Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Labukas, aš irgi kalendorių rišaus copy1, bet kaip be ryšio įrišo doh.gif ...spirale kaip kokį kursinį darbą, neįsivaizduoju kaip jis laikysis pasikabinęs doh.gif Nusiviliau siaubingai, virsta ir man lapai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 11 11, 21:58)
ar palemono kalendoriuj imanoma lapa padaryti gulscia? visaip baziau bet tik stacias gaunasi  :ax:nd

Įmanoma. Kai atsidarai tą programą tavęs klausia kokio formato nori spausdinti, tada turi spaust Print on local printer ir tada po jo atsiranda portrait format ir landscape format ir pasirenki ką tau reikia smile.gif ir vėl toliau next
Atsakyti
copy1 irisimas visai netinka, verciant, iskrenta lapai..... va kur metaline risa KLAIPEDOJE.......... ?
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 11 11, 21:58)
ar palemono kalendoriuj imanoma lapa padaryti gulscia? visaip baziau bet tik stacias gaunasi  :ax:nd

Dar radau kad reikia pasispausti 30*20 ir gaunasi gulscias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 11 11, 11:33)
kalbu būtent apie "RATUS", o ką reiškia " dirbi su viena arba su kita programa " g.gif  blush2.gif  tai kaip ten įsikelti nuotraukas g.gif  4u.gif

Papildyta:

sveikos
as ir atsisiunciau ta ratu kalendoriu,o kaip ten nuotraukyte ikelti ir lietuviskai parasyti nesuprantu
doh.gif biski zalia esu siuose reikaluose
Atsakyti
QUOTE(tormika @ 2009 11 26, 17:38)
sveikos
as ir atsisiunciau ta ratu kalendoriu,o kaip ten nuotraukyte ikelti ir lietuviskai parasyti nesuprantu
doh.gif  biski zalia esu siuose reikaluose

Ratai yra PSD formatu, tad reikalinga Photoshopo programa.
Atsakyti
Aisku,aciu labai.
vadinas neisdegs nes neturiu photoshopo schmoll.gif
Atsakyti
sweikos, aciu kas atsakete i mano klausima kaip kalendoriu padaryti gulscia wink.gif bet as tiek prasedejau prie to kalendoriaus, ieskojau kur iristi ir galiausiai nusprendziau kad kur nors gatavai uzsakysiu ,kad pagamintu kalendoriu smile.gif taigi siandien padariau uzsakyma www.tuka.lt, paziurejau kad ir irisimas normalus su metaline spirale ir kilpute pakabinimui, ir siaip atitiko tai ko as noriu. ir bus manau graziau nei buciau pati pasidarius.tai va gal kam pravers ir nereiks paciom vargti kuriant savo kalendoriu wink.gif
Atsakyti
Sveikos

parsisiunciau programele, tik nesuprantu kodel vis meto lentele "cannot found resourse" ir skaiciuka salia?
Atsakyti
Sveikutės, sakykite ant ko spaudžiate, na ir kur, pastatomus kalendorius, tiesa, koks geriausias formatas. Ačiukas
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 11 16, 02:19)
labuciai wink.gif

gal kas žinote kur Klaipėdoje riša kad būtų su kilpute? pernai rišau copy1, tai labai nepatiko, iširo verčiant iš tos plastmasės....

mane irgi tai domina ir būtent Klaipėdoje. Ačiū
Atsakyti
Laba, pasigaminau kalendorių su programa TKexe. Viskas pavyko puikiai. Šiandien bandant jį atsidaryti - atsiranda error reporting, ir jo aisidaryti nebeleidžia. Kame reikalas? Negi jau niekaip nebepavyks jo atsidaryti, spausdinti ir pan? unsure.gif help.gif
o spaustuveje su sia programa padaryta kalendoriu atspausdins? g.gif
Atsakyti