Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Zylute1 @ 2009 12 01, 20:47)
Laba, pasigaminau kalendorių su programa TKexe. Viskas pavyko puikiai. Šiandien bandant jį atsidaryti - atsiranda error reporting, ir jo aisidaryti nebeleidžia. Kame reikalas? Negi jau niekaip nebepavyks jo atsidaryti, spausdinti ir pan? unsure.gif help.gif               
o spaustuveje su sia programa padaryta kalendoriu atspausdins?  g.gif


Jūs turbūt neišsaugojot jpg ar kitokiu formatu, palikot TKexe...
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2009 12 01, 22:46)
Jūs turbūt neišsaugojot jpg ar kitokiu formatu, palikot TKexe...

tai jo, palikau TKexe..... unsure.gif padariau tris variantus, o neatidaro tik vieno - su kitais problemos nera.... blink.gif
Atsakyti
Prašau pagalbos blush2.gif

parsisiuntus ir aš šią programą, bet kalendoriaus nepavyksta padaryti. Vis nemoku, vieną kartą pavyko įkelti nuotrauką, bet nemokėjau pakeisti angliško rašto lietuviškai, kitą kartą vėl kažkokių nesąmonių prisidarau.
Gal atsiras doh.gif koks kantrus žmogelis, kuris mane pamokys ir parašys visus žingsnius iš eilės ką reikia daryti.

Ačiū. labai noriu išmokti.
Atsakyti
merginos atsisiunciau ir as programa bet ten 2008m kalendorius.o kaip padaryt 2010m?
Atsakyti
QUOTE(vikiemi @ 2009 12 03, 01:34)
merginos atsisiunciau ir as programa bet ten 2008m kalendorius.o kaip padaryt 2010m?


Pacioj pradzioj duoda pasirinkt metus, arba jau eini elementai/metai menuo ir keiti

Man dar rupi vienas klausimas, pasirinkau varianta, kur vienas men vienam lape, o cia tik vienas variantas tokio pasirinkimo? as suprantu, kad galima keist foto, spalvas ir t.t. bet noreciau didesnio pasirinkimo...pvz ar galima, kad tam paciam lape matytusi praejes ir ateinantys menesiai?
Atsakyti
Ir man reikia kalendoriaus tai gera tema ce radau, aciu supermamos. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema tai labai gera, bet padaryti ne taip paprasta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2009 12 02, 19:40)
tai jo, palikau TKexe.....  unsure.gif  padariau tris variantus, o neatidaro tik vieno - su kitais problemos nera....  blink.gif


gal nuotraukas perkėlei į kitą laikmeną, ar ėmei iš kokio flasho... Jau negrąžinsi kas buvo...
Atsakyti
Padekit, nei per rapidshare negaliu atsisiusti nei per failai.lt. Nesuprantu ka ne taip darau. tos programos kalendoriu gamybai. O tai gal vindows vista netinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saisyda: 03 gruodžio 2009 - 20:38
QUOTE(saisyda @ 2009 12 03, 20:33)
Padekit, nei per rapidshare negaliu atsisiusti nei per failai.lt. Nesuprantu ka ne taip darau. tos programos kalendoriu gamybai. O tai gal vindows vista netinka?


Kazka matyt ne taip darai,pas mane windows vista, parsisiunciau ir viskas veikia siunciaus is rapidshare
Atsakyti
QUOTE(funnygirl- @ 2009 12 04, 10:36)
Kazka matyt ne taip darai,pas mane windows vista, parsisiunciau ir viskas veikia siunciaus is rapidshare




O ka ten spausti rapidshare reikia pirma ?
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2009 12 02, 19:40)
tai jo, palikau TKexe.....  unsure.gif  padariau tris variantus, o neatidaro tik vieno - su kitais problemos nera....  blink.gif

Tai jus ir atidarinėkit su Tkexe programa. Spaudziant ant tos programos ir atsidarot savo faila su "open selected file" o kai jau visas kalendorius bus padarytasm, tada issisaugokit jpg formatu smile.gif
Atsakyti