su photoshopu? nuo ko pradedi, is kur gauti tokiu graziu fonu kaip pas tave buvo kalediniai?
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 03 30, 14:58)
su dirbi su photoshopu? nuo ko pradedi, is kur gauti tokiu graziu fonu kaip pas tave buvo kalediniai?

Taip su photoshopu. Paruoštukų nenaudoju. Ieškau detalių, jas dėlioju, kol gaunu tokį vaizdą, kokio noriu.
Atsakyti
Galima "permatomam" PNG šablone susidelioti kalendorių, o pakui jį naudoti paveiksliukų pagražinimui. Bet pats datų sudeliojimas užima laiko- na paskui jau ne bėda smile.gif
Atsakyti
zalia as dar.. o gal kas turi susidelioje 2010 ir 2011m kalendoriukus? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal jau aptikote 2011 metu kalendoriaus brusha? ax.gif Visos temos neskaiciau, nepykit, jei kartojuos blush2.gif
Atsakyti